Jump to content

Photo

Катастрофи

• Please log in to reply
4647 replies to this topic

#4641 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5945 posts

Posted 26 October 2018 - 11:57

Има много по-лесен начин. Задължават се всички превозни средства да имат камера. Създава се уебсайт и приложения за телефон където всеки може да качва видео и описание на нарушението (подобни има вече, но личното ми мнение е, че не стават). Системата сортира всички номера на коли, като най-напред излизат тези за който има най-много подадени сигнали. Съставя им се акт и им се занулява бройката в системата. Така тези който правят най-много нарушение ще бъдат най-често наказвани и ще бъдат най-много глобявани. Ако пък и предложат % от събраните глоби за тези който са ги съобщили до 6 месеца ще се превъзпитат 95% от шофьорите. 

Брато кое му е лесното на това??? Те не могат да оправят едни светофари и да си синхронизират системите правилно да знаят дали наистина си платил глобите, при положение че се дадоха милиони за център за контрол на трафика, ти за такива системи ми говориш...

Ти да не си мечо пух ?
6 филии с мед преди тренировка , 3 след тренировка и 2 преди лягане ??!?!

VANA SINE VIRIBUS IRA

#4642 jijane

jijane

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 672 posts

Posted 26 October 2018 - 13:36

Не е само в светофарите проблема. Матряла е кофти, много кофти, всичко кара като на електронна игра. Някой път ме хваща яд защо се върнах да работя в Пловдив.
Всяка случайност е една осъзната необходимост

#4643 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5945 posts

Posted 26 October 2018 - 14:22

Ексклузивно: Камера засне безумието до Водната палата в момента на случването му! - тук има видео на изпълнението...

Ти да не си мечо пух ?

VANA SINE VIRIBUS IRA

#4644 sasshko

sasshko

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 762 posts

Posted 26 October 2018 - 15:30

Цитат от коментарите: Стачкува срещу Тотев и кръговото

Хахахаха накрая на клипа излизан някакво малко дете от колата, ако не се лъжа. Малко безотговорно да си караш така семейството. Това е засилен от тунела още, за да хване светофара може да е минал със 100км/ч сигурно и после се разсейва нещо... и се усеща чак на легналите полицай, че кара с 80км/ч примерно. С Такава скорост ми се струва, че влиза 

tumblr_mu5tk8XBD81s6zjmio1_400.gif

#4645 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5945 posts

Posted 26 October 2018 - 16:16

Цитат от коментарите: Стачкува срещу Тотев и кръговото

Хахахаха накрая на клипа излизан някакво малко дете от колата, ако не се лъжа. Малко безотговорно да си караш така семейството. Това е засилен от тунела още, за да хване светофара може да е минал със 100км/ч сигурно и после се разсейва нещо... и се усеща чак на легналите полицай, че кара с 80км/ч примерно. С Такава скорост ми се струва, че влиза 

Някой ми каза, че май били мангустери...

Олигофренията е повсеместна, не е само тук

Edited by NEO_DDT, 26 October 2018 - 17:54.

Ти да не си мечо пух ?

VANA SINE VIRIBUS IRA

#4646 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16891 posts

Posted 26 October 2018 - 23:17

Много лесно решение има за проблема. Просто да се приемат за доказателствен материал записите от видеорегистраторите.

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#4647 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9236 posts

Posted 27 October 2018 - 00:26

Много лесно решение има за проблема. Просто да се приемат за доказателствен материал записите от видеорегистраторите.

Да, но трябва да се улесни процедурата. Уж и сега го има този момент, но трябва да ходиш да даваш показания и още милион глупости.

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

#4648 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5945 posts

Posted 27 October 2018 - 14:38

44884534_1947400645341094_22831428572188Тук така ли беше правилния ред на преминаване :D

Ти да не си мечо пух ?

VANA SINE VIRIBUS IRA

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users