Jump to content
BulForum.com

Electronic Music


w00x

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Блокирано е вече това видео. От 10 години ли не е пускал на Тумороу ленд? Видях днес някаква снимка, че е пуснал как целият е потен след сета и се зачудих  чак пък толкова изпотен от онлайн концерт?

Link to comment
Share on other sites

Пуска си всяка година. Под "върна" имах предвид стила му на музика, а не присъствието на фестивала. :) 

Обяви ново име с различен стил музика. VER:WEST. Дебютното участие/сет беше на Тумороуленд. Може да е бил потен, защото диджеите бяха записани на живо. Сигурно пред зелен екран.

 

Дано сетът се появи и някъде другаде след няколко седмици, когато Тумороуленд престанат да го предоставят на техния сайт срещу заплащане.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dunc said:

Блокирано е вече това видео. От 10 години ли не е пускал на Тумороу ленд? Видях днес някаква снимка, че е пуснал как целият е потен след сета и се зачудих  чак пък толкова изпотен от онлайн концерт?


И аз видях тази снимка :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 7/27/2020 at 3:01 PM, Dunc said:

Блокирано е вече това видео. От 10 години ли не е пускал на Тумороу ленд? Видях днес някаква снимка, че е пуснал как целият е потен след сета и се зачудих  чак пък толкова изпотен от онлайн концерт?

 

Ето го сета. Страхотен. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Може би само в първото виждам леки фири, останалите са си класически Армин. А второто да се опитваш да го критикуваш е доказателство, че е добре да си  държиш личното мнение за себе си. Силен фейспалм.  

Link to comment
Share on other sites

Тия MTV парчета до едно нямат нищо общо с транс. А второто да не ти казвам от кой се харесва, защото в един момент стана cringe, като очакваха хората по партитата да го пеят, но всички мълчаха..

 

И първото е по-популярно от второто, та ако аз трябва да си пазя мнението (дори да не виждам причина да го правя), ти трябва да правиш същото. "Силен фейспалм".

Link to comment
Share on other sites

Първото било по-популярно... :laughing1:
За съжаление се залита по разни щуротии, но така е - либерастията се е впила навсякъде и за съжаление от това страда и музиката.
Абсолютно безсмислено е да влизаме в такива полемики - отдавна сме коментирали този факт. Както и колко глупаво е да се генерализира на основа лични предпочитания що се отнася определени неща.   

Link to comment
Share on other sites

Това новото не ме впечатлява особено, въпреки че на фона на скорошното му творчество определено се отличава. 

heading up high на мен ми харесва доста. 

 

Сега чух на Раптора работите, че не бях ги видял преди- добри са.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

 

А не е ли?

А по-популярно = по-харесвано.


Ами не е - може би сред метросексуални пубери да, но те са пренебрежително малко.

================================

 

Новото и мен не ме впечатлява особено.  

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:


Ами не е - може би сред метросексуални пубери да, но те са пренебрежително малко.

 

Има ли значение сред кой е по-популярно ако е по-популярно?


"Пренебрежимо малко"? Мисля, че имаш нужда от reality check. Ти си малцинство. Аз също съм малцинство, но друг тип.

 

This is what it feels like - издадена 2013 година

Spotify - 195 000 000 просвирвания

YouTube (официален клип) - 110 000 000 гледания

 

Blah, Blah, Blah - издадена 2018 година

Spotify - 279 000 000 просвирвания

YouTube (официален клип) - 474 000 000 гледания

 

This is what it feels like си я пускаше само той по партитата.

Blah, Blah, Blah я пускаха всички диджеи, които пускаха такава музика, като започнеш от 2017-та година, та чак до 2019-та. Че и още въртят разни ремикси.

 

Ако ходеше все още по партита, щеше да видиш и хората на коя от двете бози се кефят повече.

В случая, реалността няма общо с твоите лични предпочитания.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

 

Има ли значение сред кой е по-популярно ако е по-популярно?


"Пренебрежимо малко"? Мисля, че имаш нужда от reality check. Ти си малцинство. Аз също съм малцинство, но друг тип.

 

This is what it feels like - издадена 2013 година

Spotify - 195 000 000 просвирвания

YouTube (официален клип) - 110 000 000 гледания

 

Blah, Blah, Blah - издадена 2018 година

Spotify - 279 000 000 просвирвания

YouTube (официален клип) - 474 000 000 гледания

 

This is what it feels like си я пускаше само той по партитата.

Blah, Blah, Blah я пускаха всички диджеи, които пускаха такава музика, като започнеш от 2017-та година, та чак до 2019-та. Че и още въртят разни ремикси.

 

Ако ходеше все още по партита, щеше да видиш и хората на коя от двете бози се кефят повече.

В случая, реалността няма общо с твоите лични предпочитания.


Аз не мисля че тия две мерки са определящи. И може да се сетиш защо. Както горе споменах нещата не вървят никак на хубаво. Челен пример:
 

Quote

“Неговата музика излъчва яростта на импотентен изнасилвач.”
“Неговата музика е символ на задушаващата елитарна класическа култура, която укрепва управлението на белите мъже и потиска гласовете на жените, чернокожите и LGBTQ общността.”
“Време е да бъде отменен.”
Понеже нямате идея за кого иде реч, ще ви кажа. Става дума за Бетовен. А цитатите принадлежат на музиковеди и композитори от САЩ. След като предложиха в симфоничните оркестри да има задължителни квоти за чернокожи и гей музиканти, либералните комсомолци погнаха и добрия стар Лудвиг. Когато казвам, че либералите са най-глупавите сред нас, не преувеличавам. Либерализмът е рак.


Либерастията и толерастията ще унищожат западната християнска цивилизация и култура. Затова чалмите потриват доволно ръце. 

Link to comment
Share on other sites

Коя мярка е определяща за популярност на музика, ако не са брой гледания/слушания и брой пускания в сетове на други диджеи (телевизия в случая на други жанрове)?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

Коя мярка е определяща за популярност на музика, ако не са брой гледания/слушания и брой пускания в сетове на други диджеи (телевизия в случая на други жанрове)?


Ангеле, аз днес мога няколко стотин пъти да си пусна определена песен... Определящо ли е това? 

Link to comment
Share on other sites

Да. Определящо е за това, че песента ти харесва. Другата няма да си я пуснеш няколко стотин пъти, защото не ти харесва толкова. Някой друг може да направи обратното. Ютуб го взима предвид това обаче когато показва гледанията, за да не могат да се манипулират.

 

А и с това не можеш да ме убедиш, че точно в този случай има някакво изключение. По-гледаната песен е по-популярна. Не по-добра, а по-популярна. Тук не говорим за 30 или 300 гледания разлика. Тук говорим за над 200% разлика в гледанията/слушанията за 3 пъти по-кратък период.

 

А и както казах, ходил съм по партита/фестивали, когато песните бяха най-популярни. Може да го видиш и на сетовете. Blah, blah, blah беше навсякъде и всички подскачаха и ѝ се радваха. Падаше яко промоция на този трак, дори от самия Армин. До втръсване чак.

Другата си я пускаше само той и хората се чувстваха неловко, когато ги караха да пеят на припева.

 

Ако не са тези, коя е мярката, която определя ПОПУЛЯРНОСТТА на един музикален продукт?

Link to comment
Share on other sites

По-горе се опитах да ти покажа на ккаво се дължи популярността на очевидно по-слабата песен. Пак не си ме разбрал явно. По тая логика Деспасито и Гангам стайл са хитове на века... 

Link to comment
Share on other sites

А аз ти казах, че няма значение на какво се дължи популярността на по-слабата песен.

Всичко тръгна от това, че ти каза, че Blah, Blah не било по-популярно от This is what it feels like. По-популярно е и то много по-популярно.

 

И двете не ги харесвам. Почти нищо негово не харесвам от последните 9 години, а албумът Embrace е изцяло в друг жанр, който аз не харесвам. Или май трябва да перефразирам. Аз харесвам представители от всички жанрове, но не харесвам нито една от песните в Embrace албума му, който сам по себе си се опитва да е всичко друго, но не и транс.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...