Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

16 hours ago, ARPAnet said:

Прозвуча ми странно, не мисля че има закони които конкретно разделят черните хетеро от черните гей, че да очакваме нещо чак толкова конкретно към белите.

 

Не ги разделят, а ги обединяват.
Не предполагах, че точно на теб трябва да ти припомням множество, подмножество, сечение и обединение (Математика за 6-и клас) или логически оператори, но щом се налага: 

Quote

who self-identify as Black, African American, Hispanic, Latino, Asian, Pacific Islander, Native American, Native Hawaiian or Alaska Native, OR who self-identify as gay, lesbian, bisexual or transgender.

 

Та в резултатното множество влизат: черен хетеро, черен гей, бял гей.

Бял хетеро е извън него. 

 

16 hours ago, ARPAnet said:

Но до тук излиза, че най-голямото притеснение на белият хетеро мъж, е че...

 

Не си го разбрал и затова ще го кажа по-ясно: 

За личности, с конкретни етнически или сексуални самоопределения, вече има законови прецеденти, с които се създават привилегии на едни групи лица над други групи лица.

Въпрос на време е, ако не се прекрати, скоро тази тенденция да обхване и други райони/страни.

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, plameni said:

Не си го разбрал и затова ще го кажа по-ясно: 

За личности, с конкретни етнически или сексуални самоопределения, вече има законови прецеденти, с които се създават привилегии на едни групи лица над други групи лица.

Въпрос на време е, ако не се прекрати, скоро тази тенденция да обхване и други райони/страни.

Такива закони има от мноооого време там. Повечето (да не работя с крайности, не съм 100% сигурен) са си останали тамошни, или ако са били пренесени то не е било по нашите земи. 

Важно е да се каже, че фокуса не е към масовите позиции, където отдавна има присъствие на всички. Фокусират се конкретно към най-високите нива, където жени и малцинства трудно влизат.  Това е нещото за което пишат всички.

Учудвам се, че не се фокусираш на малко по-старият закон който гарантира места на Жените. Реално защитата на поне част от белите хетеро вече се случва. 

В Америка има много закони които са си тамошни, и не се пренасят в Европа или България. Та дет се вика, ще поживеем, ще видим.

 

7 hours ago, plameni said:

Не предполагах, че точно на теб трябва да ти припомням множество, подмножество, сечение и обединение (Математика за 6-и клас) или логически оператори, но щом се налага: 

Аз нещо друго ли казах? Нека следваме логиката ти - В един момент в бъдещето стигаме до "бяло хетеро малцинство". Защо смяташ, че в този момент ще делят белите хетеро от белите гей ? Щом в момента не делят черните хетеро от черните гей, а просто ги вкарват в групите на малцинствата. 

Ето отново какво точно казах, очевидно говоря за бъдещето, където се развива твоята теория за бялото хетеро малцинство. 

 

7 hours ago, plameni said:

Прозвуча ми странно, не мисля че има закони които конкретно разделят черните хетеро от черните гей, че да очакваме нещо чак толкова конкретно към белите.

 

А не в днешни дни, където белите хетеро все още са мнозинство в Америка и съответно :

7 hours ago, plameni said:

Бял хетеро е извън него. 

 

 

Всичко разбрахме за американските проблеми в равенството .. Само не ми е ясно от кого точно се притеснява ,професионално, белият хетеро в България, където освен ако не си черноработник с лопата, едва ли имаш особена конкуренция от черните ни малцинства. От малката група ЛГБТ? Те няма да станат мнозинство в България, и да искат ..

Тъмничките обаче са друга история, а те имат лопати  ..

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2021 at 10:59 PM, ARPAnet said:

Прозвуча ми странно, не мисля че има закони които конкретно разделят черните хетеро от черните гей, че да очакваме нещо чак толкова конкретно към белите.

 

v.s.

Bulforum-post.png

Мисълта ти е толкова объркана, че взе да ми приписваш собствените си постове :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

Мисълта ти е толкова объркана, че взе да ми приписваш собствените си постове :lol:

Използвах цитата от твоят пост, и очевидно auto quote функцията на форума бъгва и го показва като твой, не съм му обърнал внимание

 

Но не прочете ли реда точно преди това ? Не е на достатъчно ясен български език ли ? 

11 hours ago, ARPAnet said:

Ето отново какво точно казах, очевидно говоря за бъдещето, където се развива твоята теория за бялото хетеро малцинство

 

В кой клас се учеше четенето с разбиране ? 

 

Става малко глупави в 2 поредни поста да обяснявам неща които са ясно написани ... Едното е твоята собствена теория ..

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Как очакваш да разбера какво искаш да кажеш, след като цитираш свой пост като мой и след това го коментираш???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

Как очакваш да разбера какво искаш да кажеш, след като цитираш свой пост като мой и след това го коментираш???


Човек, ти потроши и Наречен и Сандански!!! Какви са тия нерви?!?! :bowdown:

Не ги ли виждаш, че се оплитат в собствените си глупости като патки в калчища? И ти се опитваш да водиш смислена дискусия... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, plameni said:

Как очакваш да разбера какво искаш да кажеш, след като цитираш свой пост като мой и след това го коментираш???

Отново ли да повторя, че цитата идва с текст на български език който ясно казва "ето отново какво казах".  Което означава "какво казах аз", и цитирам себе си очевидно, което очевидно знаеш. Та какво точно не разбра ? Някъде  АЗ твърдя че това е твой текст? Някъде се отнасям към текста като към твой текст? 
Или ясно и точно казвам че ще цитирам отново себе си? Би ли ми показал къде АЗ се бъркам чии е текста ? И се отнасям към написаното по различен от очакваният начин? Нещо различно от грешното име сложено в цитата от Invision?

 

И докато бягаш от темата на разговора, не мисли че не забелязвам как се опитваш да замахваш във въздуха с глупости, когато сам се губиш в твоите си теории.  Хайде да се върнем на 6тият клас и кога какво се учи .. 

 

А как форума слага имена в цитата не е моя вина всъщност, може да се обърнеш към Invision

 

4 hours ago, RaptoR said:

Човек, ти потроши и Наречен и Сандански!!! Какви са тия нерви?!?! :bowdown:

Не ги ли виждаш, че се оплитат в собствените си глупости като патки в калчища? И ти се опитваш да водиш смислена дискусия... 

О моля ти се, вие двамата сте пълните с bull shits. 

 

 

Edit: 
Всъщност не знам как аз имам нервите да споря с вас, като не можете да поддържате темата.

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

 

lololol

Аз колко отдавна съм се хванал за главата заради вас... Няма предложения за алтернативи, но теоретизираме за нещо което не се е случило и историята показва, че е много вероятно да не се случи .. И по средата на разговора решаваме, че ще спечелим спора с аргумент от категорията "лоша пунктуация, аз печеля"

А ти се изявяваш като мажоретка ли ? :D 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ARPAnet said:

lololol

Аз колко отдавна съм се хванал за главата заради вас... Няма предложения за алтернативи, но теоретизираме за нещо което не се е случило и историята показва, че е много вероятно да не се случи .. И по средата на разговора решаваме, че ще спечелим спора с аргумент от категорията "лоша пунктуация, аз печеля"

А ти се изявяваш като мажоретка ли ? :D 


При тебе е доказано, че НЕ четеш какво ти се пише, камо ли пък ако има линк или цитат за четене допълнително. Напълно безсмислено е да се правят опити за дискусия с радио, което повтаря една и съща безсмислица. Може да видиш колко много назад поясних, че нямам намерение да си губя времето. :gangstah:

(вчера се прибирам и ме застрелват 24 нотификации само от тази тема - онемях, но веднага се сетих какво се е случило и разбира се не сгреших)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:

При тебе е доказано, че НЕ четеш какво ти се пише, камо ли пък ако има линк или цитат за четене допълнително. Напълно безсмислено е да се правят опити за дискусия с радио, което повтаря една и съща безсмислица. Може да видиш колко много назад поясних, че нямам намерение да си губя времето. :gangstah:

(вчера се прибирам и ме застрелват 24 нотификации само от тази тема - онемях, но веднага се сетих какво се е случило и разбира се не сгреших)

Нямам против да не спориш с мен, но мажоретка ли го играеш сега ? :)

Определено не допринасяш към дискусията по някакъв начин. Не, че има и значение дали сте съгласни или не, нещата се случват така или иначе. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ARPAnet said:

Не, че има и значение дали сте съгласни или не, нещата се случват така или иначе. 


Значение винаги има, а аз не съм щраус. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ARPAnet said:

Някъде  АЗ твърдя че това е твой текст? Някъде се отнасям към текста като към твой текст? 

 

Това е част от ТВОЯ пост:

Bulforum-post-200.png

АЗ ли съм написал цитирания текст? 

 

2 hours ago, ARPAnet said:

А как форума слага имена в цитата не е моя вина всъщност...

На теб ли трябва да се обяснява какво правят компютрите? Как пък на никой досега не се е случвало :lol: 

Очевидно е, че след като си писал, брисал, трил и преправял, си объркал нещо.

И след като си го объркал, за мен е най-логично, вместо да хвърлям боб и да гадая "какво е искал да каже авторът", да игнорирам поста.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, plameni said:

АЗ ли съм написал цитирания текст? 

Аз някъде да твърдя, че ти си го написал? Не аз съм написал това "plameni" там, таааа защо не се обърнеш към Invision ?Това ли е най-добрият ти изход от оплитането в собствената ти теория ? ;) Lulz 

Плюс че в поста ясно е заявено че цитирам себе си, и ако си прочел поста си минал през тази част от текста, преди да видиш самият цитат. Няма как да се опиташ да кажеш, че преписвам тези думи на теб. Видно е, че поста не е и редактиран, а си стои в оригиналният вид ;) . Стига въртя :)) 

Освен ако не държиш много да натъртиш как напълно игнорираш текста и базираш цялото ти разбиране в/у името в quote-чето. Може би заради това водим целият разговор?


Това цитирам image.thumb.png.1b1b8d941bedb9f879c032ca9924e747.png:

Би трябвало да излезе като цитат в цитата, но поради някаква причина не е, какво да се прави. Току що постигнах същият ефект опитвайки да цитирам същият цитат.  Това image.thumb.png.02b7244442eb925eebfe2131476250c3.png

Води до:

On 5/30/2021 at 1:38 PM, plameni said:

Прозвуча ми странно, не мисля че има закони които конкретно разделят черните хетеро от черните гей, че да очакваме нещо чак толкова конкретно към белите.

 

Link to comment
Share on other sites

Не съм предполагал, че човек с твоята квалификация не може да се справи с коректно писане във форум. 

btw, "пунктуация" е нещо съвсем различно от това, което посочваш.

 

Какво да пиша на Invision?

"Имаме тук един потребител, който не се справя с цитатите. Много ви моля, направете нещо! Ама ако може по-бързо, че трябва да си разрешим спора."

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, plameni said:

Не съм предполагал, че човек с твоята квалификация не може да се справи с коректно писане във форум. 

 

Искаш да кажеш, че може да не забележа че форума слага грешно цитата ? Възможно е да не го забележа, да.

 

9 minutes ago, plameni said:

btw, "пунктуация" е нещо съвсем различно от това, което посочваш.

 

3 hours ago, ARPAnet said:

ще спечелим спора с аргумент от категорията "лоша пунктуация, аз печеля"

Да, въртенето ти в момента е точно в стил  "Имаш грешна "пунктуация" - не знаеш какво пишеш, dismiss. Може да го замениш спокойно с "Грешно си използвал функцията за цитиране, не знаеш какво говориш, dismiss"
Почти да мине, ако цитата за който се въртиш не идваше с обяснителен текст, който много точно дефинира чии са думите. Или и той не ти харесва? Не го ли прочете преди да видиш цитата ? :) Това ли ти е последната сламка ? :) 

 

12 minutes ago, plameni said:

Какво да пиша на Invision?

"Имаме тук един потребител, който не се справя с цитатите. Много ви моля, направете нещо! Ама ако може по-бързо, че трябва да си разрешим спора."

Каквото искаш, очевидно ти пречи поведението на софтуера им, те са хората които могат да го оправят.  

Link to comment
Share on other sites

Quote

Според едно американско изследване нито едно либерално НПО не е било закрито след постигане на целите, за които е било създадено, а веднага е получавало ново финансиране, за да започне още по-агресивна борба за нови привилегии. 
Помня каузите на много западни НПО-та, които бяха абсолютно справедливи в началото си, и които съм подкрепяла през годините - в частност за свободната сексуална ориентация на хората. За мен винаги е било малоумно да се интересуваш, камо ли да коментираш и осъждаш нечии интимни предпочитания. Принципът ми винаги е бил “Ако е доброволно и между пълнолетни, значи е ок”. Някои от най-близките ми приятели са гей, и те добре познават любовта и подкрепа, които давам. Излишно е да споменавам, че те не са от онези, които се борят за правата си с шарени пера, забучени в задника. Вероятно защото знаят какво е стил и класа. 
Днес чета в западната преса за някакъв младеж, който отказал връзка с транс жена, след като разбрал, че е родена като мъж, претърпял операция. Хванах се за главата. Всички либерални НПО-та в момента заливат с помия въпросния младеж, неговите симпатизанти и понятието, с което те са решили да се обозначават - “super straight”. 
Оказва се, че ако си мъж и не желаеш връзка с бивш мъж (а ако си жена - с бивша жена), значи си “транс фоб” и забележете - “неонацист”. Дожаля ми за тези плоски мозъци, защото веднага се сетих за г-жа Тодорова, която беше нарекла “неонацисти” и “жалки неудачници в секса” хората, излезли на протест в Германия след ислямистките терористични атаки. Същата интелектуална нищета. 
Дано съм лош пророк, ама на тези следващото финансиране ще е за разстрел на всички хетеросексуални. 
“The Super Straights Are Definitely Not Okay”
“The new transphobic movement: Super Straight”
“Transphobic TikTok users are labelling their sexuality ‘super straight’
“Transphobic trend ‘super straight’ has links to the far-right and neo-Nazis”
Не знам вие как сте, но на мен ми се повръща. 


Цитатът е по принцип, удебеленото е по повод глупостите за необръщане на внимание и прочее... 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, RaptoR said:

Оказва се, че ако си мъж и не желаеш връзка с бивш мъж (а ако си жена - с бивша жена), значи си “транс фоб” и забележете - “неонацист”

Вероятно има нещо общо с тези и подобните им постове.. Сигурно идват от НПО-тата ? :)))

image.thumb.png.33b66d8be36d24a331e12e6262f2ec5f.png

Link to comment
Share on other sites

Quote

Проблемът на днешното ляво не е само, че е изключително вредно, а и че е обидно глупаво, част 2:
Училище в Ню Йорк забранява думи и изрази като "майка", "баща", "Весела Коледа" и други, в името на "антиколониалната борба и атакуването на колониални структури и идеи“. Създателите на идеята заявяват, че по този начин ще се борят с "расизма, мизогинията, хомофобията и други форми на дискриминация", като "не само забраняват езика на омразата, но и създават приветливи и приобщаващи пространства “.
Част от промените включват:
"Майка и баща" - заменено с "възрастни" 
"Parents" - заменено с "възрастни / настойници"
"Съпруг, съпруга, гадже" - заменено с "партньор"
"Момичета, момчета, дами и господа" - заменено с "хора"
"Весела Коледа" - заменено с "Приятна ваканция"
"От къде си?" - заменено с "Какъв е твоят културен и етнически бакграунд" 
Разбира се, учениците ще бъдат наблюдавани постоянно, сакън да не кажат "Майка ми ми прати тава баница за Коледа", като за тази цел се отварят нови работни места за доносници, оп, пардон, "тренери" исках да кажа.
Преди два месеца, след инициативата на Нанси Пелоси да премахне същите тези думи от документацията на Конгреса, по-глупавите сред нас - които по една случайност са и привърженици на една малка, но истерична либерална формация - заявиха, че "няма смисъл да се прави от мухата слон" и че "това няма да има никакъв ефект върху живота ни".
Ако тези безгръбначни някога се докопат до властта, първата им работа ще бъде да въведат народен съд за всеки, осмелил се да каже "майка". 


Още малко за необръщането на внимание... 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, plameni said:

Както се видя, ти не справяш.

Изкара ли го от системата си вече ? ;)  Евала, браво, умееш да цитираш. 

 

След неколкократните ми обяснения, че цитата е мой, което и сам знаеш (както демонстрира) .. Дали вече ще се справиш с разкодирането на онзи пост горе? :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

off-topic:

 

9 hours ago, ARPAnet said:

Евала, браво, умееш да цитираш. 

 

Благодаря за оценката.

В знак на благодарност, ще ти разкрия една страшна тайна - форумът НЕ слага грешно цитати. Поведението на софтуера е точно такова, каквото се очаква да бъде. Invision нямат никаква вина за случая и няма какво да оправят.

Наистина мога да употребя "Грешно си използвал функцията за цитиране", защото проблемът идва от незнание, неразбиране или забравяне как точно се прави.

Пропуснал си една допълнителна стъпка:

1. MultiQuote;

2. Quote selection;

3. О, чудо!!! Получи се... И всичко си е на мястото.

 

Bulforum-Multiquote.png

 

Упражнявай се, тренирай... Ш'са научиш.

On 5/31/2021 at 9:49 AM, ARPAnet said:

очевидно auto quote функцията на форума НЕ бъгва

Буквите в червено са моя добавка.

 

Дано се научиш и да не сипеш безпочвени обвинения.

 

on-topic:
Какво се очаква да "разкодирам" от текста ти? Че основният ти аргумент е "историята показва, че е много вероятно да не се случи".

Българското законодателство отдавна не е независимо и само за себе си. Част сме от съюз, в който освен незадължителни препоръки и директиви, има задължителни регламенти и решения. При заливащата ни вълна войнстващ джендъризъм, при наличието на "светъл пример" зад океана, където "прозорецът на Овертон" вече е доста изместен, защо да не се притеснявам, че може един ден да се стигне до налагане отвън на подобни привилегироващи закони и тук?  

Още помним огромния натиск за приемане на Истанбулската конвенция, чрез която се отварят задни вратички за законодателно приемане на половете като социално изградени роли, поведения, дейности и характеристики, а не като биологична даденост и всички последствия от това.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

Благодаря за оценката.

В знак на благодарност, ще ти разкрия една страшна тайна - форумът НЕ слага грешно цитати. Поведението на софтуера е точно такова, каквото се очаква да бъде. Invision нямат никаква вина за случая и няма какво да оправят.

Наистина мога да употребя "Грешно си използвал функцията за цитиране", защото проблемът идва от незнание, неразбиране или забравяне как точно се прави.

Пропуснал си една допълнителна стъпка:

1. MultiQuote;

2. Quote selection;

3. О, чудо!!! Получи се... И всичко си е на мястото.

lololol,

Логиката ми е, че когато се цитира текст който вече е в цитат, очакваното поведение поне за мен е да се цитира целият елемент. Което очевидно не е случая. 

Всъщност можеш да цитираш същото и без Multi quote бутона който едва ли някога бих открил бидейки просто плюсче там долу. И никъде не твърдя, че е невъзможно да се постигне, а само че резултата е друг от очакваното за това което съм направил. 

Но  по-важното и забавно е, че в главата ти просто не може да влезне идеята, че аз просто не съм забелязал резултата от цитирането. Не съм се пробвал да го оправям, цитирал съм, получил съм цитат и съм продължил да пиша, отделяйки 2 минути на цялото упражнение. Нали разбираш, че за да бъде оправена една грешка, тя първо трябва да бъде забелязана? 

И от вчера се опитваш да докажеш, че не зная как се цитира, разви огромна теория :)) .. Оки, няма проблем, ако това те радва. Може да направиш и видео tutorial :)

1 hour ago, plameni said:

Какво се очаква да "разкодирам" от текста ти? Че основният ти аргумент е "историята показва, че е много вероятно да не се случи".

Българското законодателство отдавна не е независимо и само за себе си. Част сме от съюз, в който освен незадължителни препоръки и директиви, има задължителни регламенти и решения. При заливащата ни вълна войнстващ джендъризъм, при наличието на "светъл пример" зад океана, където "прозорецът на Овертон" вече е доста изместен, защо да не се притеснявам, че може един ден да се стигне до налагане отвън на подобни привилегироващи закони и тук?  

Още помним огромния натиск за приемане на Истанбулската конвенция, чрез която се отварят задни вратички за законодателно приемане на половете като социално изградени роли, поведения, дейности и характеристики, а не като биологична даденост и всички последствия от това.

Проблема с притесненията е, че всеки аргумент остава просто теоретичен.. АКо това се случи, то може би нещо друго ще се случи и мооже би в крайна сметка ще засегне и нас. В същото време забравяме да сравним обществените проблеми на двете места, структурата на населението, на работната сила и т.н..  Важното е да се плашим :)

И другата част от разкодирането, защото ти така се фиксира в тази част от поста.. Забеляза ли, че се губиш в собствената си времева линия ? :) 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

off-topic:

 

2 minutes ago, ARPAnet said:

Логиката ми е, че когато се цитира текст който вече е в цитат, очакваното поведение поне за мен е да се цитира целият елемент. Което очевидно не е случая. 

Всъщност можеш да цитираш същото и без Multi quote бутона който едва ли някога бих открил бидейки просто плюсче там долу. И никъде не твърдя, че е невъзможно да се постигне, а само че резултата е друг от очакваното за това което съм направил. 

 

Да бе, да...

АЗ не съм; Invision са виновни; форумът цитира грешно; auto quote бъгва.

Доста по-различно от, както се оказа: "резултата е друг от очакваното".

 

9 minutes ago, ARPAnet said:

..забавно е, че в главата ти просто не може да влезне идеята, че аз просто не съм забелязал резултата от цитирането.

 

По-забавното е, че както не четеш постовете на останалите (многократно и в различни теми е показвано), сега разбирам, че не обръщаш сериозно внимание и ти самият как пишеш преди да постнеш:

11 minutes ago, ARPAnet said:

... и съм продължил да пиша, отделяйки 2 минути на цялото упражнение.

Важното е да се изпляска там нещо, а пък това, че после ще обвиниш всеки и всичко, че не се е получило според очакванията ти, е нещо маловажно.

Сега не разбрах, трябва ли все пак да пиша на Invision за нещо, че поне два пъти ми го предложи?

 

on-topic:

22 minutes ago, ARPAnet said:

Проблема с притесненията е, че всеки аргумент остава просто теоретичен.. АКо това се случи, то може би нещо друго ще се случи и мооже би в крайна сметка ще засегне и нас. В същото време забравяме да сравним обществените проблеми на двете места, структурата на населението, на работната сила и т.н..  Важното е да се плашим :)

И другата част от разкодирането, защото ти така се фиксира в тази част от поста.. Забеляза ли, че се губиш в собствената си времева линия ? :) 

 

Аргументите бяха теоретични, докато не се появи реално законодателство.

Времевата линия върви паралелно и с различни скорости в отделните региони.

Истанбулската конвенция е от десет години и за малко да бъде ратифицирана, но някои държави прогледнаха и започна процес на оттегляне, а при нас Конституционният съд реши, че не съответства на Конституцията;

Преди две години водеща публична медия в европейска държава започва да обучава дечицата за над 100 полови самоопределения (това в държава с над половин милион българи);

В началото на годината у нас излиза книжка (обявена като първа от поредица) за деца от три до шест години. Сюжетът и включва: Мис Бръмбарова и нейната партньорка госпожица Бътърфлай, два мъжки черни лебеди, които живеят заедно, защото се обичат, както и мравка-царица, която открива нов дом, любов и семейство при госпожиците Бътърфлай и Бръмбарова.

Плашим се, казваш...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, plameni said:

Да бе, да...

АЗ не съм; Invision са виновни; форумът цитира грешно; auto quote бъгва.

Доста по-различно от, както се оказа: "резултата е друг от очакваното".

 

Аз обясних, че не съм обърнал внимание на това как е излезнал цитата още в първият си отговор, веднага след като го забеляза. Нищо ново не казвам, всъщност го повтарям втори ден :)

On 5/31/2021 at 8:49 AM, ARPAnet said:

Използвах цитата от твоят пост, и очевидно auto quote функцията на форума бъгва и го показва като твой, не съм му обърнал внимание

 

Това е написано преди да тествам как точно се е получил този ефект дори. 

Но ти се подмокри от кеф, че можеш да обясняваш в няколко поста как не зная да цитирам 

 

3 minutes ago, plameni said:

По-забавното е, че както не четеш постовете на останалите (многократно и в различни теми е показвано), сега разбирам, че не обръщаш сериозно внимание и ти самият как пишеш преди да постнеш:

xaxaxaxaxa, след цялата ти тирада до тук, в която аргументираш как не си прочел поста в неговата цялост, а само името в цитата, и след това отказваш да прочетеш отговорите и да ги разбереш .. Ти идваш с "ти не четеш постове" Хахахахаха, не мога :rofl:

Трябваше да ти натъртя, че си фантазираш как някой немощно се опитва да постави цитат половин час, и накрая се предава. То беше "объркана мисъл", "писал, брисал, трил и преправял" (това много ясно показва картинката в главата ти), "незнание, неразбиране" .. 

И всичко това завършва толкова скучно - писателя даже не е забелязал грешката си на първо място, че да я оправи .. 
 

28 minutes ago, plameni said:

Сега не разбрах, трябва ли все пак да пиша на Invision за нещо, че поне два пъти ми го предложи?

Ти имаш проблема .. :)

 

6 minutes ago, plameni said:

Аргументите бяха теоретични, докато не се появи реално законодателство.

 

В България? Защото те продължават да са теоретични спрямо нас. 

 

10 minutes ago, plameni said:

Истанбулската конвенция е от десет години и за малко да бъде ратифицирана, но някои държави прогледнаха и започна процес на оттегляне, а при нас Конституционният съд реши, че не съответства на Конституцията;

Даваш ми пример за нещо което съществува на други места, но не е прието в България ли? Точно това което твърдя и аз.

Също както не си внесохме законите в стил apartheid, примерно. Не ни е позволено да притежаваме свободно оръжия, освен в някои много специфични случаи. Можем да пием от 18 годишна възраст, а не от 21. Използваме метрична система. И други

 

Но сега когато става въпрос за достъпа на малцинства до най-висшите позиции в корпоративна Америка. Изведнъж се стреснахме, защото въпреки, че едва ли такъв тип закон засяга когото и да е в този форум (а може би пропускам някого, кой знае), чувството че се разклаща монопола ни е плашещо. Даже когато е в една доста далечна страна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...