Jump to content
BulForum.com

Книги +


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Колелото е по-добро според мен.И пътя на кралете се развива повече от добре,но са излезнали само 4 книги :(

Бе нещо като втората книга от малазанската е.Постоянно клане :D 

едит:Пътя на кралете е първата книга,поредицата се казва Летописите на Светлината на Бурята ;)

 
Link to comment
Share on other sites

Колелото е добре, само в началото до към 4-та книга, може малко и 5-та. После става зле, и добре, че накрая му оправиха бъкийте, че беше станала ебаси скучната работа.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги изчетох до 11-тата, и после ми омръзна. Преди две седмици видях 14-та (и последна) книга в една книжарница и поседнах и прочетох края. Нищо интересно не съм изпуснал 

 

Наскоро прочетох 

 

Mr. Mercedes

 

Доволен съм сравнително, винаги съм се кефел на детективските на Кинг. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Постапокалиптични разкази и романи от серията "Метро 2033", по оригиналната едноименна новела на Глуховски. За съжаление ги няма на български. А самият Проект е доста обемен като литература. И всяка една книга от близо 100-те, които съм прочел до сега, си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Чел съм всичко на Кинг, но наскоро прочетох 11/22/63 и  Revival, и ми направи впечатление, че в последно време се опитва да избегне от нормалния си стил и тематика, което изключително много ми харесва. Особено Ревайвълът се чувстваше все едно чета съвременен Лъвкрафт, а не Кинг. Доста съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...