Jump to content
BulForum.com

Китайски смартфони - Lenovo, Xiaomi, Jiayu, Zopo, Huawei, ZTE и др.


AssassiN

Recommended Posts

Аз тъкмо се бях засилил да купувам пречиствател за въздух. Този на Xiaomi наистина изглежда много добре на хартия(на монитор). Даже ми хареса повече от другите модели на които се бях спрял. Може и на него да се спра като вариант.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

@Sothbiss, и други може ... за около 100-120$. имаше 1-2 модела на xiaomi и на meizu, които са около тея пари и ми се струват удачен избор.

Веднага бих ти препоръчал Redmi 3/ 3 pro. Преди няколко месеца поръчах на нашите и са много доволни. Лошото е, че август като ги поръчвах, цените бяха 120 долара за редми3 и 135 за про-то. Сега са с 15-20 долара нагоре поне в магазина, от който поръчвам. 

 

Xiaomi май вече правят всичко. :)

Правят, правят и доста добре се справят. Имам няколко техни продукта вкъщи и съм доста доволен.

Link to comment
Share on other sites

Аз тъкмо се бях засилил да купувам пречиствател за въздух. Този на Xiaomi наистина изглежда много добре на хартия(на монитор). Даже ми хареса повече от другите модели на които се бях спрял. Може и на него да се спра като вариант.

То на хартия и прахосмукачката им е доста добра :) 

 

А за телефоните не само на хартия е ясно :D за 780лв mi5s, които има страшни параметри :) 

 

@Midex добре ще го има предвид :) 

Link to comment
Share on other sites

А за телефоните не само на хартия е ясно :D за 780лв mi5s, които има страшни параметри :)

 

За тия пари предпочитам да взема LG G5 или новия OnePlus 3T. С гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Не. Просто е 850лв. Конкурентните модели от същата година на другите производители (HTC 10, Samsung S6 Edge и Samsung S6) са по 1000 - 1200, а не са с нищо по-добри.

Link to comment
Share on other sites

Ами за същото нещо.... :D

Пък и има една психологична граница, която не бих прекрачил в цената на мобилен телефон. Последния път LG беше под нея и затова си взех сегашния. Така като гледам, ако трябва да го сменям и ако нещата се развиват по същия начин, LG G6 ще е сред претендентите при следваща смяна.

Link to comment
Share on other sites

ще ти го каже чичо ти Мидекс:

Чичо ви Мидекс е завършил с отличие специалната школа на манастира Шаолин за върховно майсторство в пазаруването из китайските киберпазарни дебри. В негова чест има измислен нов йероглиф, отразяващ майсторската му титла. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Понеже батко ти Сотбис го няма в момента да ти го каже, ще ти го каже чичо ти Мидекс: Като си аматьор в китайските сайтове - не се обаждай! :D

66253381.jpg

 

Чичо ви Мидекс е завършил с отличие специалната школа на манастира Шаолин за върховно майсторство в пазаруването из китайските киберпазарни дебри. В негова чест има измислен нов йероглиф, отразяващ майсторската му титла. :lol:

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Чичо ви Мидекс е завършил с отличие специалната школа на манастира Шаолин за върховно майсторство в пазаруването из китайските киберпазарни дебри. В негова чест има измислен нов йероглиф, отразяващ майсторската му титла. :lol:

 

Абе аз и още по-евтино го намерих впоследствие, ама дай сега да не разкриваме секретите на магическия йероглиф. :lol:

 

@samkijot, вече почти всички - с леки разлики в цените, в зависимост дали го взимаш от склад в HK, CN или UK.

 

П.П. Off/ Кръстник, ти като фен(че) - още ли не си си взел дрон? :)

Link to comment
Share on other sites

В случая изобщо не става дума за дрон, а за адет ако ме разбираш. Който си е фен на поредицата и ключодържател да си вземе - пак ще е доволен. Иначе можех да го охарча за Хилядолетния сокол примерно, ама нека първо се понаучи на нещо по-лесно, че на Сокола обикновено в най-неподходящия момент му отказва свръхсветлинната. :lol:

 

П.П. И дай да не пишем за дронове точно в тази тема...онова горе си беше само добавка към други реплики, свързани с телефонната тема.

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi 3s или Xiaomi Mi 4c? първият е около 140$, а втория - около 120$ ... 

 

не мога да разбера каква е тази тенденция радиото да отпада при по-новите модели телефони ...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че mi 4c няма глобална поддръжка. Ще трябва да отключваш bootloader и да качваш на xiaomi.eu рома. 

 

в какъв смисъл няма глобална поддръжка? че няма OTA update ли?

... гледам сега и едни Meizu M3S Mini и M3 Note ...

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...