Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

CPU: Intel G3220 3.00Ghz

Ram: 4GB DDR3 1600Mhz

Video: Sapphire R7 260X OC 2GB DDR5

 

С това съм. Би трябвало да я подкарам, айде няма да е на макс ама поне да тръгне :D

Иначе четох из коментарите на торентите. При някои върви, при други не. Преди няколко дни взехме доста сностна машинка на един познат, но и при него има същия проблем с играта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз бях в доста по-лошо положение. С игра в ръцете, преордърната, лимитед, тъкмо сложена и пляс- черен екран. Оказа се, че ни процесора, ни видеото ми стават... ETO провери. 

Link to comment
Share on other sites

Ммм да, не се бях сетил да проверя... Процесора издъхна, иначе всичко друго го покривам. Жалко... Врътнах Wolfenstein(2-те части), Call of Duty(всичките) и сега на сухо...

Link to comment
Share on other sites

Завърнах се в добро настроение, което си е нужно, за да избягаш от затвора Дургеш... Отворен затвор на 7600м... Дори звучи студено... И сега, опитвайки се да избягам от затворническия лагер осъзнавам, че хвърлянето на нож никак не е изпипано. 

Link to comment
Share on other sites

Завърнах се в добро настроение, което си е нужно, за да избягаш от затвора Дургеш... Отворен затвор на 7600м... Дори звучи студено... И сега, опитвайки се да избягам от затворническия лагер осъзнавам, че хвърлянето на нож никак не е изпипано. 

Мдам, това е ключов момент в играта. Трябва да откриеш, къде са струпани по-важните благинки, че само с ножове и автомати лесно не се трепят говедата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако ти кажа, че на втория път ме погнаха и на ръш минах в следващия чекпойнт директно....  :grin:

 

Вече стигнах Севера, или както казват на село - кат' миниш моста, ут'то край ряката....  :laughing:

 

Застъпал съм крепостта Рату Гади в момента... Момчиле, определено Фар Край е по-зарибяваща от Волфа... Тоя open world  си ебава капаците... 

Link to comment
Share on other sites

Вече стигнах Севера, или както казват на село - кат' миниш моста, ут'то край ряката....  :laughing:

Значи в този случай скоро ще се наложи да ...

 

 

... се срещнеш лице в лице с Паган Мин и да го гръмнеш. За съжаление, това се оказва не истинскя Паган Мин, а двойник. :)

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тази игра е изтощителна, но за сметка на това все така поразителна... Малко остава да разпердушиня Севера... Сега посещавам всичко и събирам всичко... Интересно, че се забелязаха няколко бъга, но толкова дребни, че не правят никакво впечатление.

 

Сега съм близо до RAJGAD GULAG и ми се обяснява как бил едва ли не непревземаем... Бая ме сърбят ръцете.... 

 

Момчиле, никакви подксазки повече, че ми развали един пасаж... Не очаквах тоя спойлер да е и за мене  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Явно играта ти е бъгава щом го нямаш този снайпер, не мога да си го обясня по друг начин. Иначе кооп не съм пробвал. Чувал съм, че в кооп мисия могат да се превземат крепости, преди да си изчистил съответния им тартор.

Link to comment
Share on other sites

Голям си мисир значи! 

 

 

Току що се сдобих със СА 50 и още няколко оръжия, което става, след като убиеш Юма в златната мина... 

 

 

И какъв съответен тартор при крепости? И крепости, и лагери се превземат само след като си избил всички, заедно с кучетата... 

 

Нещо май на теб ти е бъгава играта....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

И какъв съответен тартор при крепости? И крепости, и лагери се превземат само след като си избил всички, заедно с кучетата... 

 

Уникален мисир си! Крепостите са многократно по-добре защитени, докато съответния тартор е все още жив. Например Варшакот има ТРИ аларми, докато Пол все още е жив и като минеш мисията с пречукването му, двете аларми изчезват и остава само една, демек става сравнително доста по-лесно да се атакува крепостта. Същото се отнася за останалите крепости - тартора на Гулаг-а е самия Паган Мин, а на Рату Гади е Юма. Мисирска му работа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Уникален мисир си! Крепостите са многократно по-добре защитени, докато съответния тартор е все още жив. Например Варшакот има ТРИ аларми, докато Пол все още е жив и като минеш мисията с пречукването му, двете аларми изчезват и остава само една, демек става сравнително доста по-лесно да се атакува крепостта. Същото се отнася за останалите крепости - тартора на Гулаг-а е самия Паган Мин, а на Рату Гади е Юма. Мисирска му работа. :lol:

 

Всички съм ги изтръшкал без никакви проблеми, някои и без да ме забележат, въпреки свежите предупреждения колко "непревземаеми" са. Явно следваме различен път в играта, а ако ви затрудняват тия крепости - еми слабички сте, мисирчета... 

 

Между другото, Момчиле, тоя СА 50 с нищо не ме впечатлява засега. Днес ще видя buzzsaw как стои

Link to comment
Share on other sites

Всички съм ги изтръшкал без никакви проблеми, някои и без да ме забележат, въпреки свежите предупреждения колко "непревземаеми" са. Явно следваме различен път в играта, а ако ви затрудняват тия крепости - еми слабички сте, мисирчета... 

 

Между другото, Момчиле, тоя СА 50 с нищо не ме впечатлява засега. Днес ще видя buzzsaw как стои

Абе мисир, как ще превземеш крепост още в началото, без да имаш подходящото въоръжение, само с един калашник да речем? А за SA-50 пробвай как се трепят гадове с това нещо, криещи се зад стени и тогава ми приказвай мисирщини. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе мисир, как ще превземеш крепост още в началото, без да имаш подходящото въоръжение, само с един калашник да речем? А за SA-50 пробвай как се трепят гадове с това нещо, криещи се зад стени и тогава ми приказвай мисирщини. :lol:

 

Ами както съм я превземал всеки път, откакто имам достъп до някакъв снайпер. Да не говоря че дори с лък съм се лигавил по лагерите... Момчиле, явно си слабичък мисир ти....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ами както съм я превземал всеки път, откакто имам достъп до някакъв снайпер. Да не говоря че дори с лък съм се лигавил по лагерите...

Ти четеш ли изобщо какво ти се пише?

Link to comment
Share on other sites

Ти четеш ли изобщо какво ти се пише?

 

Чета много добре при това. Май ти не четеш, лъка в лагерите го споменавам между другото. Ако ми кажеш, че те е било шубе да атакуваш крепост, защото "някой" бил жив - не знам. Аз изклах всички като прасета без никакви затруднения, без да ми пука кой "шеф" е жив и кой не, като най-забавно ми е да отнасям идващите подкрепления, особено хеликоптерите... Мисля че една от крепостите я превзех без да ме видят дори... За жалост почти всичко вече свършва... Предстоят кооперативните битки и ачийвмънтите в юплей... Но като гледам какво се задава, кой знае дали ще има време... Между другото кажи ми, че играта не свърша като убиеш оня тъпан...  

 

Така. След множество забавни тестове днес установявам, че тоя снайпер дето толкова го хвали нищо особено не представлява. С нищо не е по-добър от моя Предатор, а тая пуста стрелба през стени нещо не я виждам да се случва. Да не се има предвид дъски? За сметка на това ако си говорим за МОЩЕН снайпер - истината е AMG.... Съветвам всеки да го тества - особено срещу машини... Харпунът също не е толкова зле, както го описа. Да, стрелбата е малко досадна, но пък си е веселба да нанижеш двама едновременно и да излетят 20 метра назад... 

Link to comment
Share on other sites

Е па щом казваш.... Чек' че съм май на финална Шангри Ла фаза и в момента не помня да съм почвал нещо в тази игра толкова пъти отначало...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

След множество забавни тестове днес установявам, че тоя снайпер дето толкова го хвали нищо особено не представлява. С нищо не е по-добър от моя Предатор, а тая пуста стрелба през стени нещо не я виждам да се случва. Да не се има предвид дъски? За сметка на това ако си говорим за МОЩЕН снайпер - истината е AMG....

Ти явно играеш някаква друга игра, мисире. Предатора не го вдига нито като мощ, да не говорим като далекобойност, спрямо SA-50, който е мощен почти колкото AMR-a (не знам този мерцедес откъде го извади), но пък последния няма заглушител. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти явно играеш някаква друга игра, мисире. Предатора не го вдига нито като мощ, да не говорим като далекобойност, спрямо SA-50, който е мощен почти колкото AMR-a (не знам този мерцедес откъде го извади), но пък последния няма заглушител. :lol:

 

Извинявам се, изморен съм вече.... Но това не променя факта, че SA-50 не е нищо особено.... Ако искаш да разбереш какво е мощ изобщо - стреляй с SA по някоя крепостна порта и после стреляй с AMR... Като те гледам така и как не знаеш кога и отде се появява тоя снайпер, както и как те е шубе да нападнеш крепост, слабо нек'во мисирче си...

 

Я вземи дай да видим можем ли да се аднем като приятели, белким спретнем нЕкой кооп! :grin:   

 

Търси videnivanov....

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...