Jump to content
BulForum.com
Sign in to follow this  
huhu

i5 750 + gigabyte p55 ud3

Recommended Posts

Продавам следния комплект:

1.

Процесор i5 750 -2.66-3.2Ghz 8MB

Процесора спокойно се клоква на 3,8-4GHZ с по-добър охладител на въздух с долуописаното дъно!

Дъно GIGABYTE P55 UD3 V1 - много добро дъно в комбинация с процесора горе! С охладители по-дъното, 4 слота за рам и др!

Забележка: Има счупен 3.5мм жак от слушалки в отвора за слушалки на самото дъно и неможе да се ползва аудио изхода. Мъчих се да го изкарам ,но неможах и се отказах. Предполагам ако някой успее да го извади ще има работещо аудио, другия вариянт е с звукова карта!

Добавям звукова карта Creative SB live на PCI (работи под боза 7) бонус към позиция 1.

Примерна снимка.

1250_m.jpg

Продават се комплект.

Цена 145лв 130 лв 120 лв Продадено

2. Дъно Asrock H81M 1150 ,DDR3 ,PCI-E 3.0, SATA 6GBS и др. Дъното е к-т с кутия, книжки и задна планка мисля че има още някой друг месец гаранция към пловдивска фирма!

ASRock-H81M-LGA-1150-Micro-ATX-Motherboa

Цена 80 лв Сваля се от продажба!

Продава се позиция 1 или 2 и първото което се продаде другото се сваля от продажба и си остава за мен!

гр.Пловдив

Edited by huhu

UP

Добавям звукова карта Creative SB live на PCI (работи под боза 7) бонус към позиция 1.

Продава се позиция 1 или 2 и първото което се продаде другото се сваля от продажба и си остава за мен!

Здравей, интересувам се от комплекта.

Телефон на лични.

Относно звука на GIGABYTE P55 UD3 V1, имам подобно дъно (UD3L) и на него зеления конектор до аудио изходите се нарича F_AUDIO и се ползва за извеждане на аудио към предния панел на компютърната кутия.

С други думи, SoundBlaster-а не е единствената алтернатива за звук.

Въпреки че е по-добрата ;)

Edited by iso14496

Дъното с процесора продадени с здраве да си ги ползва колегата!

Темата е за затваряне!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...