Jump to content
BulForum.com

Tyrsa 3 kabelni modema


Recommended Posts

А за Евроком ли ви трябват? Тея дето за по 30 кинта ме съмнява да са минали през Евроком ;)

Link to comment
Share on other sites

Toi samo da kaje koi gi e predlagal.Az si imam poznati v evrocom koito da gi probvat.

 

никой не ги е предлагал, в темата за Гигабит.нет един се изцепи че модемите струват толкова и като му казаха колко е смешен той каза че преди време бил внасял споменатите бройки на споменатата цена, но не уточни дали са били мотороли и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Май вече няма да ти трябват тези модеми погледни тук

И ще забележиш че вече модемите са безплатни(ако искаш да се пускаш към евроком де ;)

Link to comment
Share on other sites

Май вече няма да ти трябват тези модеми погледни тук

И ще забележиш че вече модемите са безплатни(ако искаш да се пускаш към евроком де ;)

Znachi veche ne mi trqbvat 3 modema :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха, знаех си че ще го напишеш тва, от одеве дебна да вида нали е писано нещо :woot

E za kakvo mi sa.

Vsichki prodavat na 60-70 leva.

3ma se otkazaha ot prodajbata :)

E da sa jivi i zdravi.

Link to comment
Share on other sites

E za kakvo mi sa.

Vsichki prodavat na 60-70 leva.

3ma se otkazaha ot prodajbata :)

E da sa jivi i zdravi.

edva li e tolkova smeshno predvid fakta che se obvuzrvash s ednogodishen dogovor za da poluchish vuprosnite modemi free, ako reshish obache da se otkajesh ot uslugite ns EK po edna ili druga prichina shte trqbva da plashtash neustoiki i da izplatish opredelena suma pokrivaiki vremeto do iztiachane dogovora, i sum siguren che za da skluchish sdelka s EK tazi klauza shte e neizmena chast ot dogovora!

Link to comment
Share on other sites

edva li e tolkova smeshno predvid fakta che se obvuzrvash s ednogodishen dogovor za da poluchish vuprosnite modemi free, ako reshish obache da se otkajesh ot uslugite ns EK po edna ili druga prichina shte trqbva da plashtash neustoiki i da izplatish opredelena suma pokrivaiki vremeto do iztiachane dogovora, i sum siguren che za da skluchish sdelka s EK tazi klauza shte e neizmena chast ot dogovora!

Moje i taka da e.

No shtom pisha tuk znachi si imam modem :)

Da mu mislqt tiq trimata na koito smqtah da pomogna za puskaneto na evrokom net.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...