Jump to content
BulForum.com

Моля за съвет .. проблем с локалната скорост


baron

Recommended Posts

Моля някои които е препатил от това нещо да ми помогне ..

Ето за какво става въпрос ..

От както сам си пуснал интернет (месец и половина) скороста кам варез.ру не се е качвала над 1КБ/с за повече от 10 сек ..

Започнах периодично да звъня на 635063 с молба да ми оправят скороста ..

съответно получих 100 обещания че ще го оправят проблема .. съответно .. резултат = 0 ..

последните 2 пъти ми казаха че проблема не бил при тях , че сам имал вирус и че те не можели да ми помогнат .. да сам се обърнел към фирма за подръжка на компютри ..

Проблема с вируса го изключвам .. въпреки че бях убеден че нямам си сканирах компютъра .. резултат = 0 ..

Какво трябва да направя в тази ситуация .. на мен вече ми е неприятно да звъня на 635063 след като знам какъв отговор ще получа

На достъпна тарифа съм ако това има някакво значение

Link to comment
Share on other sites

Ако си напълно убеден, че проблема не е при теб продължавай да звъниш и бъди по-настоятелен.Длъжни са да ти помогнат, все пак за това им плащат.

Link to comment
Share on other sites

Щом са ти казали, че имаш вирус значи трафика от твоя модем е на макс. Вероятно и това са ти обяснили?

 

Виж в статистиката си какво е положението. Ако нямаш - помоли да ти направят на 635063.

Link to comment
Share on other sites

Дриймър нищо не са ми обяснили .. аз за това се дразня .. освен това .. има ли вирус които да ми убива само локалната скорост ????

аз проблем с външният нет нямам

Link to comment
Share on other sites

Най-ясно ще стане като ти направят rrd account и погледнеш там. Но щом само локала ти е така значи би трявало не това да е проблема.

 

Ако смяташ, че съпорта не е искал да помогне и е "отбивал" номера ПМ и ще ти кажа как можеш да се оплачеш.

Link to comment
Share on other sites

бе пробвай да преинсталираш прозореца,за да си 100% сигурен че нямаш вирус.После инсталирай едно ХП,драйвери за моторолата-и ако пак ти прави мизерии-познай в кои е проблема:)

Link to comment
Share on other sites

Много по-лесно е да се провери дали съпорта си вършат работата в случая и без преинстал :) .

Link to comment
Share on other sites

хммм, нека да позная: това че проблем с външния нет нямаш го преценяш по това че пиър ту пиър програмата ти и в двете посоки жули яко ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...