Jump to content
BulForum.com

Къде ще ходите на почивка?


milenboikov

Recommended Posts

Вчера се прибрах от Батак, една седмица изкарахме, не ми се прибираше, сега пак съм в Родопите. На края на месеца отивам за 10 дена на Шкорпиловци.

Link to comment
Share on other sites

Темата само за Европа ли е? :)

Щото аз в петък заминавам за това уникално място: Salt Spring Island, BC. Като застуди отново през ноември смятам да отскоча за седмица и до:

https://www.youtube.com/watch?v=IiU6E0BXSiU

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих една готина оферта в https://hoteli-primorsko.pochivka.bg/ и тази година ще бъдем на Приморско. Досега не съм ходил там, но се надявам, че ще ми хареса.

 

Ако ти харесват курорти тип Слънчака, може и да ти хареса в Приморско.

В ученическите ми години, Приморско беше уникално, след това стана ад. Поне за мен де...

Link to comment
Share on other sites

Ще му хареса със сигурност...по съдържанието на постовете, които напуска в куп, предполагам, че е на не повече от 20 и няколко години, а и в Приморско има мерцедеси (даже с ковьорчета), Слави и Криско също се слушат, пък и да не му хареса - ей го Слънчака къде е, няма и един час път от там...

Link to comment
Share on other sites

Темата само за Европа ли е? :)

Щото аз в петък заминавам за това уникално място: Salt Spring Island, BC. Като застуди отново през ноември смятам да отскоча за седмица и до:

https://www.youtube.com/watch?v=IiU6E0BXSiU

Сигурен съм,че не е имал предвид такива дестинации,но ти трябваше да се изтъкнеш,нали?

Link to comment
Share on other sites

Не се заяждайте, щом може да отиде - отива, пък и първото му е близо...почти като Приморско за нас. :) Ти пък го попитай само за Земята ли важи, понеже в момента на Марс времето е хубаво и смяташ да прескочиш за някоя седмица, а после с връщането все ще се оправиш някакси...те щом Мат Деймън върнаха, тебе ли няма да върнат.. :P

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм,че не е имал предвид такива дестинации,но ти трябваше да се изтъкнеш,нали?

Не е имал предвид в смисъл, че не е предполагал щото може да има хора в този форум пребиваващи на другия край на света или просто не е имап предвид, че наш Галакси се явява единствения оторизиран тълкувател в този форум на географския обвхат на въпроса "Къде ще ходите на почивка"?

Link to comment
Share on other sites

Ако ти харесват курорти тип Слънчака, може и да ти хареса в Приморско.

В ученическите ми години, Приморско беше уникално, след това стана ад. Поне за мен де...

Приморско доста добре се приземи и в момента е едно съвсем сносно място ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти зарежи Приморски, а кажи свършихте ли "оная" работа?! Така и не се обади...

В момента се... "върши", но като цяло има сериозен напредък, та вече не я мисля така усилено.

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица се върнах от Ахтопол. За първи път ходя там и съм много доволен. Съотношението цена/качество е най-доброто което съм срещал някъде из българското черноморие. Храната (поне там където ходихме ние) беше хубава, а цените са по-добри и от някоИ пловдивски заведения. Морската кухня пък е направо без пари. Имаше и голям хранителен магазин, но при тия цени в ресторантите просто нямаше смисъл да ходим до там. Сергиите също са ОК. Варена царевица за 1.50 лв. А в Пловдив е 2 лв. Имаше и страхотна печена царевица, пак на 1,50 лв. Плажа е дълъг и широк, дори и на обяд да идеш има място на безплатната зона. А водата беше топла и чиста. Имаше една малка ивица с водорасли и след нея с много камъни, но всичко останало беше чисто. 

Link to comment
Share on other sites

В Ахтопол никак не е лошо, минусът е, че на плаж се ходи с кола. САМО ТОВА! Преди години сме почивали там и наистина си беше супер. Ресторантите са на месни хора, не си правят номера, а се борят за клиентите, което в крайна сметка е в полза на клиентите, защото цените са почти еднакви, а се стараят да ти предложат все по-вкусна храна.

Link to comment
Share on other sites

Естествено че ходя на плажа на Оазис. Я като си бил ми кажи стои ли си свободната секция за къмпинга там къмто оня незконния хотел на скалите?

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой е незаконния хотел на скалите. Аз ходех на плажа пред хотела. От дясно на един канал.

След това си имаше някакви свободни чадъри и пространства.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...