Jump to content
BulForum.com

какво мислите за сериала Yu-Gi-Oh


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Такъв сериал даже не съм чувал... е много хора говорат за него ама аз кво мога да направа?! Хич не ме и интересува. Anime 1 2 в warez.ru RULZ!

Link to comment
Share on other sites

Не знам но аз лично познавам много хора малки и големи(от7 до 18)дето са супер зарибени. Повече и от мен. Аз съм по зарибен по играта. :D

Link to comment
Share on other sites

Такъв сериал даже не съм чувал... е много хора говорат за него ама ...

Ти усещаш ли се изобщо какво говориш? Последно- говорят ли хората за него или не си чувал за него, че така и не можах да вникна в думите ти!

 

Та по темата- За сега не мога да открия някакъв смисъл и замисъл в този сериал, но шапка свалям на хората, които го рисуват!

 

Edit:

prepe4eniq, аз съм над 18...

Link to comment
Share on other sites

Мен лично много ми харесва сериала.Забавен и добре направен.Най-много ме кефи Пегасъс :punk .

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

edin put go gledah i padnah ot smqh kolko e tup prevoda..ama ne 4e i filma e mnogo po hubav spored men..tuka se dokazva mladata vuzrast na userite v wareza :) :PP (bez da se obijdate) imashe eno predi nepomnq kak se kazvashe ama s nqkfi ludi bitki rqzane na glavi kvo li ne...ei takiva raoti trqaa da davat:P kato shte se biqt da se biqt :) freeman li beshe detskoto ili..nqmam predstava tolkvoa odavna beshe... ina4e cartoon network RULEZ..ruled de..predi da gledam si4ki serii na pove4eto detski :) spomenah li 4e ne me kefi tva film4e? ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледам и съм много зарибен.Гледам го почти от самото начало.За разлика от Pokemon тя е много по-яка.

Link to comment
Share on other sites

imashe eno predi nepomnq kak se kazvashe ama s nqkfi ludi bitki rqzane na glavi kvo li ne...ei takiva raoti trqaa da davat:P kato shte se biqt da se biqt

И това трябва и е препоръчително, според теб, да се гледа от деца :confused

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

teddy-king ...as bqh dete togava i mnogo mu se iskefih... kakuf e problema kakvo gledat decata kato v zalata deto ba4kam gi gledam kak se kefat na GTA kak sa sma4kali kukite ili na Manhunt ? :) tva pone ninji minji...zaribqvka e... as go gledah i ne sum trugnal da kolq nikoi tai 4e...neznam kakuf e problema :)

Link to comment
Share on other sites

Liquid ne misli6 li,4e decata ne trqbva da stavat glavorezi ili seriini ubiici?Spored men seriala e napraven da ima s kakvo da se zanimavat decata pak i ne samo te.Po dobre ot kolkoto da sedqt v komputarnite zali i t.n. Puk i men me kefi po qko e ot nqkvi detski deto se kolqt i decata po4vat da se ke4at s pra4ki i drugi (koeto e opasno).Ne moga da kaja ne6o protiv detskoto.Mnogo e zaribeno. :) B)

Link to comment
Share on other sites

Тва е една отвратително гадна промивачка на детски мозъци с една.единствена цел - да се продават картички на зарибените дечица и да се смучат паричките на родителите им. :sick

Абсолютна покемонщина!

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

"whatever happened to natural selection?! The kid who swallows too many marbles dowsn't grow up to have kids of his own!" - George Carlin.....

Link to comment
Share on other sites

хмм напълно поддържам мнението на Оптимус

Аз не съм гледал много серии, но от тези които съм гледал, не ми направи някакво особено впечатление.Също се отнася и до самата анимация като изпълнение не е нищо специално (има по-стари аниме-сериалчета които са направени далеч по-добре и доста по смислено).Аз си го определям като "бизнес-сериал"(както и Покемонът,а и др.), т.е. пускат сериала по ТВ-то, заливат пазара със сумати глупости свързани с него и правят луди пари. Демек хората биват манипулирани дори и без да го осъзнават.(макар че то май тва е целта на почти всичко по ТВ-то :P)

Ами маи е тва което исках да кажа :music

Link to comment
Share on other sites

Които не го кефи не го кефи, но да уточня не намесваите бози като покемон.

Е тва ннаистина е тъпо, но Yu-Gi-Oh е като шах има мислене.Стратегията му е маиката ;)

Link to comment
Share on other sites

Които не го кефи не го кефи, но да уточня не намесваите бози като покемон.

Е тва ннаистина е тъпо, но Yu-Gi-Oh е като шах има мислене.Стратегията му е маиката ;)

da,6ah za purvi klas de4ica..abe koito iska da si go gleda-az ve4e ne sum v detskata gradina

Link to comment
Share on other sites

За всеки влак си има пътници. Синът ми го гледа ама той е бавноразвиващ се за възрастта си, щото само кисне в залите и не чете никакви книги. Виж...английски знае добре, но това не му помага като трябва напр. да напише Дон Кихот - неговата версия е Донки Хот :P ...знам ли, може да си мисли, че прякорът му е "горещото магаре"...ама това е - малоумни сериали и интернет зали 100%....

 

П.П. prepe4eniq, ей там до клавиша "ENTER" има друг, който изписва буквата "Щ" - тя също влиза в състава на нашата азбука.....не за друго ами ти се случва често. :)

 

П.П.П. И не искам да ми отговаряш на майтапа, щото тука много хора не разбират от майтап, палят се лесно и скачат за щяло и нещяло.

Link to comment
Share on other sites

Osven imenata na kartite, seriala nqma nishto obshto s igrata. Iziskva se dosta pove4e mislene otkolkoto da igraesh CS naprimer. Makar 4e sym sylgasen 4e celta na film4eto e da se prodavat kartite (gledah cenite v nqkyv sait - dosta kinti sa - imashe po 75$ na karta)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...