Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Румънците кефят наистина, какво положение само изтърваха в началото на мача!

Да видим какво ще излезе от Англия-Русия. То шоуто започна далеч преди началото на мача с мелетата по улиците на Марсилия. :lol:

 

ПП. Егати, на англичаните колко още удара срещу руската врата им трябват, за да вкарат най-накрая топката в мрежата? :)

 

ПП2. Е най-накрая след триста зора го вкараха този гол.

 

ПП3. Егати и калитковците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изключително грубиянски мач на Уелс и Словакия... Кому беше нужно такова магарешко поведение не знам...

 

Англичаните са тотални шебеци. 100 гола изпуснаха, руският вратар им подари един и пак не спечелиха... Ей за това се играе до последна свирка. Руснаците от време оно се борят до последно. И коментаторчето на Нова се изпусна в гащите неподготвен, та се сконфузи като влезе тоя гол.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Треньора на Англия ... нз кой ги избира тез треньори ... ама е горе-долу на ниво на БГ треньорче... Руни 40мин на 1вото полувреме не можеше да тича... на скамейката пълно с млади нападатели и голмайстори на Висшата лига... онова момче по крилото нисичкото ... толко брак отпред ... трябваше 60тата минута да го разкара още. Пълен дроБ.

 

Евала на руснаците, колкото могат играха, играха до край. 

 

А... и да не забравя ... 2016г ... НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЯ "НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ" НЯМА ... HD ... СИГНАЛ ... пълен въздух под налягане... пожелавам им и Нова да я направят платена, да не е национална и да си я гледат шефовете й.

Link to comment
Share on other sites

Треньора на Англия ... нз кой ги избира тез треньори ... ама е горе-долу на ниво на БГ треньорче... Руни 40мин на 1вото полувреме не можеше да тича... на скамейката пълно с млади нападатели и голмайстори на Висшата лига... онова момче по крилото нисичкото ... толко брак отпред ... трябваше 60тата минута да го разкара още. Пълен дроБ.

Глей ся, проблема изобщо не беше в Руни - през цялото време правеше страхотни извеждания, а и сътвори едни от най-добрите и опасни положения пред руската врата. Издънката според мен беше изцяло треньорска - с глупавите смени в края на мача и "стратегията" за пазене на разултата, която ги издъни.

Link to comment
Share on other sites

онова момче по крилото нисичкото ... толко брак отпред ... трябваше 60тата минута да го разкара още. Пълен дроБ.

 

Ако имаш предвид онова цигане с номер 7, мног здраве да имаш. Тоя младеж тичА повече от целия отбор на Англия, взети заедно. 

 

=============================

 

Между другото пропуснах да спомена възмущението си от тоталната простотия на големите европейци и демократи по време на химна на Русия... Очаквам такова нещо от селяндурски тъпанарски агитки, но някак си на подобен турнир е меко казано просташко... И после защо руснаците ги биха по трибуните и СЛЕД мача... :grin: 

Хубавото е, че на терена момчетата и от двете страни показаха чудесно спортсменство и се държаха изключително възпитано помежду си.  

Link to comment
Share on other sites

И от двете страни остро критикуват селяндуристките изцепки на уродливите "ултраси" или каквито там се броят тия говеда... Преди мача мелетата са предизвикани предимно от англичани, които впоследствие са яли бой... 

Link to comment
Share on other sites

Едно голямо браво на дружина Полска за чудесния мач, който можеха да спечелят доста по-убедително...

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая истински футбол ... страхотна Италия... красиво, на моменти твърдо, на моменти остро ... страхотен мач. Да гледат гнусните испанци с 600+++ паса на мач ... не мога аз да ги гледам тях.

Link to comment
Share on other sites

Вече си имам любим отбор на Евро 2016 - този на футболното джудже Исландия (най-малката нация играла на Европейски финали)! Напълниха ми душата със сърцатата си игра и с натриването носовете на надутите манекени - Роналдо (който постоянно се разминаваше с топката и гледаше като напикано мушкато) и компания. :lol:   :bowdown: 

Link to comment
Share on other sites

Изпуснал съм тоя цирк... Браво на момчетата, аз много уважавам тая нация... Трябвало е и да ги бият. Още едни поздравления след дружина полска и унгарците. Нека има свежест и веселба! 

Link to comment
Share on other sites

Някой трябва да обясни на руснаците, че мачът не започва след 70-та минута... Явно треньорът им е твърде пиян да го стори...

 

=====================

 

Снощи Албанците не само устояха, но и почти биха френчетата, дето са кандидати за шампион. До вчера не знаеха топката квадратна ли е, кръгла ли е. Междувременно ние инкасираме хандбални резултати. Четвъртите в света... Ярък пример за РАЗВИТИЕ. Продължавайте да псувате Стоичков и да се радвате на лумпени като оня, дето се *§сра в Колизеума...

Link to comment
Share on other sites

Някой радва ли се на онова недоразумение? Или на ония с котетата? Или на Малката Перука. Албанците си имат отбор, ние си имаме Попето...

Link to comment
Share on other sites

Някой радва ли се на онова недоразумение? Или на ония с котетата? Или на Малката Перука. Албанците си имат отбор, ние си имаме Попето...

Вервай ми, не са един и двама... Това е част от тоталната трагедия... 

Link to comment
Share on other sites

ПРЕСТЪПЛЕНИЕ... УБИЙСТВОТО НА УЕЛС... НА ЖИВО ... 

 

_____________________________

ся чух коментатора каза, че нямало засада топката била отбита от играч на Уелс ... ама няма повторения ... егати режисьора ... 

Link to comment
Share on other sites

Не знам де го гледаш, но гледах повторение и е така. Капитана на Уелс игра последен преди Варди. Жалко, силно се надявах Уелс да накажат Англия. Не че англичаните не играха по-добре, просто малко повечко късмет и Уелс можеше вече да са сигурни осминафиналисти. Но пък като гледах двата мача на руснаците, не се притеснявам особено.

Link to comment
Share on other sites

Стъридж и Стърлинг бяха на изключително ниско ниво, не мога да повярвам, че първият успя да не си преплете краката при гола. 

Link to comment
Share on other sites

За Англия ясно, ама и Франция много са слаби горките.

 

Ко каза, ко? Пайе слага в джоба си всички на това пРЪвенство... Туй мангалче има голямо бъдеще...

Link to comment
Share on other sites

Че не ги бива англичаните, спор няма. Още не е много късно да направят традиционната си осирация на голям турнир. Словакия хич не са лесни и като нищо могат да ги пратят да се прибират плувайки през Ламанша. Аз лично фал не видях, а и силно ме съмнява да е имало нещо фрапиращо в мелето. Да не си кривим душата. Повече тичаха, повече атаки, повече търсеха гола. Ако на Бейл не му беше вързал тоя удар от пряк свободен, мисля само още една възможност за някаква опасност имаха Уелс. Но ще се радвам да продължат и те го могат, щото руснаците са гола-вода. Но мач с мач не си прилича и като нищо може да се завъртят нещата. Англия и Русия бият последните мачове и да отиват на кино прогнозите :) Уелс и Словакия бият и другите слабаци се прибират :) Ако има равни мачове, даже не ми се смята. Тоя формат ме кефи, непредсказуем е :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...