Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Тия хора са тотално луди - по БНТ 1 дават репортаж за контра-протеста. Интервюират няколко пенсионерки: "- Ние дойдохме тука от Перник, за да подкрепим правителството на другаря Орешарски...това е най-доброто правителство...не една година - нека да си изкара целия мандат, да даде пари на майките, на децата, на пенсионерите..." ...и все в тоя род... e41555b8.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Един специален поздрав за всички герберасти. Особено за Вид(е)н-ите такива.

Цветанов отказа регистрация в МВР, написаха му акт

И сега най - важните моменти:

По информация на "Правен свят", Цветанов е аргументирал отказа си с твърдението, че наредбата противоречи на Конституцията, НПК и Европейската конвенция за правата на човека.

Наредба Iз-701 за полицейската регистрация е подписана от Цветан Цветанов в качеството му на министър на вътрешните работи на 17 март 2011 г. и влиза в сила от април с.г.
 

 

Сега аз ако бях на мястото на Цацаров, щях да му повдигна обвинение за подписване на наредби които противоречат на Конституцията, НПК и европейската конвенция за правата на човека.

Link to comment
Share on other sites

Иване, ако още веднъж споменеш името ми в подобен контекст или по какъвто и да е начин, свързано с ГЕРБ или която и да е партия, ще се скараме много жестоко. Казвам го за последен път. 

Link to comment
Share on other sites

ще се скараме много жестоко

offtopic:

След което: Ако общината в града не вземе спешни мерки ще се самообеся и ще изчезна безкрайно.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам нищо смешно в цялата работа и както споменах неотдавна, за мен това е лична обида. Ти сам си помисли. 

Link to comment
Share on other sites

Аз не казвам дали има или няма лошо - лично аз не съм, че да знам. Аз казвам, че Иван вече прекалява. Да речем, че в началото беше весело, но тоя момент отдавна отмина. 

Link to comment
Share on other sites

Аз не казвам дали има или няма лошо - лично аз не съм, че да знам. Аз казвам, че Иван вече прекалява. Да речем, че в началото беше весело, но тоя момент отдавна отмина.

Аз трудно ще си сменя мнението ;). Преценил съм, че си в тази група хора. Дали ще го напиша или не е без значение.
Link to comment
Share on other sites

Ванка, сериозно ли не ме разбираш? Преценките ти са лично твое решение, колкото и да се неверни, не мога да го променя. За мен обаче има значение дали ще го пишеш. Представи си, че изведнъж съм преценил, че си гей и редовно те наричам така публично, дали ще ти хареса?

 

========================

 

Някой това видя ли го?  

 

 

България отива към крах и фалит!

Декларацията на посланиците на Германия и Франция, говори, че Европа ще ни спре парите и това не е просто предупреждение, не е обикновен жълт картон...

Това е направо червен картон за България, заяви бившият министър по управление на европейските фондове Томислав Дончев.

БСП прояви отново своята неадекватност, като първо се скара на Германия и Франция да не се месят във вътрешните работи на България.

След като се усетиха, че вдигат скандал на хората, които ги хранят и ще останат без евро пари, от червената партия леко смекчиха тона.

И казаха, че борбата с олигарсите ще бъде приоритет на кабинета Орешарски.

Ясно е обаче, че посланиците на Германия и Франция не изказват личните си позиции.

Това са официалните позиции на Германия и Франция като държави.

Докато Орешарски се инати и продължава да е на власт, България няма да получи и пукната пара от еврофондовете.

"След това писмо дните на кабинета Орешарски са преброени", коментира Дончев.

Инати ли се обаче още Орешарски – България ще фалира.

Първо ще загубим 800 милиона лева, които ни се полагат по спешен транш.

След това ще загубим всичко - над 12 милиарда евро.

Давай, Орешарски, продължавай да се инатиш - скоро ще останем без държава, защото на всички е ясно, че загубим ли парите от Европа, България загива финансово и сме обречени на истински икономически крах.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ванка, сериозно ли не ме разбираш? Преценките ти са лично твое решение, колкото и да се неверни, не мога да го променя. За мен обаче има значение дали ще го пишеш. Представи си, че изведнъж съм преценил, че си гей и редовно те наричам така публично, дали ще ти хареса?

 

========================

 

Някой това видя ли го?

Аз какво говоря и ти каква статия пускаш....

От къде е тази информация? Звучи точно в стил Рапона ;).

 

edit:

И някакъв коментар относно неявяването на Господ за изслушване в комисията относно дейноста на авиоотряд 28?

Link to comment
Share on other sites

Да, аз го видях, но смятам, че е от незаслужаващ доверие източник, за да му се отдаде нужното внимание. ВЪПРЕКИ ЧЕ, има огромна доза истина за спирането на европейските пари.

Link to comment
Share on other sites

Видяхте как от малко кръв Бойко се стресна и подаде оставка. Тия обаче са много по-сериозни идиоти. Изобщо грам не им дреме за народната кръв, докато не се пусне ТЯХНА кръв, няма да има спокойствие. Това го казвам, защото бях там, когато стана за пръв път. И знам, че с тая гнас само това има ефект. Нищо друго. 

За толкова голям човек си учудващо наивен...

Link to comment
Share on other sites

Аз какво говоря и ти каква статия пускаш....

От къде е тази информация? Звучи точно в стил Рапона ;).

 

edit:

И някакъв коментар относно неявяването на Господ за изслушване в комисията относно дейноста на авиоотряд 28?

 

Непознат за мене сайт. Ти всички, които са срещу настоящите говеда, за хора от ГЕРБ ли ги имаш?!?!? 

 

Да, аз го видях, но смятам, че е от незаслужаващ доверие източник, за да му се отдаде нужното внимание. ВЪПРЕКИ ЧЕ, има огромна доза истина за спирането на европейските пари.

 

Заподозрях нещо такова, затова питам. Какви са тия "Епохални времена" нямам понятие... 

 

За толкова голям човек си учудващо наивен...

 

Тоест?

Link to comment
Share on other sites

Също така - това с фалита е недостоверно, както каза Наско. Както и това с EU парите не е истина. Герб ги е много страх какво ще излезе на яве...

Link to comment
Share on other sites

Фалитът е много обширно понятие и е ясно, че се говорят дивотии. Важният момент е евентуалното спиране на парите, нищо друго. 

Link to comment
Share on other sites

За да спрат парите не трябва ли да се издъним по съответната програма, не спазвайки срокове, нарушавайки правила и т.н... ?

Psihara - от нам колко правителства, все нещо излиза на яве, и все няма осъдени, та ... :)

Link to comment
Share on other sites

Аве, тва с ваденето го слушам вече 3-4 седмици.

Колко им е та го вадят толкоз време?

Някой е изгорил документи в МС, Сметната палата? Или си ги е прибрал? Или никой не ще да ги вади?

 

За посланик да ти пише такива забележки... не е сефте и преди пишеха, после вестник Дума обесняваше как трябва Русия да ни пази от капиталистите ама айде...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

няк'си обаче се оказа че е напълно вярно.

 

И кошмарно! И този мангал вече заплаши със съд всякакви нападки срещу него. И доживях да падна под масата, слушайки гъгнещият боклук Миков да заклева фъфлещ мангал, който не може дори да повтори клетвата. Да се отебележи, че съществуват тъпаци, които се успокояват с визуалната неистинност на колажа, сглобен от румънски циганин и милият "Сали". И кошмарът е, че не са един и двама. Кошмарът е, че още не са грабнати сопите...   

 

Казано е, че простотията не ходи по гората, а тъпотията е неизлечимо заболяване... В този ред на мисли се чудя защо, ЗАЩО още не са влезли с вилачите вътре и не са ги набили на колове, но малко по малко ще се стигне и до там, като гледам какви ги творят ибрикчиите. 

 

И още нещо невиждано и нечувано до ден днешен - колкото и да ни газеха, съсипваха и смучеха кръвта ни през последните 20+ години, такова чудо не е било. Неграмотен циганин се "закле" днес като депутат... Ужасът продължава...   

Link to comment
Share on other sites

Какво се е случило. Видях няква снимка на Бат Сали из фейса, но...? Какво става всъщност?

 

Аре бре Иване, до кога ще те чЕкам да ставаш премиер. Айде, че искам да съм министър на спорта или евро депутат...демек да дръгна мъде по цЕл ден. 1, 2 схемички за 4 гОдин и после да си бия камшиците во век и веков от политиката :D

Link to comment
Share on other sites

Иван явно ще чака да мине гражданска война и тогава ще се кандидатира... Тоя тъп колаж дето го гледаш из фейса маса балъци го имат за някакъв майтап. А всъщност, за ужас на всички, вчера съвсем действително и сериозно един мазен циганин-престъпник се закле като депутат и тутакси започна да размахва пръст. Мисля че тотално ударихме дъното!!!

Link to comment
Share on other sites

Видене, дъното го ударихме с Пеевски. Сега копаем надолу.

Мда,и сме упорити в това начинание.Направих си труда днес в почивния ден да изгледам две видеа-и в двата случая на интервюираните им става "неудобно",почват да лъжат,шмекеруват и да се гърчат от неудобната за тях ситуация.

Между другото по-голямо удоволствие ми достави да гледам как Коритаров "измъчва" рафинирано и с профилирана рутина русата мастия.... :lol:  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...