Jump to content
BulForum.com

Продавам USB звукова карта UCA200


Recommended Posts

Каквото прави всяка една външна USB карта - запис от външен източник и сравнително добро качество на възпроизвеждане (по-добро от това на вградените аудио карти). Минус е само, че не е поддържа многоканално (х.1) възпроизвеждане.

 

П.П. Имам почти същата (UCA202) за единия от лаптопите ми , а цената на pamporov е трепач. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз сега съм с усилвател и колони, вързани към Line out. 

С тази чувствително по-добър звук ли ще имам?

Link to comment
Share on other sites

Зависи от 3 неща - колко качествена ти е системата (усилвателя и колоните), колко ти е добър слуха и дали се влияеш от това, че когато си купил нещо по-качествено, то задължително трябва да звучи по-добре. :laughing:

Принципно тази карта има по-добри параметри от вградените аудиокарти в лаптопите или дъната на стационарните компютри, но ако на финала няма как да чуеш разликата, едва ли ще я доловиш като по-добър звук. За мен лично качеството на тази карта е 1 ниво (запис/възпроизвеждане) над тази от лаптопа ми (особено при записа - с доста по-малко шум в ниските нива). Но за 20 лева - толкова, ако искаш генерална промяна в аудиото - слагаш още една нула и го получаваш. :))

 

П.П. Нека не го обсъждаме повече в този раздел - приемам всякакви запитвания на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Не че ми трябва, но понеже на тази цена си е далаверка...запази ми я, като се прибера в Пловдив ще мина да я взема (стига да не бързаш). ;)

Link to comment
Share on other sites

Сори Пламене, закъсня, имам оферта на лично съобщение:

 

Изпратено Днес, 13:24

Здравейте. Искам да закупя въпросната карта която продавате. Можете ли да ми дадете телефон за да се чуем.

:grin:, Ако случайно колегата се откаже, запазвам ти я.

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем...знаеш, че вече си имам една такава и твоята просто щях да я взема за.....всъщност и аз не знам за какво точно. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...