Jump to content
BulForum.com

Продавам ГАРАЖ


Recommended Posts

250лв. от мен веднага и си го отнасям аз. Смятам че цената е много в час след обявения наем от общината 20лв. на месец и многото вдигнати гаражи в "Тракия".

Link to comment
Share on other sites

Izvinqvai 4e malko s zakasnenie otgovariam, no taka se stekoha obstoqtelstvata.

Otnosno tvoeto predlojenie: 250lv za betonen garaj.... predpolagam, sam znae6, 4e dadenata ot teb cena e niska, no stava za start na pazarlaka ;)

Sega, savsem otgovorno moga da ti kaja 4e tozi gara6 e po-dobar ot novite, znam 4e sigurno ne vqrva6, no ako poznava6 hora s betonni garaji sam znae6, 4e za da ne proti4at trqbva da im se napravat nqkoi dovar6itelni raboti, kato naprimer razli4ni po vid zalivki.... ta vsi4ki tezi pisania bqha s cel da ti kaja 4e tozi garaj NE proti4a! Otnosno metalnata mu vrata, tq e poddarjana i ne e izgnila i nqma nqkakvi drugi problemi.

V tezi ne6ta 6te se obedi6 kato go vidi6, ako razbira se dostignem do priemliva i za dvete strani cena. Sega otnosno cenata, razbiram 4e ako iska6 da go mesti6, 6te trqbva da dade6 pari, no ne bih mogal da svalia pod 400lv, vse pak garaja az sam go poddarjal i znam v kakvo sastoqnie e.

Link to comment
Share on other sites

Знам че парите дето ги давам са малко, но един вид се възползвам от "излишъка" на гаражи в града. На много места общината забрани да се слагат (и даже махаха) също се въведе унищожителния наем от 20лв. на месец. То те срам нямат, платения паркинг в махалата е по 30 на месец...... Та поради това гаражите станаха "неудобни" на бая хора. Колкото до твоя гараж досега не съм виждал незалят бетонен да не тече, ако знаеш само какви циментови сталактити стават вътре :D

Понеже преговарям и за още един гараж от форума (ламаринен) ще те помоля да ме изчакаш до средата на другата седмица, когато ще съм наясно кой от двата ще е. Също искам да разпитам колко ще ми струва пренасянето на бетонен гараж през половината град.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...