Jump to content
BulForum.com

Star Wars VII: The Force Awakens


Godfather

Recommended Posts

На мен ми харесва като изпълнение, но беше точно визуално представяне на възможностите на съвременната компютърна анимация.

Не видях история или нещо друго. Нищо, че е тийзър.

Пак ще го гледам де, но не е там въпроса.

 

Явно просто не съм фен на поредицата достатъчно. Аз гледам на филма като филм, а не като част от Стар Уорс вселената.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

На мен ми е безкрайно любопитно каква роля ще изиграе Дони Йен, като гледам трейлъра, май го гласят за злодей. Въпреки, че в тази история би трябвало да присъства Дарт Вейдър.

Link to comment
Share on other sites

Какво ви става бе хора, тоя тийзър изглеждаше супер зле!

 

Дори да сте фенове на поредицата, това е откровено и безсмислено доене. Феновете са като наркозависими.... Последните пратки са 70% аналгин, но заради 30% кокаин си заслужава да са ентусиазирани, че ще си припомнят ония чистия 100% продукт, който са приемали през 80-те...

И за мен е точно така, очаквах нещо по завързана история, а то пак почти същата като преди за Звездата на смъртта... Жалко, че преди си ми харесваха тези филми като малък, ама продълженията им стават все по-скучни. Не виждам с какво изминатите жизнени километри ще допринесат да ги харесам...

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, не се занимавай с глупави паяци, а си ПРИГОТВИ сто и осемдесет ДОЛАРА  :laughing:

 

Между другото изгледа ли всичките Family Guy кавъри? 

Пак си изостанал, мисире. 180 кинта е миниатюрния вариант. Ако това с реалния размер излезе на пазара, най-вероятно ще е по-скъпо и от китайския паяк. :lol:

 

Иначе от фамили гая засега съм гледал само един епизод, че нямам време.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, че двете са различни неща, мисир. Едното си пише, че ще реален размер. И баш то ще е 180$ 

Това просто няма как да стане, мисир. Миниатюрната играчка в Амазон в момента е $134, намалена от $150.

Link to comment
Share on other sites

Чети ги тия статии бре, мисир, чети кво пише - The BB-8 toy is expected to release this fall for $179.

Аха, обаче като сложат и още толкова за транспорта на това life-size нещо и горе-долу може да го догарат до реалната цена. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И без да съм чел статии ми е ясно, че $180 е твърде малка сума за онуй търкалящото се в реален размер. А и практиката показва, че ако нещо американско струва на американския пазар $200, докато дойде до Европа, цената му скача поне двойно.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро си играх с такова нещо:

http://www.amazon.com/Star-Wars-Remote-Control-Droid/dp/B014X18A0S/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1460664060&sr=8-3&keywords=bb8bb-8

Не останах никак впечатлен. Да не говорим колко е просто като дизайн.

Link to comment
Share on other sites

И без да съм чел статии ми е ясно, че $180 е твърде малка сума за онуй търкалящото се в реален размер. А и практиката показва, че ако нещо американско струва на американския пазар $200, докато дойде до Европа, цената му скача поне двойно.

 

Тебе може да ти е ясно, мене може да ми е ясно, на Пенчо може а му е ясно - писали са 179$. Като излезне наесен с песен - ще видим. Момчиле, при всички положения ще е по-евтино и много по-забавно от оня паяк.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

На мнение съм, че с този епизод... публично eбаxа майката на  Star Wars.

Архи гадината упорито се опитваше да превърне баладата във водевил, пиклата на Кари изобщо не трябва да припарва до студио а оня църния перфектно изигра ролята на мухата, кръжаща над усуканото връхче на лайното.

Поне Харисън успя да се спаси от по-нататъшния позор, като успя да умре (май).

Гледах този епизод с нагласата, че ще видя нещо тестово и нискокачествено като епизод 1. Обаче той успя да разкрие пред мен нови дълбини на малоумието и посредствеността....

Link to comment
Share on other sites

Пълен бълвоч. Поне в първите три разказаха началото на историята, колкото и да бяха зле. Тея само копираха и осраха положението.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Бая време откато взех диска и все не ми оставаше време, но тази вечер се насладих отново на гения на JJ Abrams и екипа му. Бонус диска също съдържа уникално интересни епизоди от работата по създаване на шедьовъра. :bowdown:

 

ПП. А, забравих - хейтърите, get a life.

Link to comment
Share on other sites

Бая време откато взех диска и все не ми оставаше време, но тази вечер се насладих отново на гения на JJ Abrams и екипа му. Бонус диска също съдържа уникално интересни епизоди от работата по създаване на шедьовъра. :bowdown:

 

ПП. А, забравих - хейтърите, get a life.

Хейтърите са си дали среща тука 

Link to comment
Share on other sites

За десерт не може да минем без върховния лидер Сноук /Анди Съркис/, който всъщност e “Star Wars” аналог на MARVEL-ския Танос. Кратко камео има иМакс Фон Сюдов, ала то е обяснимо при факта, че „Заклинателят” е оставил огромна следа в спомените на режисьора. /може би, защото го е гледал едва 10-годишен и „следата” е била по гащичките/ Интересна подробност е, че рожденото му име е Карл Адолф фон Сюдов, което прави колаборацията с Ейбрамс като един от малкото случаи, в които човек на име Адолф общува с евреин, без вторият да се озове в някаква пещ. /това беше хумор от Тъмната страна, прощавайте/

 

 

 

post-12-1234436715.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Чудя се ща да видим ли някога нещо различно от създаването на Звезда на смъртта и унищожаването й... Излагат се тия хора...  

 

Коментар под трейлъра:

 

 

I don't see the Aboriginal community represented in this movie. Will not watch.

 

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...