Jump to content
BulForum.com

С велосипед на село


bio

Recommended Posts

ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ПРОЯВАТА ОТПАДА

 

Неделя 12.09.2004 8:00 часът на спирката на ПУ-то.

 

Времето !!!

 

Маршутът

route020_skica.jpg

само дето ви предлагам да минем през Куклен-Яворово-х.Руен.

 

от Руен може да отидем на Здравец ако искаме.

Темпото наистина ще е бавно !!!

Link to comment
Share on other sites

С oib тръгваме! Ако нещо ни се случи, да знаете, че много ви обичаме!!! И дори и в отвъдното ще си спомняме за вас и ще възпяваме форума на Warez.ru :)

Link to comment
Share on other sites

С oib тръгваме! Ако нещо ни се случи, да знаете, че много ви обичаме!!! И дори и в отвъдното ще си спомняме за вас и ще възпяваме форума на Warez.ru :)

стига сте се плашили бе. тва походче не е страшно. сне им се стряскайте на колите, дет ви подминават. надолу не се засилвайте прекалено да не ви се налага да сечете завои и да ви изненада някой отсреща или изотзад :D

Аз вече съм ходил 20тина пъти до Хвойна и два пъти до Чудните мостове. още съм жив, тъй че няма страшно.

тъй че успех и умната.

Link to comment
Share on other sites

Eх, ама аз се шегувах бре :)

С oib сме стари кучета, едно такова походче ни мож на уплаши ;)

Върнахме се живи и здрави, въпреки че лично аз имах желание да се изтърся поне веднъж :D

Следващия път ще се постарая повече и няма да ви разочаровам - поне 1 кост ще си счупя :)

Link to comment
Share on other sites

Следващия път ще се постарая повече и няма да ви разочаровам - поне 1 кост ще си счупя :)

 

 

Да ти счупя аз? :P Имам предложение за вас двамата - Перперикон.1 ден.10 кинта с манджата.Навити?

Link to comment
Share on other sites

Май става въпрос за ходене с рейс.Аз съм навит,защото не съм ходил до Перперикон.Интересно ми е да го разгледам

Link to comment
Share on other sites

Ходенето е с автобус,за колело е малко трудно(около 100-тина километра са)

но си заслужава.

 

За инфо link

Ама не съм сигурен дали така беше сайта.Ако не е - кажете да го оправя.

Link to comment
Share on other sites

ами хубаво е .. наистина .. ама предварително трябва да прочетете малко от сайта иначе просто ще гледате едни камъни. аз бях и погледах малко каманаци, навит съм с колело ... с рейс не съм очарован.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще е с рейс, ще е добре да се съберем повечко изроди :)

Абе и пеша да е, пак съм навит!!! Стига да има верни приятели до мен, и в Столипеново отивам :D

Link to comment
Share on other sites

За Перперикон и аз съм ентусиаст с колела. само требва си намеря едни дисаги най-сетне, че с раницата е малко криво. някой да е срещал из магазините в Пд по-големички и свестни велодисаги?

Link to comment
Share on other sites

Че къф а прублема с раница :) Потиш се, тежи ти, клати се от време на време - лошо няма ;)

Ако се намери ентусиаст да кара с мен до там ще е яко!!

Link to comment
Share on other sites

идеята за Перперикон е много хубава, но е два дена поне пътя .. просто за един ден 200 км ще ни дойдат доста. Ако сте навити сега неделя ако не го дават дъждовно да отидем някъде на 30-40 км от Пловдив. Пишете ако сте навити !!!

Link to comment
Share on other sites

идеята за Перперикон е много хубава, но е два дена поне пътя .. просто за един ден 200 км ще ни дойдат доста. Ако сте навити сега неделя ако не го дават дъждовно да отидем някъде на 30-40 км от Пловдив. Пишете ако сте навити !!!

перперикон нямам идея къде е. но ако е по-равно не вярвам да ни се опрат 200 км макар и от тъмно до тъмно.

за неделя имам идея и утре ще ви поканя ако се изясни кво е времето.

Link to comment
Share on other sites

Аз до 8 септември съм вързан вкъщи да уча за изпити :(

Няма да мога да си позволя да дойда с вас...

Но от 9ти нататък...малеее...ще го изкъртя тва колело от каране :)

Link to comment
Share on other sites

перперикон нямам идея къде е. но ако е по-равно не вярвам да ни се опрат 200 км макар и от тъмно до тъмно.

за неделя имам идея и утре ще ви поканя ако се изясни кво е времето.

 

 

Хич не е по равно,ами са бая чукари:)

А,Борисе,и аз съм като тебе -с изпити :sick

Link to comment
Share on other sites

да има желаещи за утрешно каране ???

желание има, ама времето да го е.. не ще да се съобразява с него. ако е свястно аз съм намислил да се засиля към един басейн до Белово. 60тина километра е от ПД. пък и тва лято не намерих време да поплувам и затуй съм намислил да си начеша двете красти едновременно :punk

ама гадните метеоролози дават да вали до сряда, мамка им, а предния ми калник е още out of order.

Link to comment
Share on other sites

65 км е ... гледах го на www.bgmaps.com наистина е много за мен .. ще ми се отели вола. аз ще покарам сам .. прогнозата на НИХИМ можеш да видиш http://weather.bg/bg/indnew1.php?glaven=progn уж нямало да има сериозни превалявания.

Аз мисля да отида към Първомай !!!

Link to comment
Share on other sites

мерси за обнадеждаващата прогноза :) утре кат се събудя ако наистина е по-ведро времето се юрвам. не е толкоз много да го е... - все пак е равничко.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

понеже днес е 8-и и на Психо му са минали изпитите ... предлагам в неделя да отидем да покараме. Желаещи ???!??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...