Jump to content
BulForum.com

телефон - без андроид, без windows mobile, без iOS


samkijot

Recommended Posts

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2671&idPhone2=3057

 

тъй като сега съм с K770i и искам да си взема нещо подобно, се спрях на тези двата ... общо взето не ме влече да имам телефон с android заради бързото изхабяване на батерията. това, което ми трябва най-много е прилични снимки с autofocus, а тези два модела го притежават .... въпроса е, че единия има wifi и gps, а другия няма, но аз така или иначе ползвам един таблет за тая цел, така че не са ми чак толкова необходими(а и ползването им бута по-бързо батерията) ... затова ако някой притежава/е притежавал някой от посочените модели, да сподели мнение.

 

цената им варира от 70$ до 80$, така че тя не е от съществено значение.

 

п.п. от sony ericsson съм с много добри впечатление през годините - откъм снимки, музикален плеър и надеждна изработка(доста често ги изпускам, затова гледам да са устойчиви), та затова разглеждам предимно техни модели.

Link to comment
Share on other sites

С901 според мен! :)

Боравил съм и с двата телефона по около 2 седмици.

С901 прави много по-добри снимки с тази ксенонова светкавица,а и батерията държеше малко повече! :)

Link to comment
Share on other sites

С901 според мен! :)

Боравил съм и с двата телефона по около 2 седмици.

С901 прави много по-добри снимки с тази ксенонова светкавица,а и батерията държеше малко повече! :)

 

при кой от двата имаш чувството, че е по-здрава слушалка? elm-а нещо много на пластмаса бие ...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано,за здрава слушалка,са на кантар за мен.Може би С901 е с една идея по-здрава и като че ли няма толкова пластмаса,колкото Елм-а...

И все пак ако вземеш С901,няма да съжаляваш (лично мое мнение)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...