Jump to content
BulForum.com

Star Wars VII: The Force Awakens


Godfather

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Култови моменти от този епизод, на които съм се счупил от смях:
 

What, are we paying by the laser now?

You don't do the budget Terry, I do!

 

Момента с Grey Poupon - смял съм се със сълзи...

 

STANDING BY анонсите преди атаката на Звездата на смъртта.... 

 

==================================

 

Още снощи ме подушиха в момента на качването и днес вече категорично ми отказват ъплоуда в Ютюб. Не знам сега къде да кача епизоди 5 и 6.... :sad2:   

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Момчиле, какво ли не направих, брат, но така и не можах да кача другите два епизода... Нито в нашия насран vbox, нито във vimeo, vidme, magisto, dailymotion, sendvid и прочее. Навсякъде има ограничения или за време, или за права... Не знам как успяват моментално да го подушат, предполагам заради Имперския марш :laughing:

 

Така или иначе ти трябват от сезон 8 20-та и от сезон 9 18-та серия на FAMILY GUY, за да се насладиш изцяло.    

 

Интересно, че никой не закача серията в youtube, която качих... 

Link to comment
Share on other sites

Интересно, че никой не закача серията в youtube, която качих... 

Явно просто са я проспали. Можеш да пробваш да ги качваш с някакви измислени заглавия и дескрипшъни, които нямат нищо общо с клипа, белким ги пропуснат и другите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пробвах много ясно - нищо не става... Явно при processing-а по някакъв начин разпознават, че е star wars related...

 

В тубата ме предупредиха, че качвам нещо с чужди права, но казаха, че засега не съм застрашен. Очаквах да го изтрият, но още стои, а второ не мога да кача... 

Link to comment
Share on other sites

Обърни ги огледално. И не разпознават Star Wars related, а Family Guy related. :)

 

Освен това има и цял филм, Виден. Не знам дали си го виждал.

 

Something, something, something Dark Side се казва.

 

Съдържа малко части от епизодите, които си цитирал, но има и още съдържание.

Link to comment
Share on other sites

Обърни ги огледално. И не разпознават Star Wars related, а Family Guy related. :)

 

Освен това има и цял филм, Виден. Не знам дали си го виждал.

 

Something, something, something Dark Side се казва.

 

Съдържа малко части от епизодите, които си цитирал, но има и още съдържание.

 

Кое да обърна огледално по-точно? 

 

И трите серии са си цели филми по 1 час, от различни сезони. Видял си нечии съчинения. Аз много искам да направи и новите серии... 

Link to comment
Share on other sites

Кое да обърна огледално по-точно? 

 

И трите серии са си цели филми по 1 час, от различни сезони. Видял си нечии съчинения. Аз много искам да направи и новите серии... 

 

Видеото с права, което искаш да качиш някъде.

 

Не съм видял съчинения. Видял съм епизодите пуснати и промотирани по отделно. С постер и всичкото му там.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Laugh_It_Up,_Fuzzball:_The_Family_Guy_Trilogy

Ето това. Което е същото като това, което ти си споменал.

Link to comment
Share on other sites

За едни и същи три епизода говорим. Няма други засега. Въпреки че още не съм изгледал целия 13 сезон и новите серии от 14-ти - дано изскочи нещо там, но едва ли. Сет много се разхвърля последните години...  

 

И пак не разбирам какво искаш да обърна - ако имаш предвид заглавието, никакви промени не влияят. При processing засичат copyright content и толкоз.   

Link to comment
Share on other sites

Не знам с какво да го обърнеш. Предполагам, че с всяка програма за видеообработка ще стане.
Ще се гледа съвсем нормално. Просто текстовете няма да се четат лесно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това хубаво, ама Дж. Дж. НЕ Е режиьора на следващите епизоди от поредицата, не е дори и в екипа на сценаристите.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Какво ви става бе хора, тоя тийзър изглеждаше супер зле!

 

Дори да сте фенове на поредицата, това е откровено и безсмислено доене. Феновете са като наркозависими.... Последните пратки са 70% аналгин, но заради 30% кокаин си заслужава да са ентусиазирани, че ще си припомнят ония чистия 100% продукт, който са приемали през 80-те...

Link to comment
Share on other sites

Явно трябва да си с определени изминати жизнени километри, за да ти допадне този трейлър.

 

На мен определено ми харесва, това което видях, нямам против да издоят още 2 - 3 пъти тази кравичка, пак с кеф ще си дам парите за билети и за стоки. Хубавото е, че сам си ги вадя, за да не ми държи никой сметка. Аз и анимациите си гледам и харесвам, само от игрите се възмутих.

Link to comment
Share on other sites

Мм това е малко глупаво казано, какво общо имат годините с това да ти хареса даден трейлър, филм, книга или каквото и да е. Просто си е въпрос на вкус. Да и на мен ми харесва без да съм чак огромен фен на поредицата, не си купувам стоки свързани с него, но гледам филмите. 
Хубавото е че опитват нещо ново, и има наистина шанса да се окаже по-добър от Епизод VII, но нека изчакаме до декември и тогава съдим. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...