Jump to content
BulForum.com

Продавам VooDoo2 1000


Recommended Posts

Видео картата си има кабел чрез който се връзва с друга видео карта - така става ускорител, примерно ако някой има видео карта на PCI слот 1-4Мб с тоз ускорител картата ще работи много по добре :D И тази карта е PCI доста е голяма. Паметите са 110МХц - ядрата работят на 90Мхц - клокват се до 100, без грижа. Недостъка на картата е че не мже да работи самостоятелно - задължително трябва да има друга, ако имате още една карта VooDoo2 1000 - си ги връзвате в SLI и става голям звяр - има си драйвери за XP. Купих е днеска за 17.77 (от софия) - продавам е защото не ми е необходима, аз си мислех че е съвсем различно нещо то се оказа друго нещо :( Някой ако има желание да си пойграе с това животинче може да го закупи за 10 лв от мен. Картата е 12МБ - ЕДО - в нета има много снимки, аз не мога да дам защото нямам. картата е синя - аве гъзарска си е, ама не ми върши работа :D

Link to comment
Share on other sites

ако е 12мб вегнага я зимам. я кажи от кой квартал си?

От кариака съм картата е 12-ка има 24 чипа по 512кб. С 3 графични процесора :D Междо другото имам предложение за картата 11 лв, някой давали 12?

Link to comment
Share on other sites

Бтв, сори за офтопика, но да се изкажа все пак - имах преди такова нещо. Като се вържат 2 производителността става като на VooDoo 3 2000, VooDoo SLI дълго време беше в пъти по-бързо решение от всички останали карти. Минус е, че на новите игри ще се държи зле, но си е маниашка карта.

Link to comment
Share on other sites

Като ще се поправяме и ще офтопикваме (темата може да се премести в Хардуер ;) ) - Vodoo 2 1000 се води. Имаше Voodoo 3 2000 и Voodoo 3 3000.

kak da e nqma da se razpravqm

vijdam che si malyk

i nadali gi pomnish PCI i ISA vremenata.

Mejdu drugoto sym imal i 3te modela :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...