Jump to content
BulForum.com

Electronic Music


w00x

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Интереснооо- гледам в първия сет Армин накрая е минал за малко и на хард стайл, а във втория пък е ползвал бг фолклорни мотиви. На Армин сетовете от АСОТ сериите са му много силни и нямат нищо общо с останалите му по- комерсиални бози тип Сити радио, както се изразява един познат.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Ти имаш и свои неща ли, понеже се загледах в профила ти в сайта :D

 

П.П. Сетът на Маркус Шулц е много добър. 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Ти имаш и свои неща ли, понеже се загледах в профила ти в сайта :D

 

Да. Зарибявах се да миксирам преди години, но спрях и не съм хващал от тогава. Контролера още си седи и все се каня, но като се замисля колко време ще ми отнеме да сваля нова музика и да я организирам - ми минава мерака.

Link to comment
Share on other sites

Първо, не виждам връзката.

Второ - щото не си гледал.

Трето - нищо не е поел. Армин яко се е комерсиализирал и сетовете му съдържат все по-малко транс тракове. И това ти го казвам като човек, който го е гледал 13 пъти на живо.

Освен това, дори докато пускаха и двамата транс - Тиесто се опитваше да иновира и експериментира, докато Армин си караше по заучената формула (което не означава, че е бил зле). За мен Тиесто все още си остава най-добрият транс диджей.

Link to comment
Share on other sites

Не знам с точност, но са повечето:
 

ARMIN VAN BUUREN WINS DJ MAG TOP 100 DJS 2017 HIGHEST TRANCE CATEGORY

 

Отделно колко години е номер едно в света? Аз се сещам за 5 пъти докато следях подобни неща...

 

А аз сравнителни характеристики между диджеите не правя, понеже е меко казано тъпо. Всеки сам по себе си е уникат. 

Link to comment
Share on other sites

2017? Tiesto не пуска транс от 2009-та.

Говоря за преди това. Докато пускаше още транс. Имат си различни стилове и на мен лично, този на Тиесто ми допада повече.

 

Това кой е номер едно....нали се сещаш? За миналата година първите 2 позиции са Martin Garrix и Dimitri Vegas & Like Mike. Да ти обясня ли за какви диджеи става въпрос с тия тримката? Пусни си гледай един сет и ще ти стане ясно. Все едно си на концерт.

Link to comment
Share on other sites

На върха на кое?

Аз от одеве изразявам лично мнение. Не знам защо спориш с мен.

Вземи изслушай един цял сет на Армин от тая година и после си пусни един от преди 2010. След това ми говори.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, винаги изхождай от това, че си 10 години зад мене. Не споря с теб - отдавна знам, че смисъл няма - загуба на време. Армин е на върха - ти както щеш го разбирай. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо реши, че съм 10 години зад тебе, но да приемем, че е така.
Смея да твърдя обаче, че съм виждал повече диджеи на живо от теб и мога да направя преценка кой какво може.

Единствено съжалявам, че не успях да ида на Тиесто докато все още пускаше транс, защото не обикалях по такива събития преди 2010-та.

Link to comment
Share on other sites

Ами заради математиката, освен ако нещо не бъркам. 

 

Това че си бил на живо нищо не значи в тоя сектор, не говорим за виенската филхармония или Металика.

 

Всичко това са си твои лични разсъждения, които далеч не съвпадат с моите, също така лични разсъждения. 

Link to comment
Share on other sites

Живите посещения имат значение, защото се вижда как диджея контролира публиката и можеш да прецениш дали те кара да не спираш да танцуваш или се развълнуваш за 10 минути на някой трак и после седиш и не мърдаш. Нали точно това е идеята?

 

Пусни си последните тракове на Армин да чуеш.

Пусни си blah blah да чуеш. Спукаха я от въртене на мейнстейджа на Тумороуленд всичките диджеи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Пол е един от боговете, една от колоните  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown: 

===================================================================

 

Остарявайки порпускам все повече и повече... Грам представа откъде е изникнал тоя индонезийски тип, че и Кристина пее... Добре че са моите другарчета GT & Project C, та макар и късно да научавам по нещо  .... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7D9Z4izAz_o

Link to comment
Share on other sites

Аз бях купил билети за Пол, когато трябваше да пуска около летището, но май нещо се разболя и го отложи...

 

В стилистиката на стари класики - 25 години от революцията в електронната музика от Джей Ди:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...