Jump to content
BulForum.com
RaptoR

Видеорегистратори

Recommended Posts

Ясно.

Засега спирам, не виждам смисъл да обсъждам повече моето назлъндисване, 70 лв на тоя етап не бих дал, надали стигам и 300 км на месец изминати. Уж като поднових писането, беше просто коментар, а май го докарах пак до това какво бих взел или не, до каква сума и т.н. За което се извинявам, вече се чувствам виновен. То е ясно, че ако ми потрябва, просто ще отида някъде от Бг ще си взема нещо по-свястно така или иначе. Че и аз неведнъж съм страдал от т.нар. "китайски боклуци", т.е. евтини неща. Затова надали бих минал по пътя, който някои тук препоръчаха, първо с евтино устройство, и ако не ми хареса, да взимам по-скъпо. Естествено най-често нещо около лоу-мидрейнджа за доста неща, винаги е било най-адекватното, защото при много скъпите доста често разочарованието е по-голямо, при най-различни видове стоки!

Те ти за 56лв ;)

Не се класираш...

...наистина май повече от около 35 лв надали бих дал на тоя етап...

Лидл ще пускат видеорегистратори другата седмица. Там можеше да се връща, ако не те кефи, нали? :)

Може, в 90-дневен срок от датата на покупка. С касовата бележка отиваш на касата, връщаш стоката, връщат ти парите. Една минута отнема всичко, без допълнителни въпроси и обяснения. В това отношение са много коректни.

ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРАВА

Удовлетвореността на нашите клиенти е на първо място. Затова ние ви даваме правото да върнете закупена от Lidl стока, в случай че тя не отговаря на вашите очаквания. Lidl ви дава възможност:

• да върнете закупени от Lidl хранителни продукти;
  • да върнете закупени от Lidl нехранителни стоки (от акционния асортимент) в рамките на 90 дена от покупката срещу представяне на касов бон;
  • да върнете горепосочените стоки във всеки от филиалите на Lidl в страната.

При нехранителните стоки след изтичане на период от 90 дни от покупката може да зададете своите въпроси относно стоки в гаранция към нашите сътрудници на безплатния ни телефон.

Посочените права са допълнителни към правата на всеки клиент по търговската гаранция (когато такава е издадена за съответния продукт) и установеното в Закона за защита на потребителя право на рекламация.

То тва цял фотоапарат, ще закрие половината стъкло :Р .

Онзи дето 56 лв май е същия като от преден линк за $34. Ако взимам, това ще е първия кандидат.

Честно казано, за толкова каране (както казах рядко), за толкова години 1 или 2 пъти да съм виждал някой по-сериозен идиот, за когото може би регистратор би бил полезен да го пльосна в някой сайт, а те със сигурност са пльоскани от други вече.

Мерси, deus.

Теди, 7 санта е като визитка горе долу. :)

Да бяха писали и какъв е моделът, че хората да си потърсят клипове правени с него...щото днес всички снимат на FUllHD, ама различно...и особено нощем...а почти 100 кинта не са малко.

Ми анджък, ама 7.3см е само екрана, предполага се диагонално (че ако беше по катетите...), даже по-голям от екрана на сапунерестия ми фотоапарат :) . Явно е точно колкото сапунерка фороапарат, ако не и по-голямо, гледайки на снимката рамките около екрана.

И да, що няма модел, много странно. Прекалено голям риск, дори с възможност за връщане и разкарваници. Хубаво 56 лв, ама и чакането ще е поне месец.

С голям екран хем е добре, хем не толкова. Добре е ако клиповете ги разглеждаш на самия регистратор, но за такъв като мен това не ми е необходимо. Още повече, че моят е монтиран точно под огледалото за обратно виждане и когато работи постоянно ме разсейва, защото когато погледна към огледалото заблуждава, че има някой отзад и затова съм го настроил да стои активен само минута (докато видя как е настроен и дали не се е изместил от фиксацията), а като тръгна да загаси екрана и да продължи да снима.

Ето го лидълския регистратор - за тия пари се взима доста по-приличен регистратор.

https://youtu.be/Hc5-pjFTDlk

Модела:DASHCAM CR 5 A2

Ето го лидълския регистратор - за тия пари се взима доста по-приличен регистратор.

Въпрос на вкус и претенции - тоя от клипа си го харесва. :) ...макар, че така снимат камерите за 50-60 лева, ама както Теди казва - където 50, там и 100. :P

Някой да си е взел нова камерка и да се похвали нещо? :Д

В крайна сметка, някой има ли камера, дето да може по един или друг начин да се виждат номерата с разминаващи се коли вечер?

Мога да се оплача. Взех една нискобюджетна(по старому - евтинка), през 1-2 месеца ми поврежда microSD картите. С 3-4 вида и марки и капацитет пробвам и все тая. После не стават за нищо. Някои даже не се виждат от РС-то като устройство.

има приложения за телефони между другото

Аз взех от алито огледало с камера. Работи много добре. Дойде със СД карта. Може да се закачи и камера за обратно виждане. Мога да дам линка ако някой иска.

Turn off this option! Pixel 3 с помощта на Turn off this option!