Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

 

Няма нужда от снимка. Този селски събора го гледаме почти 10 години. Другият път селски събор е от над 70 години. Даже се водят столетници. Те и част от депутатите им са такива. Стефан Данаилов например...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето ви го вече налице резултата от ритуалното самоубийство на "десните". От балъшките тарикатлъци на циганина Костов, ратайчето му вресливия Радан, откровени глупости като Пръмова, турци, Кани Даназирева, номерата за "събиране на точки" като Светльо, пръкването на евреина Христо Иванов... Ето ви го резултата - Марешки би десните с бензин и нафта... Браво на героите. Сега след като не могат и да влезнат вече в парламента, ще се изпоразпадат съвсем и скоро ще бъдат нацяло забравени....

 

А когато говоря, че комунистите далеч не са измрели, организирани са както те си знаят и само чакат някой глупак да им отвори врата към властта може и да слушате. Всичките "десни" на тия избори показаха, че са един целокупен глупак и сега Корнелия ще им се надсмива с наглите си свински очички. Честито им.  

Link to comment
Share on other sites

А когато говоря, че комунистите далеч не са измрели, ...

 

Те старите комунисти все ще се загубят някой ден, но нали знаеш, че няма по-лошо от млад надъхан и все още гладен комсомолец с "комунистически" идеи и жажда за власт...та докато народът не ги отсвири, те самите никога няма да се откажат. Пък и потомство си имат, което върви по пътя им...

Link to comment
Share on other sites

Те старите комунисти все ще се загубят някой ден, но нали знаеш, че няма по-лошо от млад надъхан и все още гладен комсомолец с "комунистически" идеи и жажда за власт...та докато народът не ги отсвири, те самите никога няма да се откажат. Пък и потомство си имат, което върви по пътя им...

На мен ми е интересно откъде събират толкова електорат, като аз лично не познавам някой(освен такива които имат роднина политик), които да гласуват за БСП?! Да кажем нали бабите, ама нали ония идиоти, опа Патриоти и те разчитат на бабите... Толкова баби ли има бе да го ева...

Link to comment
Share on other sites

Толкова баби ли има бе да го ева...

 

По селата ходил ли си скоро? ;)

 

БСП, подобно на ДПС, си има твърд електорат сред хората над 60, които каквото и да става, докато са живи ще продължават да си гласуват за БСП...а нали си наясно колко са пенсионерите в България - над 2 милиона.

Link to comment
Share on other sites

По мои наблюдения на БСП симпатизират няколко различни групи - пенсионери (основно), БКП-потомци (разбираемо), заблудени и такива с къса памет (и на тях не може да им се сърдиш).

 

Сега обаче като гледам, че ГЕРБ май ще трябва да разчита на гласовете на патриотите, Болен си е паднал на...да не казвам какво - както беше тотално аут, след като влезе в коалицията, сега дори може да казва, че участва във властта...не че точно на него ще му дадат министерски пост, понеже толкова се компрометира с простотиите си, че само луд би трябвало да му даде каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

По мои наблюдения на БСП симпатизират няколко различни групи - пенсионери (основно), БКП-потомци (разбираемо), заблудени и такива с къса памет (и на тях не може да им се сърдиш).

 

Ами не точно. Не съм нито пенсионер, нито БКП потомък, нито съм с къса памет. Реално в момента БСП са повече десни от колкото трите други партийки, които не успяха да влязат в парламента.

Link to comment
Share on other sites

Ами тъй като при изброяването си спестих още някоя и друга по-незначителна на брой група, освен да те пишем в заблудените такива. :D

Шегувам се разбира се, но пък и едновременно с това не виждам нищо дясно в политиката и вижданията на БСП. ;)

 

А ти къде го видя това дясно, че може и аз нещо да съм пропуснал?

Link to comment
Share on other sites

 

А ти къде го видя това дясно, че може и аз нещо да съм пропуснал?

При наличието на сегашното дясно, Пламене, такива изводи си правя.

Ето нещо интересно, което много ми харесва как е написано.

 

Edit: За всички които ме мислят за комунист, патрЕот и т.н. искам най-сериозно да заявя, че аз съм човек който винаги съм подкрепял дясното и демокрацията. Но съвсем не по идиотския и омразен начин който е модерен в момента. Всъщност аз не съм и чак такъв русофил, просто това истерично величаене на Америка и фанатичното плюене по Русия ме кара, да намразя цялата тази "модерна" либерална паплач. Да, гласувах за БСП-то, защото смятам, че на този етап в България, единствено те могат да са в противовес на Тиквата.

Link to comment
Share on other sites

Да, гласувах за БСП-то, защото смятам, че на този етап в България, единствено те могат да са в противовес на Тиквата.

Тоест... От двата хyя на които би могъл да седнеш, избра този, дето ти се струва по-малък? ?По-мек? С не толкова изпъкнали вени...? Или просто ти се стори по-нежен? А защо изобщо не ти мина през главата, че можеш и да не сядаш на нечий xyй? Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Тоест... От двата хyя на които би могъл да седнеш, избра този, дето ти се струва по-малък? ?По-мек? С не толкова изпъкнали вени...? Или просто ти се стори по-нежен? А защо изобщо не ти мина през главата, че можеш и да не сядаш на нечий xyй?

Неща такова исках да напиша, но толкова добре и описателно нямаше да мога да се изразя.
Link to comment
Share on other sites

Тоест... От двата хyя на които би могъл да седнеш, избра този, дето ти се струва по-малък? ?По-мек? С не толкова изпъкнали вени...? Или просто ти се стори по-нежен? А защо изобщо не ти мина през главата, че можеш и да не сядаш на нечий xyй?

Не Галине, не е това причината. Просто гледам трезво на нещата и не се опитвам да се правя на интересен по форуми. Смятам, че в момента БСП имат лидер и кандидати в лицето на Йончева и Христов, които могат да направят много повече от останалата маса.

Link to comment
Share on other sites

Като казваш Христов, имаш предвид Иво Христов, нали? А мога да те попитам откога следиш публикациите му и как обясняваш резкия оборот на 180 градуса, от времето когато плюеше БСП, до момента, в който се кандидатира от тяхно име? Или пък може би е някакъв агент-провокатор, който тайничко е решил да ги разбие отвътре? След като в предишен пост каза, че ще гласуваш за БСП само заради Иво Христов, нали знаеш, че това са негови реплики, които са от не много отдавна: "Голяма част от хората инстинктивно усещат, че БСП е социалистическа по форма партия, която по съдържание няма нищо общо със социализма.Те дълбоко подозират, че става въпрос за един от основните стълбове на олигархията и една от основните причини за провала на България в рамките на така наречения преход…". Ако репликите са малко, мога и други да поместя - пак от негови изказвания преди залюбването му с БСП, но мисля че няма смисъл...явно той се е събудил една сутрин и внезапно е осъзнал в каква заблуда е живял досега. ;)

Link to comment
Share on other sites

charmock, без да ми се обиждаш, но защо си сигурен, че разсъждаваш трезво? Не ти ли е минавало през ума, че и ти си човек и като такъв също си подвластен на манипулации?

Link to comment
Share on other sites

Като казваш Христов, имаш предвид Иво Христов, нали? А мога да те попитам откога следиш публикациите му и как обясняваш резкия оборот на 180 градуса, от времето когато плюеше БСП, до момента, в който се кандидатира от тяхно име? Или пък може би е някакъв агент-провокатор, който тайничко е решил да ги разбие отвътре? След като в предишен пост каза, че ще гласуваш за БСП само заради Иво Христов, нали знаеш, че това са негови реплики, които са от не много отдавна: "Голяма част от хората инстинктивно усещат, че БСП е социалистическа по форма партия, която по съдържание няма нищо общо със социализма.Те дълбоко подозират, че става въпрос за един от основните стълбове на олигархията и една от основните причини за провала на България в рамките на така наречения преход…". Ако репликите са малко, мога и други да поместя - пак от негови изказвания преди залюбването му с БСП. ;)

Заеби... Недей и ти да се правиш на интересен по някакви форуми.
Link to comment
Share on other sites

Заеби... Недей и ти да се правиш на интересен по някакви форуми.

 

Да бе, спирам - само редактирах горния си пост, защото току що разбрах причината за завоя...просто Иво Христов една сутрин се е събудил и внезапно е осъзнал в каква заблуда е живял досега.

 

Обаче забележи до кого са го изтипосали да седи...а докато си беше заблуден, така плюеше олигархията... :laughing1:

 

640_b78ab648366c530ffe12ba80345e8700.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не Галине, не е това причината. Просто гледам трезво на нещата и не се опитвам да се правя на интересен по форуми. Смятам, че в момента БСП имат лидер и кандидати в лицето на Йончева и Христов, които могат да направят много повече от останалата маса.

Кажи какво според теб конкретно могат да направят, повече от останалата маса, че ми стана интересно???

Link to comment
Share on other sites

Ся аз тука нещо трябва да се обяснявам за избора си??? Пред кой, защо???Така съм решил и така съм гласувал, направил съм си изводите и от там избора си. В смисъл, кой от вас ще ме убеди, че е направил по-правилния избор??? 

Link to comment
Share on other sites

Ся аз тука нещо трябва да се обяснявам за избора си??? Пред кой, защо???Така съм решил и така съм гласувал, направил съм си изводите и от там избора си. В смисъл, кой от вас ще ме убеди, че е направил по-правилния избор??? 

Просто ми е любопитно, защото каза че те могат да направят повече от другите? Питах какво конкретно, което са обещали да направят и могат да изпълнят, те убеди теб? Тези, които искат промяна, а са гласували за Тиквата не са особено умни...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

... кой от вас ще ме убеди, че е направил по-правилния избор??? 

 

Няма да намериш такъв, поне не и в настоящата политическа обстановка. Но съм склонен да вярвам, че повечето може и да са пуснали на сляпо някакъв глас и да разберат дали са гласували правилно едва след 4 години (или даже по-рано), докато гласувалите за БСП правят грешка още в момента на гласуването - така е поставена ситуацията по дефолт още от 1990-та. :P

Обикновено не пиша така директно нещата, за да не засягам нечии чувства, тъй като всеки има право да вярва в каквото си иска и да гласува за когото си иска, но ти си кораво момче и съм сигурен, че ще го преживееш. :)

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да подскачаш като ощипан :) Избора си е твой, аз лично друго питах :)

И аз не исках да звуча обвинително, а наистина ми е любопитно.

 

България в избори:

2009 - Горе Бойко!

2013 - Долу Бойко!

2013 - Горе Бойко!

2017 - Долу Бойко!

2017 - Горе Бойко!

- Как сте, г-н Борисов?

- Ми... горе-долу....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...