Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Здравейте,

продавам си XBox-а: перфектен, неразличим от нов XBox 360 slim 250GB, ревизия Corona- най-стабилната версия на XBox 360. Не е хакнат!
Продава се в комплект с два безжични контролера (+ кабел за единия), Кинект-сензор, всички необходими кабели и захранване. 
Купувал съм си го лично, от САЩ преди една година. След като се прибрах в България съм му купил чисто ново европейско захранване, т.е. не е необходим адаптер. 
От тогава е играно на него 1-2 пъти седмично по 1-2 часа, т.е. съвсем малко.
Никога не е прегрявал, не е давал никакви дефекти, не е влизал в сервиз и не е отварян! Пазил съм си го грижливо!
НЕ е хакнат!
!!!Важно: конзолата е купена от САЩ, т.е. е формат NTSC, което означава, че не всички PAL игри вървят. Трябва или да си търсите по интернет съвместими игри (намират се и в бг, а в ибей е пълно) или да се хакне с RGH (струва около 80лв)!
Причина за продажбата: минавам на XBox One, и понеже Майкрософт вече пуснаха пълна обратна съвместимост на игрите- този ми става излишен.

Цена: 360лв. 350лв. 320лв. 300лв. 280лв. +игри
Бартери ме интересуват единствено и само за XBox One с доплащане от моя страна!

Предпочитам да се продаде в Пловдив, за да може бъдещия собственик да си го огледа и пробва, преди да го вземе.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Промоция само за форума: 300лв. + подарък две оригинални игри (едната за Кинект), за да има новият собственик какво да разцъква на първо време :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След провалена сделка с некоректен купувач Ексбокса остава в продажба на цена 280лв.

По-надолу няма да падна и ако не се продаде за тези пари се сваля от продажба.

 

п.п.: обещаните по-горе две игри си остават като подарък за новия собственик!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...