Jump to content
BulForum.com

Измамник


Recommended Posts

http://f6.s.qip.ru/IA4wMk1G.jpg


Моля, всеки който види някъде този нож - за продан, на събитие някакво - да ми съобщи. Ножът е откраднат чрез измама, имаме телефонът на измамника, издирваме го.


Link to comment
Share on other sites

Не, ножът от картинката е отмъкнат с измама. Очаквам скоро някой да се сети да иска съдействие от Глобул.

Link to comment
Share on other sites

Моя грешка - текстът ти ми излиза черен на черния скин на Форума и изобщо не го видях...

 

От тебе ли го откраднаха тоя нож и как стана тъз ралта? 

Link to comment
Share on other sites

От майстора, при който се учих.

 

 

 

Пътувах към морето, когато ми се обади въпросният и се представи като съфорумец. Бил на изложението в Орешака и много, ама много искал един от ножовете ми. Обадих се на уредниците и казах да му го дадат на моята цена, без тяхната надценка (която май е към 50%) 
Измамникът на свой ред успял да убеди женицата някак си, че ние ще си оправим сметките и го взел без да плати. Следващата стъпка е да сложи номера ми в списъка на абонатите с които не желае да контактува. Ако го набера от друг телефон пък, в момента на представяне, изведнъж започва да не чува и връзката се губи. 
Та тъй. Да знаете, че обаждане от телефона на този точно "съфорумец" не е от здравословните.
Link to comment
Share on other sites

Ми освен да дадеш и номера на този гъз, че да му лъсне навсякъде.... Има хора, които проверяват телефона на някой в нета, преди да договорят нещо и като му лъсне навсякъде номера от няколко форума, че е измамник...

Link to comment
Share on other sites

Никъде няма да го намерите тоя нож, ами се опитайте някак да откриете боклука, който го е взел. Нататък баш на теб няма какво да обяснявам... 

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли най-простото - да му чукнеш номера в Гугъл, от там може да изскочи инфо. Другия вариант - отиваш в Глобул или техен представител и питаш.

Link to comment
Share on other sites

Нека всеки да го набере от телефона си и ако случайно му излезе име, директно да пише лично на Grimjaur кой е.

Ако е от предплатена карта, е почти невъзможно да се открие, ако не се поиска от полицията проследяване и локализиране.

Link to comment
Share on other sites

Боб са 0988

 

Принципно официално информация може да се вземе само чрез полицията след жалба... Повтарям - официално. Иначе може ВСИЧКО с правилни хора. 

 

Предплатените карти също са регистрирани на името на собственика им. 

Link to comment
Share on other sites

Да но както казваш да ти дадът име с/у номер без полиция е почти невъзможно ако нямаш човек в мобилният оператор. 

 

 

ps : другият път тоя на който са му краднали ножа да сложи някоя нормална жена да продава. тя е най-виновната в случая.... 

 

ps2 : колко струва един такъв нож че ми е интересно ? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...