Jump to content
BulForum.com

Electronic Music


w00x

Recommended Posts

Ангеле, нали ти казах, че няма как да се разберем. Ти слушаш и харесваш музика, която аз харесвах през 90-те. Сега, 20 години по-късно ми идва тежка - вЕрвай ми. Казвам това защото знам какво слушаш в колата си най-малкото. Нормално е, ти си по-млад, пък и най-малкото си друг човек. Аз отдавна вече предпочитам да слушам леки неща - Роджър, Ема (тая мацка не знам що имам чувството, че половин час ще я държа на върха на езика си), Даш, Пол, Андр - леките им и мелодични неща с вокали ме успокояват. Всякакъв вид пилене и циклене вече ме подлудява, може да питаш кака ти ако не вярваш.  

 

Ей го на последно гърците Перасма например буквално ми отвяха главата. Не съм вярвал, че някога ще кажа такова нещо.

 

https://www.youtube.com/watch?v=VwN7rQ-z1qg&list=RDMMVwN7rQ-z1qg

 

Парчето е супер :) пропуснато по някаква случайност.

Иначе при мен се наблюдава точно обратното - през 90те слушах доста по-леки неща, сега ме избива на цикличност, дори ми се е случвало да посетя няколко партита на дядо Свен :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Аз слушам всякакви типове музика.

 

Аз също, дори неща, които другите не са си и помисляли, че има. Но тук говорим за електронна музика.  

 

Иначе и ти може да чуеш нещо на Карол и Angels of Venice например... Виж как тия нимфи свирят Металика на арфа...

 

https://www.youtube.com/watch?v=xwibY72sbJg 

 

Ангели чувал ли си?

 

https://www.youtube.com/watch?v=BizT7CyZ2jo&list=PL_2tr6eA8EJdo-iSfpqJ_CB2AqApwfSQ6

Link to comment
Share on other sites

Аз имах предвид електронна музика. Фери Корстен ти го препоръчах, защото каза, че харесваш по-леки и мелодични неща. Затова. Новия му албум е много хубав.

Ето ти един трак от него.

 

https://youtu.be/qaDydsnpOGI

Link to comment
Share on other sites

Имаш много интересно тълкувание на писаното от мен.

"Ето един трак от него" означаваше "Ето един трак от новия албум".
Не знам ти как го разчете като обяснение кой е Фери Корстен.

Link to comment
Share on other sites

Имаш много интересно тълкувание на писаното от мен.

"Ето един трак от него" означаваше "Ето един трак от новия албум".

Не знам ти как го разчете като обяснение кой е Фери Корстен.

 

Нищо не тълкувам, просто споменавам. В момента съм в невъзможност да слушам музика нормално, но като се прибера и си полегна ще проверя. 

 

Принципно почти всичко на Фери е приятно, поне по мои наблюдения. С годините спрях да се занимавам сериозно поради различни причини, особено пък откакто открих GT почти нацяло спрях да търся и събирам музика. 

Link to comment
Share on other sites

Зоо-то и Фери, и двете парчета са много готини... Приятни.

Ей, много ме отнася тая музика преди 15-тина години... Разни партита в Индиго...

Link to comment
Share on other sites

Хардуел беше окей само в началото. Чуй му някой скорошен сет и ще разбереш защо никой не го е споменал. :) Пуска и продуцира някакви бози.

Link to comment
Share on other sites

Ъммм - кой е тоя? Някой квартален?  :moon:

 

Парашутиста на Тайс ;)

 

Дам и според мен мн бързо се обезличи. Същото може да кажа и за този, на който симпатизирах доста:

 

Link to comment
Share on other sites

 

Нещо леко и приятно

 

И от Армин едно от по-новите му

 

 

Това на Калвин Харис мисля, че не е толкова комерсиално и познато, което е добре

 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...