Jump to content
BulForum.com
RaptoR

FAR CRY 4

Recommended Posts

както и как те е шубе да нападнеш крепост, слабо нек'во мисирче си...

Я вземи дай да видим можем ли да се аднем като приятели, белким спретнем нЕкой кооп! :grin:   

Абе мисир с мисира, пробвай да превземеш неотслабена крепост само с обикновени пищови и калашници и стига си се правил на отворен. Всички крепости съм ги освобождавал и преосвобождавал многократно по хиляди различни начини (или не си забелязал, че в играта има такава опция). И какъв кооп предлагаш да правим с тази огромна часова разлика бе мисире? Когато аз сядам да играя, ти най-вероятно си похъркваш в третия сън. :lol:

Керпост без снайпер трудно би могла да се превземе... Всъщност не толкова трудно, колкото досадно. Но мога спокойно да ти я превзема САМО с произволен снайпер, който да има заглушител - сега изясних ли се, мисир? 

Ти пък откъде знаеш кога спя и не спя аз?  :laughing:

Керпост без снайпер трудно би могла да се превземе...

А добро утро, мисир. Аз като ти казвам, че не четеш какво ти се пише. Иначе няма нужда да се дуеш толкова с режима си - определено не можеш да се мериш с Дедо и Пламен. :lol:

Ами както съм я превземал всеки път, откакто имам достъп до някакъв снайпер.

Та кой не четял? Цял ден повтарям това! Специално за тебе обаче ще направя превземане без бонуси. Щото си мисир...  :grin:

И не се дуя с режима си. За разлика от Ники и от Пламен обаче, аз мога да правя каквото и когато си поискам в кой да е час на денонощието. 

И така - финал за тази вечер:

56YyKtS.png

IR6XRHM.png

xLPD0tY.png

kmMrlnG.png

И последният лагер също падна, буквално за две минути, без дори да се разтичат нещастниците... 

jjuU2lV.png

Предстои ни обаче още доста работа с моя най-добър приятел...

raKQWsX.png

И така, дойде краят на една епопея...Както каза Момчил, определено най-добрата игра за миналата година... 

c5nvpOB.png

sO5XQKP.png

Моят най-добър неодушевен приятел:

lVk96yk.png

На финала на кампанията три последни вметки, които трябва да знаете:

1. Иконата на Арената понякога изчезва от картата. Споко, това е нормално, тя си е все там, в Шанат.

2. Локацията в къщата в дебрите на Северозапада се открива само по време на последната мисия с Лонгинус. Нарича се Кралски сейф 9.

3. Локацията с потъналия  в реката камион НЕ МОЖЕ да бъде разкрита. Този бъг е ад за нас перфекционистите с наченки на OCD, но за съжаление е факт - не се мъчете. 

Оттук насетне започвам да пробвам кооп игри, онлайн карти и прочее... 

Поздравления! След йетитата и аз се хванах да стигна 100%, но на фона на многото други игри това остана с много нисък приоритет и в крайна сметка (май) се отказах.

Изиграх няколко карти , правени от играчи. Общо взето е веселба. Особено един идиот е направил карта, в която в една яма е пуснал макс ПРАСЕТА и отгоре ти  е дал да ги млатиш с каквото ти душа сака. Няма дори текстури - картата е само скелет. Голяма дивотия...

Преди малко обаче не знам и аз как влезнах в една онлайн сесия... Докато разбера какво става се оказах в отбор... Имаше някакъв Outpost... Явно ние бяхме Rakshasa, тъй като бяхме само с лъкове, но с С ставаш невидим... Докато разбера какво става ми разковаха главата като на болно прАсе... В крайна смека може би успях да убия един... Но не съм сигурен...  :shy:

Те не са ли платени? 

Чек' че още не мога да се отърся от тоя CS шок, в който ме вкараха  :laughing:

Сега погледнах - в промоция са - намалени от 15 на няма и 11 евра.... Пак ме хванаха в крачка...  :laughing:

След едно досадно начало нещата взеха да потръгват... Интересно обаче, че играта няколко пъти ми крашва... Подозирам, че се ритат с нещо друго, но какво е не знам...

Рано е да се отваря нова тема, затова пускам тук:

Тия ще ни разорят....

6953.jpg

Хехе, замисъла с опитомяването на зверовете е много як, а бомбардиращия бухал е priceless. :lol:

Първоначално си мислех, че тази обстановка от каменната ера ще е тъпа, но сега като гледам се кефя, че не съм познал. :)

Какво нещо е да се срастнеш с някоя игра... До такава степен FALLOUT ми е влязла в мозъка, че ми се налага да си преглеждам контролите... Дори съм изключил, че не съм доизтръшкал долината на Йетитата...  :laughing:

Притръшках Йетитата. Бях леко резервиран откъм оценки, но 5-те нощи си струват по всяко едно време. So I awoke, apparently ...  :grin: