Jump to content
BulForum.com

WOLFENSTEIN The New Order


RaptoR

Recommended Posts

ЕДИТ: Между другото призовавам да започваш веднага, тъй като играта има различен таймлайн, в зависимост от това кого ще погледнеш през 1946...  :evil

Ще трябва да те разочаровам, но разликите изобщо не са толкова съществени. Минах ги и двата таймлайна (единия с шотландеца и другия с младия пич). Разликите са основно във филмчетата между преходите, а в самата игра например в единия таймлайн трябва да отключваш ключалки с шперц, а в другия трябва да бърникаш електрически ключалки с кабели или нещо такова беше, както и някои тайни врати са с разменени места. Изобщо разликата е несъществена.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

С ключалките вече го разбрах. Събрах всички Енигма кодове от глава 3. Да видим какво ще покаже...  :grin:

 

ЕДИТ: От това, което виждам, май си пази намерените неща. Поне за златото съм сигурен, мисля че важи и за енигмите. Всъщност как точно се отваря енигма код? Явно събрани всички в една глава не са достатъчни. Гледам са 4 кода, ни един не ми е пълен още... Но има ли натрупване ще ги събера. Между другото сега се пуснах на средната трудност и осъзнах, че за 4 глави съм умрял веднъж по невнимание... И преди малко поради експерименти по време на prison break... Искам да избия и роботите в двора...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос: Свалих играта от кикасс.то, ъпдейтнах драйверите, кракнах я както пише, но като я пусна стигам до черен екран. И така с тази и още 3 игри. Не мога на тоя уин 10 да сложа нищо. Какъв може да е проблема? Нещо с тия visual studio нещо си или просто трябва да похарча 60 долара

Link to comment
Share on other sites

GeForce GTX 960 и някъв интел i7 съм 4800 ли да беше и 16ГБ рам. Аз като цяло не мога никаква игра да подкарам освен Counter Strike :). Нито МотоГП, нито Ф1...нада. Не знам какво се случва. За първи път толкова проблеми с тия кракове.

Link to comment
Share on other sites

. Не мога на тоя уин 10 да сложа нищо.

 

Ей това ти е вероятно проблема. Кой те би по главата да слагаш тоя Вирус? Аз съм си със 7 Ultimate х64 - БЕТОН. 

Link to comment
Share on other sites

Мдам, значи не ще да е това. Аз кракната игра не съм играл от горе-долу времето на оригиналния Wolfenstein 3D, та не знам там как стоят нещата. :)

Link to comment
Share on other sites

Ей това ти е вероятно проблема. Кой те би по главата да слагаш тоя Вирус? Аз съм си със 7 Ultimate х64 - БЕТОН. 

 

Защото като купих компа бях с уин 8...даже не знам дали предлагат компове с уин 7 вече.

 

Мдам, значи не ще да е това. Аз кракната игра не съм играл от горе-долу времето на оригиналния Wolfenstein 3D, та не знам там как стоят нещата. :)

 

60 долара е в стийм и много се чудя дали да пробвам ама нещо бая ми се виждат :) :)

 

В нета мненията са 50:50. Някои я играят без проблеми. Други имат проблеми от определено място на там. И ахмаците като мен дето седят на черен екран. А това ми е втори релийз, който пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Защото като купих компа бях с уин 8...даже не знам дали предлагат компове с уин 7 вече.

 

И какво ти пречи да си сложиш Вирус 7, мисирче батьово? Малък ли си? Да ти го пратя ако искаш  :grin:

 

Иначе Момчил е прав, много е вероятно кракът да е дъска. Чий е?

 

ЕДИТ: За справка аз също не съм я плащал.  :moon:

Link to comment
Share on other sites

60 долара е в стийм и много се чудя дали да пробвам ама нещо бая ми се виждат :) :)

Това за $60, което гледаш е някакъв смотан мултиплеър, който няма нищо общо с играта, която обсъждаме в тази тема. Трябва ти Wolfenstein - The New Order, която в Амазон е $24 в момента.

Link to comment
Share on other sites

За 24 кинта вече бих сиктордосал всички кракове. Мерси за линка.

Нека се прибера в Пловдив и ще го мислим, батьовата. Ти мьеждувременно подготвяй камион за двама ни. :grin:

някой дълъг кенуорт :-D
Link to comment
Share on other sites

Почти сигурно е, че проблемът е в Боза10, защото сканира за нелегален софтуер и го спира:

 

http://www.ibtimes.com/windows-10-checks-pirate-bay-torrents-bootleg-games-hardware-automatically-2056054

 

Чефо, като човек, който не играе игри, много сносна машинка си си барнал :D

Link to comment
Share on other sites

Сотбисе, Чефо си взе еквивалента на моето RoG-че - Y50 :) 

 

Отделно аз съм с 10-ка и не съм имал проблеми с нито една от кракнатите игри, които ползвам. Друг въпрос е, че напоследък играя основно F2P игри..

Link to comment
Share on other sites

Затова съм казал "почти сигурно", което не изключва проблемът да е породен от нещо друго - било то смотан крак или неправилно/недоинсталиран софтуер.

Иначе мерси за вметката, че е взел лаптоп, че както го е описал, иди разбери, че е мобилна машина, а не настолна :)

 

Аз също се оглеждам за някакъв по-мощен лаптоп, въпреки че не знам защо като моя си ми върши идеална работа. Хубавото е, че напоследък подтискам гадния консуматор в мен, че щях да имам нова плазма и нов телефон, а сегашните са ми идеални :)

Link to comment
Share on other sites

Оф, не ми говори, че съм се наточил на новата s6-ца и зася едвам се удържам... Оф, аре стига сме спамили в на Кръстника и Виден темата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Почти сигурно е, че проблемът е в Боза10, защото сканира за нелегален софтуер и го спира:

 

http://www.ibtimes.com/windows-10-checks-pirate-bay-torrents-bootleg-games-hardware-automatically-2056054

 

Чефо, като човек, който не играе игри, много сносна машинка си си барнал :D

 

Питай ме за какво го взех. Ако не друго поне за 1 час прави рендъри с уникално качество на къщи :) Ако първия комп не прегряваше след първата минута сигурно нямаше да се реша да го купя

 

Сотбисе, Чефо си взе еквивалента на моето RoG-че - Y50 :)

 

Отделно аз съм с 10-ка и не съм имал проблеми с нито една от кракнатите игри, които ползвам. Друг въпрос е, че напоследък играя основно F2P игри..

Y70 ама то не е голяма разликата. Не, че имам много време за игри ама до максимум 1.5, 2 часа на седмица бих могъл да си позволя.

 

Вземете да играете, че да стане и ваша!  :grin:

 

Стефче, KENNWORTH са ми от любимите....  :laughing:

Тия имат варианти дето струват по четвърт милка ама са с 1 bedroom зад тях :)

 

Иначе успях да подкарам Ф1 и подозирам, че и МотоГП ще тръгне защото от някъде свалих липсващ ДЛЛ файл. Обаче тая пуцалка не ще и не ще. Ще пробам от замунда и ако и от там не стане - ще си я купя защото ми изглежда уникална.

Link to comment
Share on other sites

Не става и тоя релийз. Не знам, аз се предавам. Явно няма да го бъде за сега.

 

Това твърдо доказва, че не ти е виновен релийза и крака, а скапаната боза 10, с която си се нахендрил...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...