Jump to content
BulForum.com

Дайте ми савет за АМЕРИКА


DAGOTA

Recommended Posts

В тази тема ако може ми дайте съвет дали да остана или да замина да живея в Амирика.Искам мнението ви,защото не знам какво да правя !!!:unsure:

 

От една страна ми казват да замина,а от друга да остана в България. :excl: Не знам какво да избера???

 

 

HElP :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

да наистина ако ти не можеш да вземеш решение кой тогава?

но аз лично една от най-големите ми мечти е да живея в УСА такаче на твое мнение не бих се колебал!

Link to comment
Share on other sites

В тази тема ако може ми дайте съвет дали да остана или да замина да живея в Амирика.Искам мнението ви,защото не знам какво да правя !!!:unsure:

 

От една страна ми казват да замина,а от друга да остана в България. :excl: Не знам какво да избера???

HElP :(  :(  :(

А неможе ли да се комбинират и двете :woot

Link to comment
Share on other sites

Дори и за цели 5 години си заслужава да видиш малко свят. Пък ако не ти хареса, в България винаги има място за теб.

Link to comment
Share on other sites

Lesno ti e na teb! Vuprosa e,che niama vrushtane nazat blizkite 5 years :(  :(  :( Pa shte ma e jal za priatelite mi tuk

 

Имаш възможност утивай, който няма си стои тука и аз много си мечтая да замина за америка но трябват много пари....А заминеш няма да съжаляваш поне след 5 години ако не друго ще се пребереш поне с пари. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mislia taka,zashtoto ako se provalia tuk,za tova koeto se boria mi se provalia jivota!!!I togava suvsem shte ia oburkam.

Link to comment
Share on other sites

Gamen, не се интересувай от мнението на околните, това е най-лошо! Прави това, което ти казва сърцето, а не което ти казват хората!

Link to comment
Share on other sites

Тук ще се включа и аз с един съвет, защото съм в подобно състояние. Още не е ясно, но ако се отвори вратичка може и да замина. Та на въпроса, когато ми предложиха даже за момент не се замислих, после дойдоха сериозните размисли и все пак стигнах до извода, че такъв шанс не се изпуска. Поне ще кажеш един ден дори и да не ти хареса , че си опитал.

Наслука!

Link to comment
Share on other sites

Бегай у Америка и хич не се чуди! Не е раяа, но е много интересно и различно. Финансово ще си 100% по-добра, а останалото си зависи от теб. 5 г. не са много, а ако ти трябва компания ми се обади ;), имам опит с US......Да ни си спечелил от лотарията?

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King e prav.sam si vzemi reshenieto,zashtoto posle moje da sajelqvash.i vse pak edin savet-ne zaminavai s golemi nadezdi.as ot 1 godina sam v angliq i neshtata vaobshte ne sa rozovi.

 

PS:s kakva cel zaminavash?uchene,vremenna rabota ili zavinagi shte se mahash?

Link to comment
Share on other sites

Дайте ми савет за АМЕРИКА

В тази тема ако може ми дайте съвет дали да остана или да замина да живея в Амирика.Искам мнението ви,защото не знам какво да правя !!!:unsure:

 

От една страна ми казват да замина,а от друга да остана в България. :excl: Не знам какво да избера???

HElP :(  :(  :(

Хмм. Отиваш да учиш??????

Link to comment
Share on other sites

ako mojesh mahai se i ne se vrashtai nikoga tuka az taka bih napravil.

 

 

Т'ва за нищо на света няма да го направя!!!АЗ съм си БЪЛГАРИН,роден в БЪЛГАРИЯ и ще си остана тук!!!Пътувал съм в чужбина и мога да кажа,че с нищо не е по-добре освен стандарта на живот,но още на 1вата седмица ми стана мъчно за приятелите и т.н...т'ва се нарича носталгия,не се знае дали и момчето няма да го догони носталгията в USA...от друга страна аз лично страшно много мразя американците и никога не бих отишъл там (Става въпрос да живея) но това си е лично мнение и избор,такаче DAGOTA най-добре ти си реши дали искаш или не :)

Link to comment
Share on other sites

Otivam da ucha...I da jivea pri maika si.Vuprosa e,che triabva da izostavia bashta si,koyto e protiv zaminavaneto mi! :(

 

A za tova che sum bulgarka-hich neia obicham tazi durjava...Obicham malkite ribi v neia no ne i golemite!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

абе някой доста по-възрастен ми беше казал и съм го запомнил: "каквото и да решиш след десет години все ще съжаляваш". е той го каза в контекст относно браковете и дали да се бракува младеж кат мен. ама принципа е общовалиден според мен. тъй че стига се чуди. гледай поне в момента на избора да си вземеш правилното според теб решение.

пък ако един ден решиш че не ти понася винаги има начин да се поправиш. винаги. ;)

 

ааа да - и погледни подписа ми. ти кво търсиш - начини или причини?

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за нищо на света няма да го направя!!!АЗ съм си БЪЛГАРИН,роден в БЪЛГАРИЯ и ще си остана тук!!!

И с какво ти помага в живота това че си българин?

Link to comment
Share on other sites

Вижте сега,които не е бил да живее в чужбина,нека не говори глупости.Едно е да идеш на екскурзия,друго е да живееш там.Аз съм бил.Не обичам България като цяло,обичам я само като природа,но ми беше адски мъчно.А и не само за България.И за семейство,приятели,за приятелката ми,която обичах ужасно много.НО не е лесно да отидеш някъде.Трябва да се мисли аааадски много.Не ме интересува вярвате ли ми или не,но е така.Трябва да се сблъскаш с нещо,за да го разбереш.

Link to comment
Share on other sites

ALL DAY SLEEP

ALL NIGHT PARTY

NEVER GROW UP

NEVER OLD DIE

 

Това е отговора ;) Само, че ако ще ходиш в Америка, ще трябва да го забравиш. В колежа не е като по филмите. Но ти препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Абе оставете я тя да си реши се пак живота си е нейн смятам че и дадохме достатъчно съвети и един и казва замини друг НЕ, предлагам да я оставим че иначе съвсем ще я объркаме. Вижте че има проблеми и с баща й. И моята майка е в Канада и аз искам да отида при нея, поне ще знам че после мога да се реализирам в някоя област но не може такива са им законите. Тя има възможност да замине така че решението е само и единсвтвено в нея. :)

Link to comment
Share on other sites

Ot pove4e ot dve godini sym tuk i ako sega nqkoi mi predloje6e da se vyrna i da zapazq dori sega6nata si mizerna zaplata - bih go napravil. Ne zaminavai... tova e moqt syvet. Postigni celite si v Bylgariq. 6te ti byde deset pyti po-trudno, no 6te ima6 podkrepata na hora koito sa tvoi priqteli; hora koito sa interesni, s golqma ob6ta kultura, s 4ustvo za humor, s dobri manieri, bez psihologi4ni problemi, bez predubejdeniq i bez zadni misli. Nadqvam se razbira6 4e protivopolo4noto na tova koeto izredih opisva amerikancite po4ti do krak(stereotipizirane - ka4estvo koeto pridobih tuk :)).

Za 14 godini demokraciqta v Bylgariq napravi horata po-svobodni, ot koito i da e drug narod... razbira se tova idva i sys svoite minusi - prestypnost, korupciq i bednost, no nqma kak. V America svoboda nqma. Tuk vseki e rob na ne6to. Q na predubejdeniqta na nqkoi redneck-fascist, q na nqkoi nezavyr6il gimnaziq piklio na koito mu pre4i6 sys tova 4e ima6 pove4e mozyk otkolkoto toi i vsi4kite mu rodnini vzeti zaedno. Ako se 4ustva6 gorda zaradi tova 4e ima6 intelect i moje6 da go izpolzva6 si ostani v Bylgariq.

Az predpo4itam da jiveq broeiki stotinkite za ka4estvena kniga v Bylgariq otkolkoto da imam super-komputer vyv vsqka staq na 3-stainiq apartament v koito jiveq. Ako predpo4ita6 materiqlnoto pred tova koeto te obogatqva kato li4nost otidi v America.

 

Nedei misli 4e kato doide6 tuk jivotyt ti 6te stane po-dobyr... naprotiv toi 6te stane po-lesen no po-kalpav. Pomisli nad tova, i se nadqvam da go razbere6(na men mi kazaha sy6toto ne6to, no trqbva6e da go izpitam v prodyljenie na dve godini za da go razbera :()

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...