Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Divaka

Tarifite => uveli4enie?

Recommended Posts

Чекай бе, нали имаше пинг 60-80? Как изведнъж стана 120-190? Нещо много си променяш твърденията...

Пинг 120 е напълно възможен, че и 100 вероятно, но 60-80мс - това са глупости.

60 e min stoinost...sled kato se dade ping prez saotvetnata programa. I za tozi slu4ai obqsnih, 4e stava vapros za user ot Visio, koito igrae v server hostvan ot x3mservers.net . Koe to4no ot tova ne razbra? 120-190 e pingaa na 4ujdencite kum servera poddurjan s net na visio.

Da be gluposti sa...samo deto ako pusnesh 1 ping do x3mservers.net shte vididsh 4e otgovora e sredno 83 ms. A in-game neshtata se vdigat s 15-20, dostigashti stoinostite spomenta ot men (90-105 za EK vs 70-85 za Visio)...tova mi e qsno sushto (da ne trugnesh i nego da mi razqsnqvash).

Zabravi nqma zna4enie...az razbrah kakvoto mi trqbvashe, drugoto ne me interesuva.

Edit: 4oveka s visio-to spi...trudno shte mu e da pusne ping...no ako naistina nastoqvash v irc.evrocom.net nameri netrootbg i toi shte te oputi v koi kanal da vlezesh, za da se napravqt testove...

Ina4e za edit-a ti...da i pri men e sushtoto in game neshtata oba4e sa razli4ni i ska4at s 15 ms kakto pri EK taka i pri vsi4ki drugi provideri...slojih v bold rezultatite, koito zasqkoh v 9 4asa v4era v edin ot serverite hostvani ot vaprosnite holandci in-game.

80ms е, право... очаквам лог с 60мс ;)

EDIT: През Евроком:

F:\Documents and Settings\Administrator>ping x3mservers.net -t

Pinging x3mservers.net [82.192.80.129] with 32 bytes of data:

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=82ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=81ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=97ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=85ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=89ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=82ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=80ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=83ms TTL=49

Reply from 82.192.80.129: bytes=32 time=79ms TTL=49

play.evrocom.net e shapenat kum international traffic.

Celta e w nego da igraqt klienti na Evrocom.net i eventualno ot BG prostranstwoto,

nikade ne se e imalo za cel da igraqt ot chuzhbina. I bez towa sa prepulneni serverite, samo chuzhdenci ni lipswat wutre!

A men me interesuva dali shte ima podobrenie na latentnostta. Gledam na visio q podobriha i to dosta. Ot ~ 500 segat na sushtite serveri imat 60-80...a Evrocom produljava da si lashka okolo 120-180...

Ето защо на визиото външния дръпна толкова:

TOП-НОВИНА

НА 1-ВИ ОКТОМВРИ 2004 Г. VISIO ИЗГРАДИ И ПУСНА В ЕКСПЛОАТАЦИЯ НОВА ОПТИЧНА НАЗЕМНА МЕЖДУНАРОДНА СИМЕТРИЧНА ИНТЕРНЕТ ВРЪЗКА С КАПАЦИТЕТ 45 MBPS.

ТАКА КОМПАНИЯТА УТВЪРДИ ЧЕЛНАТА СИ ПОЗИЦИЯ СРЕД ИНТЕРНЕТ-ДОСТАВЧИЦИТЕ В ПЛОВДИВ СЪС СОЛИДНА ПРЕДНИНА, ПО-ГОЛЯМА ОТ 40%.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

gledam 4e ima pak uveli4enie na ikonomi4nata tarifa, 256kbps down?

nai-veroqtno nqma uvlichenie,pri men nqma :( :( .Puk i nikoi ne govori za eventualno uvelichenie.Iska mi se da si mislq che tova e "zatishie pred burq" :throw:

TOП-НОВИНА

НА 1-ВИ ОКТОМВРИ 2004 Г. VISIO ИЗГРАДИ И ПУСНА В ЕКСПЛОАТАЦИЯ НОВА ОПТИЧНА НАЗЕМНА МЕЖДУНАРОДНА СИМЕТРИЧНА ИНТЕРНЕТ ВРЪЗКА С КАПАЦИТЕТ 45 MBPS.

ТАКА КОМПАНИЯТА УТВЪРДИ ЧЕЛНАТА СИ ПОЗИЦИЯ СРЕД ИНТЕРНЕТ-ДОСТАВЧИЦИТЕ В ПЛОВДИВ СЪС СОЛИДНА ПРЕДНИНА, ПО-ГОЛЯМА ОТ 40%.

ахааааахахаааа :woot

тва -> НАЗЕМНА МЕЖДУНАРОДНА СИМЕТРИЧНА ИНТЕРНЕТ ВРЪЗКА . вярно ли бе, аи недейте така те ся ша конурират БТК да не стане пак като с "най голямия иналиански фтп сървър" хахахааааа

тия се ебати смешниците :lol:

като някой ми покаже traceroute на визио да не минава през btc тогава ша го повярвам ;)

TOП-НОВИНА

Чеки малко да видим:

* Жорката твърдеше, че evro.net имал 20тб (двата последни рака били по 10...) - излезе, че не е баш така (see arenabg forums)

* Жорката разправяше, че щял да пуска най-големия фтп сървър в ЕВРОПА (предстаате ли си?). Това би било смешно дори ако фтп-то не беше само 1тб (4х 250 гиги хардове, не че и те са използваеми на макс...).

* Жорката разправя за неква нова линия. Че и 45 мегабита... ми визио юзери, направете си един двустранен трейс и вижте къде е тая нова 45 мегабитова "собствена" линия. И те ако са я пуснали т.е. изградили наземна линия към еди коя си страна то няма да са само 45 мегабита... щото преноса е скъп, не самия инет. Ама не. И на всичкото отгоре във форума на визио и в канала има само оплаквания, че нета паднал... никой не е казал, че се е качвал или е стабилен. И да ви кажа има логика в оплакванията ама запознатите си знаят защо :)

И въпреки всичко това продължавате да вярвате на думите на Жорката? Ми вие сами трябва да се самоопределите какви сте... след като го правите.

Какво ли се опитвам и аз да давам светлина сред явно заблуждение... стойте си без ток :) явно и така ви е добре.

nai-veroqtno nqma uvlichenie,pri men nqma  :(  :( .Puk i nikoi ne govori za eventualno uvelichenie.Iska mi se da si mislq che tova e "zatishie pred burq" :throw:

ima uveli4enie, v momenta svaliam s 30kb/s

ima uveli4enie, v momenta svaliam s 30kb/s

shtom kazvash, :confused :confused,predi minuti svalqh s obichainata skorost (12 K Dostupna)i nito gram uvelichenie.Shte vidim ako ima neshto shte ni bude saobsheno ;) :)

Ми аз не виждам никакво увеличение.

Пък и дори да има някакво сигурно ще е колкото миналия път за 1 седмица. Ама колкото толкова.

Ми аз не виждам никакво увеличение.

Пък и дори да има някакво сигурно ще е колкото миналия път за 1 седмица. Ама колкото толкова.

Аз съм на икономична и смуча с 30К, дано да не е някаква грешка :)

http://warezru.veno.biz/invision/index.php?showtopic=18217

Тука някой няма ли да прочете за какво става въпрос?

Да бе всеки ден го чета ;)

• Create New...