Jump to content
BulForum.com

Проблем с driver или пач на НФС


Botev1912

Recommended Posts

Пиша тази тема в win_appz, щото проблема явно е софтуерен. Значи както си карам някой път за част от секундата леко забавя, нещо като насичане за много кратко. С 44.03 drivers на FX 5200 вървеше идеално, но от 5ххх квито и да сложа все така прави. Сега и с 5900XT и driver 61.77, но пак прави така. Пробвал съм и с 53.03 - същия резултат. Не може ли да се оправи по някъв начин. Явно не е от видео картата, все пак доста по-тежки игри върват без лаг, а може би е от драйвъри или от настройки или пачове на играта. Пускал съм е на 640х480 на low, на 1024x768 на high - но все тая - пак някой път забавя, все едно колата спира за една стотна и пак продължава. Тва става някъде през 20-30 секунди и то всеки път на едно и също място на пистата. И у други хора съм виждал същото нещо с GF4 Ti 4200, както и с FX 5900XT

Link to comment
Share on other sites

Пиша тази тема в win_appz, щото проблема явно е софтуерен. Значи както си карам някой път за част от секундата леко забавя, нещо като насичане за много кратко. С 44.03 drivers на FX 5200 вървеше идеално, но от 5ххх квито и да сложа все така правеше. Сега и с 5900XT и driver 61.77, но пак прави така. Пробвал съм и с 53.03 - същия резултат. Не може ли да се оправи по някъв начин. Явно не е от видео картата, все пак доста по-тежки игри върват без лаг, а може би е от драйвъри или от настройки или пачове на играта. Пускал съм е на 640х480 на low, на 1024x768 на high - но все тая - пак някой път забавя, все едно колата спира за една стотна и пак продължава. Тва става някъде през 20-30 секунди и то всеки път на едно и също място на пистата. И у други хора съм виждал същото нещо с GF4 Ti 4200, както и с FX 5900XT

I az imam sa6tiq problem s FX 5200/128 MB DDR 6te se radvam i az ako nqkoi predloji nqkak da se opravi problema.Draiveri ne sam smenql e i moite sa stari4ki 44.03 ako ne laja :( Probvax edni drugi novi ne si spomqnm koi bqxa no kartata mi ne gi priema6e.Ako nqkoi predloji kak da se opravi problema 6te se radvam.10x predvaritelno

 

EDIT:moga da dobava 4e igrata sam q ka4val ot dve razli4ni mesta(ot dvama 4oveka sam vzimal diskovete s NFSU)i problema e sa6tiq(za koito stava duma po gore) :(

Link to comment
Share on other sites

Бла цитат от един друг форум

Споко. Това няма оправяне.  Каквото и да направиш винаги ще го има. Преди време мислих, че е от background процеси по време на игра, обаче не е от тях, въпреки че и те пречат малко.

 

Няма ли да е малко смешно да имаш Атлон 64 и нвидиа 6800 ултра и да ти прави така :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ами хората казват че тва е от играта. Квото и да сложиш ще прави така. Щото там кадрите не падат просто засича. Бъг на играта. Значи проблема не е в нас, ами в самата игра. Все си мислех, че може да се оправи по някъв начин

 

Един цитат

Този проблем го има само при Нвидиа имам 2 Нвидиа и 2 ати

4200/5700 9500/9600хт и мога само да кажа че няма никакъв проблем при ати върви гладко а при НВ само 1вата обиколка после това изчезва.

играл съм я и на 9800про там пък има друг проблем трябва да я пуснеш на мах шот неможе да се кара много е бързо тая игра цялата е бъгава

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...