Jump to content
BulForum.com

Размер на икони в taskbar


mIRCata

Recommended Posts

След инсталирането на една програма размера на иконите в taskbar, programs, regedit се увеличи :confused - в момента исглеждат ужасно

Някой знае ли къде точно в регистрите да бръкна за да ги променя - защото в другия юзер на комп-а всичко е наред(това ме наведе на мисълта за че проблема е в регистрите)

Link to comment
Share on other sites

Размерът на иконите в таскбара е стандартен (16 × 16) и не мисля, че е особено добра идея да го променяш от реджистрито, щото тогава е по-вероятно да си запазят ужасния изглед за постоянно (ако изобщо има такава опция). Опита ли с рестарт? Променял ли си размера на таскбара? Да си го правил от едно на две етажчета?

Link to comment
Share on other sites

Размерът на иконите в таскбара е стандартен (16 × 16) и не мисля, че е особено добра идея да го променяш от реджистрито, щото тогава е по-вероятно да си запазят ужасния изглед за постоянно (ако изобщо има такава опция). Опита ли с рестарт? Променял ли си размера на таскбара? Да си го правил от едно на две етажчета?

 

16х16 :) виш тази картина - за кои точно икони става въпрос Това е на 1024х768

Относно това за 2 етажа едно от първите неща който правя при нов win е да го направя на 2 досега този проблем го нямаше - появи се моментално след инстал на програмата дори не рестартирах - като я махнах омазването си остана

Междо другото програмата от 2 го направи на 1 "етаж"

На другия акоунт на комп-а нещата са наред Затов аси мисля че от индивидуалните настройки за всеки юзер в регистрите

Link to comment
Share on other sites

След инсталирането на една програма размера на иконите в taskbar, programs, regedit  се увеличи :confused - в момента исглеждат ужасно

Някой знае ли къде точно в регистрите да бръкна за да ги променя - защото в другия юзер на комп-а всичко е наред(това ме наведе на мисълта за че проблема е в регистрите)

кликни върху дестопа с десния бутон,избери properties.

Най-отгоре има едно прозорче на което пише Appearance

По-надолу излизат 3 падащи менюта:scheme,item i font.избери

в scheme - windows standart

Good luck :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...