Jump to content
BulForum.com

какви предметиби си сложил в стаята


prepe4eniq

какви предмети харесвате  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

ем различни раоти но много не подбирам в смисъл което ми хареса например днес си ъкнах на стената една много яка карта на света си я купих днес от метро и си ме кефи :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм луд на тема футбол.Само като видя постер с Бекъм,Зидан или Роналдо направо пощурявам.Ами да не говорим за фут. фланелки.

Link to comment
Share on other sites

Охо, изродски :punk :)

Ауе некфи снимки, разни дезодоранти и кво'т ви хрумне.

Бтв на някой хрумвало ли му е да си сложи някой пътен знак в стаята (изродско ще бъде)

Link to comment
Share on other sites

Имам всякакви глупости в стаята.Дори се чудя какво правят там.Ама нека си седят,не пречат.Е,понякога се случва да се появи нещо,което определено не трябва да бъде там.Примери-част от тротоарна плочка,която носих от центъра до нас след едно запиване,няколко борови клонки,които седяха 1 година в един шкаф/донесох си ги от Бяла черква една зима/,един презерватив,увит в найлонче,който прекара два дни в раницата ми/бях го забравил/,защото от култура не го изхвърлих на улицата и вече хитът на вечерта-някакви женски боксерки,които да ме убиете не знам или не помня/не знам кое е по-точното/ се озоваха в моята стая.

Link to comment
Share on other sites

на някой хрумвало ли му е да си сложи някой пътен знак в стаята (изродско ще бъде)

Стоп на вратата. И светофар за цветомузика. Това е истината! Дано са го осъществя преди да ми е дошъл акъла (ако изобщо дойде)

Link to comment
Share on other sites

бих ръгнал всичко, махам лампата и слагам 2 неона. Даже сега съм си направил под бюрото зелено-жълто осветление да ми осветява колоните вечер:)

 

а, да, и един пилон с масичка на него в средата на стаята

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да си сложа 'черна лампа' под бюрото. В по-лошия случай - зелена неонка.

Отделно искам да си закача коса на стената :) .

Link to comment
Share on other sites

Аз бях си домъкнал разни камънаци от Перперикон и Старосел ама ония ден ги зафучих, разни шишета, една летяща чиния Бифитър, отрязък от шапкатама ми ... всичко лайна .. лайна ..

оффтопик:

... един презерватив,увит в найлонче,който прекара два дни в раницата ми/бях го забравил/,защото от култура не го изхвърлих на улицата ...

аз си носих един 2-3 дена в джоба добре, че не се е спукал. бтв в Спортекс вече има три найлончета .. много яко !!!

Link to comment
Share on other sites

всичко що е hi-tech да мига и светка, и снимки на коли луд съм по тях най вече race cars, мечтая си за голям плакат примерно 2x2m лепнат на стената :P

 

а иначе си имам един "кристал" получен от цветни метали, мн е як, кефи ме още от малък и си го пазя до сега

Link to comment
Share on other sites

Што не земете напрао да си турнете един светофар на вратата.Ми така де кво ш са мъчите с табели и пътни знаци. :D

Link to comment
Share on other sites

Што не земете напрао да си турнете един светофар на вратата.Ми така де кво ш са мъчите с табели и пътни знаци. :D

napravo si vzemete da gledate skorpion ili tarantula v staqta i nikoi nqma da vliza-nqma nujda ot sfetofar :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Как ви ги ражда акъла подобни теми... Много се чуда понякога. Ама то и за това талант се иска!

 

 

:punk  И аз това се питам :wir  :laughing1:

 

 

opredeleno i az samo izlishni postowe da se pravqt

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам само рисунки,скици,чертежи,бои-маслени,акварелни,темперни.Моливи...дискове.Абе,лоша работа е моята стая.Ама не знам дали това всичкото беше по темата :huh:

Link to comment
Share on other sites

Аз бих си сложил пътен знак, но още няма "Sit down and SHUT UP!" Да не говорим колко глупости имам тук... Пясъчен часовник, Кораб в бутилка, гипсов плъх, ако ги изкопча и трофей за бацкетбол (е тва вече ми подхожда :woot ) една пирамида, миниатюрна Айфелова кула, някво дърво с некви камъни..., а да и една Лава лампа :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...