Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Agile

Продавам/Заменям: Gigabyte 7950 3072MB Windforce v2

Recommended Posts

Здравейте,

Продавам или заменям GV-R795WF3-3GD версия 2. Разликата при тази версия е, че пластмасите на перките не са гланцирани а матирани, платката е, като тази на 7970(6пин + 8пин захранване) и има допълнителен радиатор на VRM елементите. Картата ползвана една година и е много запазена, но няма гаранция. Перките на тракат и са почти като нови.

Вече съм с R9 390 и тази трябваше да отиде компа на приятелката ми, но тя няма нужда от чак толкова силна карта. Приемам бартер за по-слаба ATi карта с доплащане. За пример ще дам Radeon 5850 или r7 260, но предпочитам някой по-нов, тих, хладен и икономичен модел :).

Цена при продажба: 320лв. Можете да ми пишете тук в темата, на лични или да се обадите на 0883 593269

Здравейте колеги,

Всичко, което сте изброили ми върши работа(без 7950 - тук не виждам смисъл), моля изпратете ми точен модел на лично и на каква цена хващате вашата карта. За сега чакам отговор относно оферта отправена на лично за GTX 460 и ако се разберем с човека картата ще отиде при него. Ако ли не ще взема друга карта.

Поздрави!

Картата е бартеросана и темата е за ключ. Благодаря на всички участници.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...