Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

daniobg

Търсят се касиери за денонощен магазин (само нощни смени)

Recommended Posts

Здравейте на всички
Денонощният магазин, в който работя, търси персонал за работа (касиери). Става въпрос за 2 работни места. Самият магазин се намира на бул. България 160 (срещу хотел Санкт Петербург).

Информация за работата:
Работи се само нощни смени от 20:00 до 08:00. Два дни работиш, два почиваш. Самата работа включва продаване на стоки от магазина и поддържане на добрия търговски вид на обекта. Като цяло няма нищо сложно и обстановката е доста спокойна. Имате достъп до интернет на компютъра, на който работите, а може и да си носите лаптоп ако искате – никой няма да ви се скара стига да си спазвате задълженията. Шефовете са точни и никога не съм имал проблеми с тях.

Заплащане: 
Oсновна заплата от 400лв до 480лв НЕТО.
Бонусна система - 10лв на смяна ако се направи над определен оборот.

Лятото спокойно се изкарват 550лв на месец. (вадил съм и над 600). Наемането на хора ще е в интервала 20 април - 20 май. Причините за отворените позиции са, че колегата отива да работи на морето (в същата фирма), а аз след вече една година във въпросния магазин смятам да си дам почивка. Позициите са само за момчета, поради естеството на работа (нощните смени).

Повече информация може да получите, като заповядате в самия магазин в часовия интервал 8:00 – 20:00.

• Create New...