Jump to content
BulForum.com

Покана за всички с ФОРД


Midex

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Тази полицейската от LAPD сигурно е реквизит на Киноцентъра в Бояна. :lol:

 

Нямаше реквизити от Бояна. :)

 

Човекът си я беше докарал от Щатите и си беше негова със софийски номер.

 

a2d2a8492423287.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да покаже регистрацията, че е интересна схемата там, особено с цифри. Тук няма да се размине като мен само с втори цвят, а за бурканите да не говорим. Така че много е вероятно да е незаконен изцяло. 

Link to comment
Share on other sites

Какви кощшници бре, аз видях само 'хамерикански резачки....на другата сбирка бяха кошниците...онази за гинеса...и я тихо там, аз карам фиеста....шшшт:lol:

Link to comment
Share on other sites

Което е интересно - какво правят тия класики сред кошниците на Форд...

 

Това пък в каква връзка? Беше си редовната ежегодна сбирка на хората с американски коли и можеше да се видят всякакви нови и стари машини, без значение от каква марка са.

 

Всъщност не разбра ли, че само ползвам темата за Гинеса, за да поместя снимките от другото мероприятие, на което присъствах? ;)

 

Бях споменал, че покрай поставянето на рекорда, в същия ден беше и сбирката на "американския" форум, така че с Тодор (TED) решихме да използваме случая, че сме в София и да отидем да погледаме.....

Link to comment
Share on other sites

Това пък в каква връзка? Беше си редовната ежегодна сбирка на хората с американски коли и можеше да се видят всякакви нови и стари машини, без значение от каква марка са.

 

Всъщност не разбра ли, че само ползвам темата за Гинеса, за да поместя снимките от другото мероприятие, на което присъствах? ;)

 

Абе ясно се разбра то... Но тая патрулка дори само на шега искам да й видя големия талон. Да кажем ,че "буркана" е фалш, другите марки си остават. Някои като телефона, несъсществуващ тук, би следвало дали да са забранени или официално регистрирани като реклама.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, дайте да уточним терминологията. Кой е "истински" форд? Онзи отвъд океана или европейския? Защото аз все си мисля, че истината идва от няколко хиляди километра на запад от британския остров..ама знам ли, в какво ли можеш да бъдеш сигурен днешно време...

Link to comment
Share on other sites

В нищо. Открай време в Америка има Фордове, за които не си и чувал тук. Цели гами и модели, които ще ти се видят като нещо друго. 

 

Този Сейбъл мяза ли ти на Форд?

24425970001_large.jpg?v=1

 

Първата кола на леля ми и чичо ми... Форд е в крайна сметка :)

Link to comment
Share on other sites

Всяка неделя се събират баш при мен такива каляски...ама като ги виждам по пътя всеки ден и не ми се занимава да спирам. Някои Кобри си заслужават де.

Link to comment
Share on other sites

То не са само фордовете, те си имат и други марки за които не сме и чували, така е...

Ама Стефчо, ти си им свикнал вече...пък тук това си е екзотика...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...