Jump to content
BulForum.com

RPG-FPS game Survarium


kiko1987

Recommended Posts

Ето кратко представяне на играта -
"Survarium is a free2play MMOFPS game set in the near future. The game focuses on the aftermath of a massive ecological catastrophe on Earth, the reasons behind which are only vaguely known.
Impassable woods advance onto cities from every side, as maddened animals and birds attack industrial complexes, military structures, warehouses and power-plants. Strange plants and mushrooms grow through concrete and steel. Scientists all over the world haplessly try to cope with the anomaly expanding with terrifying speed across the planet. Countries collapse; anarchy spreads throughout the world. Now force dictates who can survive.
The game is developed with new proprietary Vostok Engine technology."

Общо взето нещо подобно на CoD и STALKER взети заедно. Играта е безплатна и странно, но не е pay2win както повечето безплатни игри. Причината за това е тъй нареченият random drop chance. Следователно може да сте най-лошият играч в сървърът с най-добрите оръжия и брони (който не можеш да купиш с истински пари даже).
За момента има около 50-60 оръжия в играта (всички с реални имена) и около 15 комплекта различни видове брони (за различните левели), гранати, капани, артефакти (който трябва да намерите на картата и ви дават различни бонуси за играта) и още много неща.

Разработчиците са руснаци, а от там и половината играчи в сървъра и всеки бръщолеви на кирилица :) Има 2000-3000 души онлайн - така че винаги е забавно :)

Ако сте решили да я пробвате може да грабнете 2 седмици премиум акаунт + 100 gold от линкът по-долу.
А пък аз ще съм ви благодарен и ще се радвам да видя повече българи в играта.
Хайде успех и със здраве !


2 weeks Premium + 100 GOLD

Ето и малко скрийншотове:

Valley

Broken Tower

Acid Rain

Factory

Link to comment
Share on other sites

offtopic/

За мен лично, руснаците са най-противната сволоч, която можеш да срещнеш по онлайн игрите. В това отношение успяват да бият дори и българите и поляците, които са пословично неприятни субобщества по MMО-тата...

Link to comment
Share on other sites

/офф и от мен Тоя линк насочен към нечий акаунт за бонуси не е ли срещу правилата, или само за подписите беше?

Link to comment
Share on other sites

/офф и от мен Тоя линк насочен към нечий акаунт за бонуси не е ли срещу правилата, или само за подписите беше?

On whether customer referral programs are worth the cost, the study says that it records "a positive value differential, both in the short term and long term, between customers acquired through a referral program and other customers. Importantly, this value differential is larger than the referral fee. Hence, referral programs can indeed pay off."

 

Линкът е реферал към моят акаунт, и за това има бонуси. Иначе можеш да се регистрираш през официалната страница, но не получаваш нищо!

Ако е против правилата се извинявам - не съм знаел и нямам нищо против да се премахне линка, просто исках да дам начален старт на хората решили да я пробват.

 

offtopic/

 

Българският манталитет няма граници "Не е важно на мен да ми е добре, а на вуте да му е зле"

 
Link to comment
Share on other sites

Не видях някой да желае на някой да му е зле? Или може би надушвам известно раздразнение, че няма гора от желаещи да се присъединят, refer-вайки теб?

По описанието ти изглеждаше интересно. Отворих едно gameplay видео и умрях от скука. И накрая - частта с "половината са руснаци" тотално ме загуби в тая игра. Английският ми е по-силен и честно казано предпочитам ММО-та, където да мога да общувам на английски. Знам, че в Diablo, Firefall, HotS, където уж не са мнозинство руснаците, постоянно в общия чат си плющят на руски без да им дреме, псуват като каруцари, обиждат, въобще - държат да изградат прекрасен образ за източно-европейците, та представям си какво е в игра, където преобладават... И такива ревльовци, като руските тинейджръри просто няма. Та, не благодаря. Приятна игра, ако на някой му хареса.

П.П. Ако искаш да спечелиш хора, може да си направиш труда в заглавното съобщение да има някой-друг трейлър, някой клип с игра, линкове с повече информация за самата игра... 

Link to comment
Share on other sites

Раздразнение - категорично не :) не съм насилил никой да се регистрира от моят линк, а пък и не съм очаквал гора от желаещи. Аз лично също предпочитам да комуникирам с английски език, защото руският ми е слаб, но това не значи, че ми пречи когато руснаците си пишат в чата.
Мерси за съвета с линковете, може да постна някой друг скрийн и геймплей, а може би и ти не си попаднал на подходящо видео с което играта да те заинтригува. Градивният критицизъм винаги е добре дошъл. Идеята на постът ми като цяло беше да покажа една малко по-различна от комерсиалните игри които всеки играе. И смея да твърдя, че неколцина души са чували за игри като CrimeCraft, HazardOps, Survarium и още доста, само и защото ги няма по тракерите или не са разработени от големите компаний. А същевременно много от тях са в пъти по добри от масовите заглавия който излизат доста прехвалени. Но всеки си има вкус и сам си решава - не искам да си натяквам моето мнение.

Link to comment
Share on other sites

 

Линкът е реферал към моят акаунт, и за това има бонуси. Иначе можеш да се регистрираш през официалната страница, но не получаваш нищо!

Ако е против правилата се извинявам - не съм знаел и нямам нищо против да се премахне линка, просто исках да дам начален старт на хората решили да я пробват.

 

offtopic/

 

Българският манталитет няма граници "Не е важно на мен да ми е добре, а на вуте да му е зле"

Ами то правилата не е като да са скрити и да се продават само на избрани по ЛС.

Значи ти нарушаваш правилата, пък ние сме лошите и искаме да ти е зле?!?!?! Интересна логика.

Link to comment
Share on other sites

Ами то правилата не е като да са скрити и да се продават само на избрани по ЛС.

Значи ти нарушаваш правилата, пък ние сме лошите и искаме да ти е зле?!?!?! Интересна логика.

/OFFtopic

Извинявай, би ли дал линк към "правилата за раздел развлечение", тъй като обстойно прочетох общите правила на форумът и не мисля, че съм нарушил някое от тях.

С това приключвам този въпрос. Както казах, ако модераторите сметнат темата за излишна, линкът с моят реферал или нещо друго което в разрез с правилата на форума нека да направят необходимото.

 

Към играта - ако някой има въпрос или има нужда от помощ нека да пише в темата. Ако искате може и да ме добавите към вашият "friend list" никът ми е "s0m3th1ng"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...