Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Нямам думи да опиша колко съм доволен от това, което видях досега :) Не искам да си лягам, но прозяването ми пречи на прицелването, така че ще трябва да заредя малко батериите :D

Link to comment
Share on other sites

Човече, ти цяла нощ ли си играл? При мен се оказва уникален тайминг - срядата е официален почивен ден та най-вероятно утре вечер ще се осъмва. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се. Ключът не дойде в 0:00, а в 2 и нещо, после час и нещо сваляне. Още тогава ми се спеше много, но нямаше как да си легна, без да съм я пробвал :) После а да мина пролога, а първата мисия, а 7 часа :D

Върви ми плавно на Ultra, което и в най-смелите си сънища не го очаквах на фона на R9 270, но явно са я оптимизирали чудесно.

Link to comment
Share on other sites

Да не би да е по-добре от разочароващата Fallout 3?

 

Fallout 3 я бях сложил. Играх, играх, до никъде не стигнах. Гръмнах ония първия град с някаква бомба, писна ми да събирам кутийки и всякакви глупости за пари и да обикалям по продавачи - и я зарязах.

 

Някой все пак ще отговори ли, че да знам дали да свалям в този вариант?

 

25GB Download на ISO-то и 30GB за инсталацията.

Link to comment
Share on other sites

Да, точно 25.

 

В това няма никаква логика. ISO-то направено от оригиналния диск и Digital Download-а да са един и същи размер.

Mind = Blown.

Link to comment
Share on other sites

Да, точно 25.

 

Благодаря.

 

В това няма никаква логика. ISO-то направено от оригиналния диск и Digital Download-а да са един и същи размер.

Mind = Blown.

 

Много просто момче си, честно.... 

Link to comment
Share on other sites

Или е това, или през живота си и през крив макарон не си виждал рязана игра? Нямало било логика... Земи си блоуни майнда някъде другаде и след като явно грам не можеш и не желаеш да помогнеш - не дразни.

 

Хората с една дума отговарят, с теб вечно човек трябва да си къса нервите... Мълчи си там и си гледай чалгата.. 

Link to comment
Share on other sites

Много агресивен взе да ставаш...

И само показваш, че си доста далеч от това, което реално се случва в света на нелегалното съдържание.
Кликането в Замунда не помага особено.

Дори в Warez средите си има правила. Ако е рязана играта - тя задължително се обявява като RIP. Иначе се NUKE-ва (сваля). Никоя себеувъжаваща се група, няма да пусне толкова голямо заглавие ОРЯЗАНО. Тия ISO-та се тестват и веднага се свалят ако не са наред. Много, много, много преди да могат да стигнат до ArenaBG, Zamunda.net или Zelka.org.

И аз ти отговорих с една дума. Елементарна справка с Google може да ти даде и отговора, който търсеше.

 

В Steam също е обявен размера на играта. Steam клиента сваля и инсталира играта едновременно. Размера е обявен в информацията и изискванията за дигиталния даунлоуд.

 

Ако чалгата даваше тия знания, вземи и ти си пусни нещо да чуеш.

Link to comment
Share on other sites

Именно и точно защото съм далеч от игрите от години и нямам време да се занимавам, питам хората, които са си купили играта и ми отговарят с една дума. И не се налагат 2 страници коментари, което с тебе обикновено е началото на разговора... Който принципно не е нужно да се състои.... Та както казах - блоувай си майнда в Планета... Ти ако свършиш за 2 стотинки работа, ще изхабиш за 20 лева нерви на отстрещния... 

Link to comment
Share on other sites

Такива ми бяха опасенията и на мен... До момента, най-приятния Fallout, който някога съм играел е двойката. И съм я превъртал сигурно пет или шест пъти... Тройката не можа да доведе до такъв ефект...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не виждам какво не му харесвате на Ню Вегас? Особено пък с накичени всички ДЛЦ-та...

Link to comment
Share on other sites

Ню Вегаса горе-долу ставаше. Ама става да я изиграеш веднъж. Пак казвам, за мен F2 си беше религия, превъртял съм я и искам отново и отново. След като я приключих NW, се опитах да изиграя едно-две от DLC-тата и спрях по средата. Беше ми дотегнала...

Link to comment
Share on other sites

При мен е обратното, новото поколение Fallout е точно по вкуса ми. Сега си направих груба сметка - 70 от последните 120 часа съм ги прекарал с F4 :) Определено серията и съответно тази част има слаби места, но като цяло е чудесно преживяване и със сигурност ще изгубя още поне два пъти по толкова, без да броя евентуалните DLC.

Link to comment
Share on other sites

Истина е, че никой не може да върне "You critically missed, weapon dropped, weapon destroyed", но пък новите неща са си нови неща и мисля, че FALLOUT върви напред... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...