Jump to content
BulForum.com

Майкъл Оуен подписа с Real Madrid


ITI

Recommended Posts

Той е подписал четири годишен договор.Ще носи фланелката с номер 11.

Все още не е обявена трансферната цена Как ще коментирате това?

На този сайт ще намерите малко повече инфо. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply
Mi Real Sux :)

 

 

Hhahahahaa - Real sux......moje ma klati mi sa rakava! Tva sa prikazkia na K O M P L E K S A R I

 

Kofti vi e che Real e abosolutnia grand i e mazal i shte maje vsichki smeshni otborcheta. Mainata mu na owen kakto bqh pisal v druga tema toi shte turka skameikata zashtoto edva li e po-velik ot Ronaldo i Raul....a neka nezabraviame i Morientes !!!

 

Tyi che za tezi s iskazavania ot roda na:

Mi Real Sux :)

STFU! :angry1

Link to comment
Share on other sites

оффф тва мнение го пиша вече в 100 форума :)

ем кво да ви кажа Оуен най-добрата разерва ще е а реал не е отбор тва е корпурация която се интересува само от парите от всичките им галактически звезди кой е само от реал РАУЛ за реал всичко е пари тва не е отбор тва ще кажа а Оуен направи най-голямата грешка като мисли че ще е титуляр а реал като си мисли че ще се продават фанелкие на новата им резерва ОУЕН !:D

Link to comment
Share on other sites

Hhahahahaa - Real sux......moje ma klati mi sa rakava! Tva sa prikazkia na K O M P L E K S A R I

 

 

Надявам се знаеш че реал е затънал до ушите в дългове и ако направи още 2-3 сезона като миналия ще фалира. :P

Link to comment
Share on other sites

Real всяка година ходят на Азиатско турне,защото печелят по много пари.Последно чух,че спечелили около 4-5 милиона долара.

Link to comment
Share on other sites

Hhahahahaa - Real sux......moje ma klati mi sa rakava! Tva sa prikazkia na K O M P L E K S A R I

 

Kofti vi e che Real e abosolutnia grand i e mazal i shte maje vsichki smeshni otborcheta. Mainata mu na owen kakto bqh pisal v druga tema toi shte turka skameikata zashtoto edva li e po-velik ot Ronaldo i Raul....a neka nezabraviame i Morientes !!!

 

Tyi che za tezi s iskazavania ot roda na:

 

STFU! :angry1

Mi to si lichi koi e kompleksar - shte vikash smeshen otbor na MILAN ili ARSENAL. Vzemi si pusni TV i gledai nqkoq reklama na addidas ili pepsi shtoto dr nqma da gi vidish skypite futbolish4eta na real. Kato se zamislish Real dori nqmam sobstvenik toq otbor e ostanal na proizvola na sadbata izdyrjan ot grajdanite na Madrit. Nqma nikakvo bydeshte a parite koito davat za skupi futbolisti e napulno bezmisleno zashtoto srednata im vyzrast e 30 31 godini.

Prognozata mi e :2yeats later... Faliral club - Real ... 4 poluamatiorska deviziq

Link to comment
Share on other sites

Real всяка година ходят на Азиатско турне,защото печелят по много пари.Последно чух,че спечелили около 4-5 милиона долара.

 

to4no taka e real ve4e ne e otbor a ne6to super komercialno (ne 4e drugite otbori ne sa ama te sa prestaravat)

 

Nqkoi be6i pisal 4e real sux drug pat.Kajete mi edin igra4 kupen za mnogo pari ot Real i preuspql v otbora,6toto az ne se se6tam :)

 

Samo Botev i Man Utd

 

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

Hhahahahaa - Real sux......moje ma klati mi sa rakava! Tva sa prikazkia na K O M P L E K S A R I

 

Kofti vi e che Real e abosolutnia grand i e mazal i shte maje vsichki smeshni otborcheta. Mainata mu na owen kakto bqh pisal v druga tema toi shte turka skameikata zashtoto edva li e po-velik ot Ronaldo i Raul....a neka nezabraviame i Morientes !!!

 

Tyi che za tezi s iskazavania ot roda na:

 

STFU! :angry1

 

Абсолютен гранд? че те даже не стигнаха до финала на КЕШ. какво да говорим?

 

оффф тва мнение го пиша вече в 100 форума :)

ем кво да ви кажа Оуен най-добрата разерва ще е а реал не е отбор тва е корпурация която се интересува само от парите от всичките им галактически звезди кой е само от реал РАУЛ за реал всичко е пари тва не е отбор тва ще кажа а Оуен направи най-голямата грешка като мисли че ще е титуляр а реал като си мисли че ще се продават фанелкие на новата им резерва ОУЕН !:D

 

Реал има МНООООГО големи дългове. МНОГО.

 

Real всяка година ходят на Азиатско турне,защото печелят по много пари.Последно чух,че спечелили около 4-5 милиона долара.

 

4-5 милиона няма да им помогнат много. най-богатия отбор в света е Манчестер Юнайтед. :)

 

to4no taka e real ve4e ne e otbor a ne6to super komercialno (ne 4e drugite otbori ne sa ama te sa prestaravat)

 

Nqkoi be6i pisal 4e real sux drug pat.Kajete mi edin igra4 kupen za mnogo pari ot Real i preuspql v otbora,6toto az ne se se6tam :)

 

Samo Botev i Man Utd

Peace

 

няма играч който да е почнал в Реал и там да е направил името си. за разлика от 70% от играчите играли в Манчестър Юнайтед например. Манчестър яко... още ме е яд че тоя акан садия ги прецака като играеха срещу Порто. мръсник.

Link to comment
Share on other sites

няма играч който да е почнал в Реал и там да е направил името си. за разлика от 70% от играчите играли в Манчестър Юнайтед например. Манчестър яко... още ме е яд че тоя акан садия ги прецака като играеха срещу Порто. мръсник.

 

Напротив има! Raul. Звездата му изгря в Реал. :angry:

 

Ами Morientes!

Link to comment
Share on other sites

Добре де- какво като няма?!?

 

ако това е свързано с моя комента.. ами като няма то тва просто е един отбор който чака на готово да купи вече остарели звезди. не мога да разбера само защо дават толкова много пари, така или иначе дължат милиони.

Link to comment
Share on other sites

ако това е свързано с моя комента.. ами като няма то тва просто е един отбор който чака на готово да купи вече остарели звезди. не мога да разбера само защо дават толкова много пари, така или иначе дължат милиони.

1. Явно има смисъл в това, което правят, защото го правят доста по-умни хора от теб (нас).

2. Така и не разбрах какво му е лошото на това да се купуват футболисти на готово

Link to comment
Share on other sites

аз мисля че ще седи единствено на резервната скамеика щото не вярвам че ще може да се пребори с играчи като Мориентес и Роналдо за Раул няма да говоря щото тои се пак е капитан на отбора и няма кои да го измести ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Явно има смисъл в това, което правят, защото го правят доста по-умни хора от теб (нас).

Т'ва е доста съмнително.

П.С. Абе харесва ви или не - Реал вече не е футболен клуб, а модна агенция

Link to comment
Share on other sites

1. Явно има смисъл в това, което правят, защото го правят доста по-умни хора от теб (нас).

2. Така и не разбрах какво му е лошото на това да се купуват футболисти на готово

I nai umnite pravqt greshki vzemi za primer Fiorentina edin ot nai elitnite cluboove c Calcio i vypreki tova ispadna v finansova kriza i se svleche v C1 diviziq. Skoro da ochakvame i Real :lol: :woot ;) :P :D :D :) :rolleyes: B) :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Spored men sega Owen hepten 6te zaleze. V Liverpool toi be6e zvezdata, vsi4ki na nego raz4itaha. Sega 6te e edin ot mnogoto. I ako ne napravi dobro vpe4atlenie v na4aloto, a az sym siguren, 4e nqma da uspee, to go 4aka ne osobeno priqtno tyrkane na rezervnata skameika.

Link to comment
Share on other sites

spored men owen nqkak si si pasva6e s liverpool. s gerard bqha neveroqten tandem i kato tzqlo praveha igrata na otbora. v real ima prekaleno mnoo zvezdi i nai-veroqtno owen 6a prekarva pove4eto vreme na rezervnata skameika. s te4enie na vremeto 6te zagubi forma i igrata mu 6te se vlu6i. ot druga strana naistina nqma logika da go kupuvat ako smqtam da go darjat na rezervnata skameika. da vi kaja 4estno to samo vremeto 6a si pokaje.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...