Jump to content
BulForum.com

Кремвирши Леки ето я и рекламата


w-e-s-t-4-o

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Не си сам и на мене ми насича,но поне си свалих рекламата.Ся ще дразна един приятел.

Link to comment
Share on other sites

"Ооо,Пепи" Бахти тъпата реклама.Направо прави конкуренция на Рама маргарин по тъпотия. :sick

Напоследък стана модерно да пускат реклами които се запомнят с тяхната тъпотия.Що не може всички реклами да са като тези. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Напоследък стана модерно да пускат реклами които се запомнят с тяхната тъпотия.Що не може всички реклами да са като тези. :tongue

 

 

Абсолютно съгласен!!!Иначе и на мене не ми насича.

Link to comment
Share on other sites

tapi ili ne te izpalnqvat svoeto prednazna4enie, a imenno da ni se nabiqt v glavite. spetzialno tazi reklama e mnoo tapa, no kat se vidq s nqkoi priqtel ni moa da sdarja i da ne mu kaa: 'OOO, PEPI....!!!'..........

Link to comment
Share on other sites

tapi ili ne te izpalnqvat svoeto prednazna4enie, a imenno da ni se nabiqt v glavite. spetzialno tazi reklama e mnoo tapa, no kat se vidq s nqkoi priqtel ni moa da sdarja i da ne mu kaa: 'OOO, PEPI....!!!'..........

Много съм съгласен със теб.И аз преди си препявах Рама маргарин ей така от тъпотия.Щото тия тъпи реклами ми се набиват яко в главата.Има и друг начин да правиш реклами които да ти се набиват във главата но да не са със тъпотията си.Пример>Мура вафла-трепач.и още много други.....

:music мммммм Рама Маргарин,вкусен и.......Рама маргарин..... :music

 

PS Още един много добър пример за добра реклама>Kit-Kat Chunky<

Тази реклама няма човек който да да не я знае и този човек със сигурност не я е запомнил за това че е глупава. Колко хора съм чувал да си говорят "Кефиш съ на слунцету а.....иска часовник....радо.....магуч...."

Link to comment
Share on other sites

Много съм съгласен със теб.И аз преди си препявах Рама маргарин ей така от тъпотия.Щото тия тъпи реклами ми се набиват яко в главата.Има и друг начин да правиш реклами които да ти се набиват във главата но да не са със тъпотията си.Пример>Мура вафла-трепач.и още много други.....

:music мммммм Рама Маргарин,вкусен и.......Рама маргарин..... :music

Колкото и да е странно именно защото са тъпи рекламите се запомнят . И до ден днешен помня как правиха реклама на Якета Бомбър или нещо такова беше. Адски тъпа реклама обаче проникнала до мозъка на костите.

 

Иначе за мен рекламата на Бакарди е номер 1 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Men mnogo si me kefi reklamat na Kit-Kat. "Kefi6 se na slunceto men" stana super golqm laf.

Ей за тва говоря.Трябва да се правят повече такива реклами.Междудругото първата реклама на Кит-Кат също беше много добра(оная с таксито)

Link to comment
Share on other sites

:punk

Men nai me kefi sega reklamata na bira Becks :)

Човече да ти кажа честно само една от рекламите на Бекс

ме кефи :) . Тази къде говорят на немски много и се казва че не ти трябва да знаеш немски а само че немците разбират от бира и това е бутилка Бекс :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Всички сте прави! В крайна сметка рекламите не се създават, за да впечатляват аудиторията с художествените си качества, а да изтъкнат достойнствата на търговския продукт, или натрапчиво да напомнят за него. Кой не знае какво е Кока-Кола? Но реклами за кола се въртят непрекъснато. Какво ще кажете за една Американска реклама от 80-те, за Порше...Беше нещо такова: " В Порше не може да се клеца... Но слезеш ли от Порше, си тутакси наклецан..."

Link to comment
Share on other sites

Хора аз си свалих рекламата и си върви нормално.

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка рекламите не се създават, за да впечатляват аудиторията с художествените си качества, а да изтъкнат достойнствата на търговския продукт, или натрапчиво да напомнят за него. Кой не знае какво е Кока-Кола? Но реклами за кола се въртят непрекъснато. Какво ще кажете за една Американска реклама от 80-те, за Порше...Беше нещо такова: " В Порше не може да се клеца... Но слезеш ли от Порше, си тутакси наклецан..."

 

Тц, рекламите са за да зарибяват. Скоро четох един виц, който изяснява изцяло "Що е то реклама":

(нехудожествен преразказ)

"На пазара се е появил фалшификат на нашия препарат за миене. Можете да го познаете по това: по евтин е и мие по добре"

Да не ги зачекваме...

Рекламата е това, което продава стоката. Каквато и да е стоката. Добрата реклама, продаваше хладилници "Мраз" на ескимосите (това пак е виц) :)

Рекламата е за баламурниците. Умния човек рови Гугъла, когато избира какво да си купи. И чете между редовете ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...