Jump to content
BulForum.com

Търся човек, разбиращ от автоаудио.


Recommended Posts

Търся човек, разбиращ от автоаудио системи, за свързване на касетофон в кола. 

Вчера си поиграх да го вържа, обаче явно има хлабави връзки някъде и като се усили над средното започва да прекъсва, отделно отвреме навреме някоя от колоните изключва. 

Другото е, че буксата ми от антената е някаква измислена, нямам такава и не знам как се връзва. 

До тук ми стигат познанията, а и желанието, така че 

ако някой разбира от тези неща, да ми драсне едно лс с цена за труд. 

Монтажът трябва да се извърши пред дома ми, живея в Южен, по сервизи не ми се обикаля. 

През почивните дни съм свободен, то верно е ден на труда, ама ако някой иска да изкара някой лев, е опция все някаква. 

 

Link to comment
Share on other sites

Колега имах подобен проблем със моето сиди и отидох до джумаята в уличките има един магазин за аудио системи пионеер.Човекът който работи там ги оправя срещу 5лв.Проверява ти цялата аудио инсталация.Едва ли някой ще ти дойде на крака да го оправи за по-малко пари от това.Човекът си разбира от работата и си струва да идеш.Успех :)

Link to comment
Share on other sites

за прекъсването при увеличаване на силата на звука най-често проблема е в сечението на захранващият кабел

за прекъсването на колонките е лоша връзка някъде по трасето (възможно е в буксите на самите колони ако не са оригинални)

за антената ако ти е къс накрайника се взима един удължител за 1-2 лева и си готов

дано да съм ти помогнал

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...