Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

 както и как те е шубе да нападнеш крепост, слабо нек'во мисирче си...

 

Я вземи дай да видим можем ли да се аднем като приятели, белким спретнем нЕкой кооп! :grin:   

Абе мисир с мисира, пробвай да превземеш неотслабена крепост само с обикновени пищови и калашници и стига си се правил на отворен. Всички крепости съм ги освобождавал и преосвобождавал многократно по хиляди различни начини (или не си забелязал, че в играта има такава опция). И какъв кооп предлагаш да правим с тази огромна часова разлика бе мисире? Когато аз сядам да играя, ти най-вероятно си похъркваш в третия сън. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Керпост без снайпер трудно би могла да се превземе... Всъщност не толкова трудно, колкото досадно. Но мога спокойно да ти я превзема САМО с произволен снайпер, който да има заглушител - сега изясних ли се, мисир? 

 

Ти пък откъде знаеш кога спя и не спя аз?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Керпост без снайпер трудно би могла да се превземе...

А добро утро, мисир. Аз като ти казвам, че не четеш какво ти се пише. Иначе няма нужда да се дуеш толкова с режима си - определено не можеш да се мериш с Дедо и Пламен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами както съм я превземал всеки път, откакто имам достъп до някакъв снайпер.

 

Та кой не четял? Цял ден повтарям това! Специално за тебе обаче ще направя превземане без бонуси. Щото си мисир...  :grin:

 

И не се дуя с режима си. За разлика от Ники и от Пламен обаче, аз мога да правя каквото и когато си поискам в кой да е час на денонощието. 

Link to comment
Share on other sites

И така - финал за тази вечер:

 

56YyKtS.png

 

IR6XRHM.png

xLPD0tY.png

 

 

 

kmMrlnG.png

 

И последният лагер също падна, буквално за две минути, без дори да се разтичат нещастниците... 

 

jjuU2lV.png

 

 

Предстои ни обаче още доста работа с моя най-добър приятел...

 

raKQWsX.png

Link to comment
Share on other sites

И така, дойде краят на една епопея...Както каза Момчил, определено най-добрата игра за миналата година... 

 

c5nvpOB.png

 

sO5XQKP.png

 

Моят най-добър неодушевен приятел:

lVk96yk.png

 

На финала на кампанията три последни вметки, които трябва да знаете:

 

1. Иконата на Арената понякога изчезва от картата. Споко, това е нормално, тя си е все там, в Шанат.

 

2. Локацията в къщата в дебрите на Северозапада се открива само по време на последната мисия с Лонгинус. Нарича се Кралски сейф 9.

 

3. Локацията с потъналия  в реката камион НЕ МОЖЕ да бъде разкрита. Този бъг е ад за нас перфекционистите с наченки на OCD, но за съжаление е факт - не се мъчете. 

 

Оттук насетне започвам да пробвам кооп игри, онлайн карти и прочее... 

Link to comment
Share on other sites

Поздравления! След йетитата и аз се хванах да стигна 100%, но на фона на многото други игри това остана с много нисък приоритет и в крайна сметка (май) се отказах.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изиграх няколко карти , правени от играчи. Общо взето е веселба. Особено един идиот е направил карта, в която в една яма е пуснал макс ПРАСЕТА и отгоре ти  е дал да ги млатиш с каквото ти душа сака. Няма дори текстури - картата е само скелет. Голяма дивотия...

 

Преди малко обаче не знам и аз как влезнах в една онлайн сесия... Докато разбера какво става се оказах в отбор... Имаше някакъв Outpost... Явно ние бяхме Rakshasa, тъй като бяхме само с лъкове, но с С ставаш невидим... Докато разбера какво става ми разковаха главата като на болно прАсе... В крайна смека може би успях да убия един... Но не съм сигурен...  :shy:

Link to comment
Share on other sites

След едно досадно начало нещата взеха да потръгват... Интересно обаче, че играта няколко пъти ми крашва... Подозирам, че се ритат с нещо друго, но какво е не знам...

Link to comment
Share on other sites

Хехе, замисъла с опитомяването на зверовете е много як, а бомбардиращия бухал е priceless. :lol:

Първоначално си мислех, че тази обстановка от каменната ера ще е тъпа, но сега като гледам се кефя, че не съм познал. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Какво нещо е да се срастнеш с някоя игра... До такава степен FALLOUT ми е влязла в мозъка, че ми се налага да си преглеждам контролите... Дори съм изключил, че не съм доизтръшкал долината на Йетитата...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Притръшках Йетитата. Бях леко резервиран откъм оценки, но 5-те нощи си струват по всяко едно време. So I awoke, apparently ...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Мани, мани, добре че нямам време да седна, че може да не стана. Миналата сутрин опитвах до 7 и не успях да мина старта... Че и на хард се бях пуснАл като мисир. Аз на нормал едва бафвам... Може би защото едва гледах, но играта е пълна лудница. Пак ще има много осъмвания...

Що не казваш нищо за играта бе, мисир с мисира такъв? Мен още ме е страх да я купя, че направо ще ми отидат всички важни приоритети на кино. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм играл бе, мисир! Нощта в която я инсталирах осъмнах и оттогава не съм имал време да пипна... Турбо резила е, че не мога да мина старта - убиват ме хахахах

 

Иначе на пръв поглед - уникална история и откъм визия и въобще цялостна атмосфера. 

Link to comment
Share on other sites

До колкото видях, има доста бъгове във физиката. 500мб 3 седмици след излизането са абсолютно нищо. :)

Мас Ефект Андромеда имаше 2ГБ пач чакащ, готов при първото пускане на играта на деня на купуването.

Link to comment
Share on other sites

Снощи осъмнах пак... Никакви бъгове не съм видял във физиката до момента. Има някои недомислици, които се случваха и в 4, но те не са бъгове в никакъв случай. След няколко десетки опита на хард и нормал, накрая минах началото на ийзи, защото имаше реален шанс да изпотроша техниката си - много обичам ей тъй на метри от финала нали... На ийзи пък и инвалид с липсващи пръсти може да го мине от първия път... Доста голям контраст.

За съжаление наистина играта почти изцяло е като 4 от гледна точка на цялостната система на развитие на сюжета и всички негови подразделения. Завземат се аутпостове, рандъм случки по пътищата (които са адски нагъсто между другото), разбира се в центъра е главната история. Засега не мога да преценя дали като големина 5 е нагоре, но пък и е много рано да се каже.

Визуално и звуково нещата са идеални, не че някога са били лоши. Има разбира се и много нови неща. Засега не съм се заиграл с аркадата, която си е цяла отделна игра с мулти и т.н. Вече освен оръжията, може да се купуват и тунинговат всички превозни средства, като имаме много голям набор от хеликоптери, автомобили, венове, камиони, атв-та и какво ли не - още дори не съм ги видял всичките. В мулти режимите има много нови и интересни неща - там изобщо не съм влизал и сигурно скоро няма да влезна... Има име и доста опции за къстъм дрехи, костюми и прочее по самия герой. 

На първо време толкова. Лично аз нямам от какво да се оплача. Засега си играя на нормал, но мисля да мина на хард да видя малко нещата там, че ми леснее към момента с изключение на тая идиотщина на старта... 

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...