Jump to content
BulForum.com

30 причини......


Recommended Posts

Определено 5 велики българки трудно ще се намерят,но истината е ,че просто женското мислене е програмирано в друга насока от мъжкото.Просто жените не са създадени за велики открития и научни хави.Но всяко правило си има изключения...

Link to comment
Share on other sites

Но всяко правило си има изключения...

 

...което само по себе си само потвърждава правилото ;) но определено това не важи в случая и смятам, че не вярно това:

Определено 5 велики българки трудно ще се намерят,но истината е ,че просто женското мислене е програмирано в друга насока от мъжкото.

 

първо има много пвече от 5 "велики" български жени :) е естествено има значение кой каква дефиниция дава на думата "велика", аз поне си мисля, че не би трябвало да свеждаме определението само до две три основни характеристики присъщи повече на мъжете(е на някой сигорно така му е по "лесно") лично аз бих включил в графата "велики" голяма част от българските спортистки например(лека атлетика, художествена гимнастика, шахмат....и т.н.), поне според мен го заслужават и не само те по принцип всичките българските жени са велики имайки предвид какви са им мъжете :woot :bgrin: и само още нещо, че като гледам нещо доста се отплеснах по въпроса за:

Просто жените не са създадени за велики открития и научни хави

с това също не бих се съгласил, защото една голяма част от най добрите учени във всяка една област са жени :love :wub:(имам предвид като цяло по света)

 

PS:Мисля, че съм готов за член на някоя организация за "защита правата на жените" :P :D :woot така, че ако някоя или защо пък не някои дами имат предложение по въпроса, МОЛЯ не се стеснявайте(тел. 088 8.......) може да сме "идиоти" ама ви :love :love :love

малееее ако види жената какви съм ги наредил :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

До някаде съм съгласен, но може да се поспори по темата.. айде като сме големи мъже... за каде сме без жени....:)

С тях зле, без тях още по зле:)

Ужас;)

Link to comment
Share on other sites

До някаде съм съгласен, но може да се поспори по темата.. айде като сме големи мъже... за каде сме без жени....:)

С тях зле, без тях още по зле:)

Ужас;)

Ти ръце нямаш ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...