Jump to content
BulForum.com

Много гадна стая


sMARTBomber

Recommended Posts

http://www.fasco-csc.com/works/crimson/crimson_e.php

 

Малко тъпо да пост-вам цяла тема за това, но ме е яд, че не мога да изляза от тъпата стая.

 

Събрах 10 неща.

После не знам накъде... :confused

Някой по-умен да хелп-не, плс...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Събрах всичките 12. Съединих какво може да се съедини. Появи се някаф дето си танцува там и нищо не става повече. Остнаха само обложката за диск (празна), един лист с 1 URL дето като го написах в browser-а и ми се появи една маса на която има 4 карти и като ги обърнеш пише 4-0-8-2. Не че разбрах какво означава и каква е връзката де.. И остана само ключа, който като го вкарам в дръжката.. тя не може да се завърти. Баси тъпото аре ХЕЛП НЯКОЙ!

Link to comment
Share on other sites

ония като спре да танцува показва едно място дето е с хиксче и като цакнеш на него се отваря каса, от нея взимаш една отвертка и рабиваш с нея бравата ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Пръстена в панерката за хляб (на мен на такова ми прилича)

2. В горния десен шкав URL-то.

3. В горния ляв празна опаковка от диск.

4. Под възглавницата ключа.

5. На перваза зад пердето другия ключ.

6. Зад възглавницата до дюшека "метална пръчица".

7. Зад леглото до дюшека батерия.

8. Под шкафа касетката.

9. С единия ключ дясното заключено чекмедже, в което е кутията.

10. С другия другото, в което са кабелите за CD Player-а.

11. С тези кабели се включва CD Player-а и от него се зема ключа за вратата, който е вътре.

12. Другия пръстен, който е между леглото и прозореца, но сега го няма :(..

 

и после съединявате двата пръстена с кутията и 'металната пръчица" и гледате някаф дето танцува и.. сте изпозвали всичко, освен URL-то, празната кутия и ключа за вратата. НЯКОЙ ДА КАЖЕ КАКВО ДА ПРАВЯ С ТЯХ!!!

Link to comment
Share on other sites

6. Зад възглавницата до дюшека "метална пръчица".

 

12. Другия пръстен, който е между леглото и прозореца, но сега го няма :(..

ей тия не ми се появяват.

"Зад възглавницата до дюшека" не знам къде да цъкна, за да ида...

Също и батерията не съм използвал...

Link to comment
Share on other sites

ей тия не ми се появяват.

"Зад възглавницата до дюшека" не знам къде да цъкна, за да ида...

 

Purvo trqbva da vdignesh vuzglavnicata, posle cukash mezhdu zhultiq krai na legloto i dusheka.

 

A za da stigesh do mqstoto kudeto "ush" ima vtori prusten, trqbva da si razpolozhen taka che da vizhdash perdeto i chast ot legloto. Cukvash nai otdolu na legloto..ama pri men tam nishto nqma ..

Link to comment
Share on other sites

Еми и при мен го няма вече.. но преди 20 мин беше там мамка му! Слагат се двата пръстена и металното върху кутията и тя се отваря а вътре слагате батерията и синята касетка... но къде изчезна другия пръстен мамка муу... не мога да го намеря сега?! :(

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте да раздрусате пердето ,за да падне 2рия пръстен. След като гледате касетката - щракнете там ,където сочи и се отваря секретна вратичка за сейф . Аз съм до тук - ако го мина цялото ще пиша ...

Link to comment
Share on other sites

Хора трябва да ви кажа че на всеки цифрите от УРЛто са различни на мен са 1066

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...