Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Даваха репортаж за изборния ден в Турция. Как едва вървяла опашката, защото трябвало да си попълват декларацията, а не знаели Български. Вън взеха интервю от чакащи, които едва говореха на Булгарски език. Говореха за бъдещето на децата си. Егати пародията.

 

Дано изобщо не могат да гласуват!

Има промяна в попълването на декларацията. На президентските избори попълването се правеше в посолството, но не в самата секция. Днес ми казаха, че има нови указания и трябва директно през самите членове на комисията да се попълни. Така и направих.

Бях първият който гласува, само тези от самата изборна секция бяха преди мен.

 

Ето и резултатите до момента:

 

Данни от екзит пол в 11 ч при активност 14,2%

(преизчислени без "Не подкрепям никого")

ГЕРБ 32.8

БСП за България 31.3

ДПС 8.3

Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО 8.1

Воля 3.8

Нова република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска Демократична общност 3.2

ДОСТ 2.7

Реформаторски блок - Глас народен 2.6

Движение Да България (Зелените, ДЕОС) 2.5

Коалиция АБВ – Движение 21 1.9

Други 2.8

(Не подкрепям никого - 2,2%)

 

 

От десните партии Нова република се представят най - добре. Щеше да е много добре ако от Да България се бях присъединили към тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето ги обновени.

Ангеле, за съжаление не са шега...

 

 

Как върви изборната надпревара към 13 ч при активност 28,2% (преизчислени без "Не подкрепям никого")

ГЕРБ 33.5

БСП за България 29.7

Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО 8.6

ДПС 7.7

Воля 4.2

Реформаторски блок - Глас народен 3.0

Нова република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска Демократична общност 2.9

Движение Да България (Зелените, ДЕОС) 2.9

ДОСТ 2.4

Коалиция АБВ – Движение 21 2.3

Други 2.9

(Не подкрепям никого 2.3)

Link to comment
Share on other sites

Защо шега? Не си ли говорихме достатъчно за късата човешка памет, за податливостта към манипулиране и за много други неща? Според мен близкият процент на заелите първите 2 места си беше ясен още предварително. Вие какво - да не очаквахте случайно, че някакси с магия някой от долната част в класирането изведнъж ще мине в челната тройка или пък незнайно как ще вземе да измести втория?

До довечера тия проценти ще претърпят известна промяна, но не и съществена, защото ако махнем ДПС и ДОСТ, ако съберете процентите на всички останали, даже и не достигат тия на БСП. :moon:

Link to comment
Share on other sites

БКП-то явно са си взели поука. Пропагандната им агитация последните години беше много сериозна. Щом хора с акъл в главата като charmock почнаха да говорят с добро за тях - явно добре са си свършили работата с медийните бухалки...

Link to comment
Share on other sites

Затова не гледам телевизия. Изобщо не ме интересува кой какво проповядва. Избирам си някой по първо впечатление и това е.
Тия предизборни кампании трябва да са забранени като цяло.

Ужасяващо грозни щандове в центъра на града, листовки, брошури и тям подобни ненужни тъпотии.

Link to comment
Share on other sites

БКП-то явно са си взели поука. Пропагандната им агитация последните години беше много сериозна. Щом хора с акъл в главата като charmock почнаха да говорят с добро за тях - явно добре са си свършили работата с медийните бухалки...

 

Не само - президентските избори им дойдоха дюшеш, а и Корнелия използва точно това на 101%...чак и на кон се качи. :P

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете приказката стара:"На есен с песен..."

Октомври пак. При тея проценти, кабинет за повече от 3-4 месеца няма как да има. Марешки дано не влезе, че тоя е продажно същество.

Четирите са си самодостатъчни, за да се провалят. Едната от водещите трябва да падне, туй то.

Link to comment
Share on other sites

Екзит пол към 15 ч (преизчислени без "Не подкрепям никого" и при активност 34,2%)

ГЕРБ 33.0

БСП за България 29.0

Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО 8.8

ДПС 7.4

Воля 4.3

Движение Да България (Зелените, ДЕОС) 3.4

Реформаторски блок - Глас народен 3.3

Нова република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска Демократична общност 2.9

Коалиция АБВ – Движение 21 2.6

ДОСТ 2.4

Други 2.9

(Не подкрепям никого - 2.6)

 

 

Покачва се процента за Да България. Далече обаче са от влизане в парламента.

Link to comment
Share on other sites

Да припомним НА зомбираните:

 

Не агитирай в деня на изборите! :P

То ти и не агитираш за някой друг де, но не засягай чувствата на вътрешноубедените комунисти - те далеч не са зомбирани като някои други с къса памет. ;)

 

П.П. И тук един от модераторите, който не съм го виждал вече години и много ми липсва би казал "Венсеремос!" taz.gif

Link to comment
Share on other sites

В 9 часа ,когато гласувах по-малко от 10 % бяха гласували.На друго място чета за липса на гласоподаватели пред секциите.Имам едно такова чувство,че няма да минат 50 % активност тези избори. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

То с гербавите, щото мед и масло...

Всички са за публичен линч, до един, без изключение.

Но народът е проЗ, това е. Прост народ, слаба държава.

Освен ДПС /те гласуват под строй, поради ред причини/, не разбирам кой гласува за БСП, ГЕРБ и ПФ.

Банкянската мутра прави циркове с някакви коли от 68, Нинова и тя неадекватна... Сидеров и компания - ноу комент...

А кой слабоумен гласува за Марешки, просто не знам. По стечение на обстоятелствата познавам "кандидатките му" и само защото ги познавам, ще си замълча тактично, щото такива неща мога да кажа, а и покажа, че...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

БКП-то явно са си взели поука. Пропагандната им агитация последните години беше много сериозна. Щом хора с акъл в главата като charmock почнаха да говорят с добро за тях - явно добре са си свършили работата с медийните бухалки...

Не мисля, че пропагандата на БСП, влияе чак толкова на избора на хората, по скоро простотиите на другите. ГЕРБ се изживяват като някои дето са хванали Господ за шлифера, с огромното им самочувствие и самодоволност от която направо ми се гади. Назначиха министри на МВР, на армията, на образованието хора които хал хабер си нямат как да управляват и буквално са смешни в очите на хората работещи в поверените им институции. Ами оная дебела свиня Павлова??? Някой въобще слушал ли я скоро, гледал ли я? С тази досадно самодоволна физиономия, с която постоянно ни обяснява как трябва да сме и благодарни за пикливите пътища и винетките. Които както знаете съда обяви за незаконни. А десните? Какво направиха те? Хайде моля ви се, хора които не могат да се разберат помежду си и се разцепиха на хиляда партийки, няма как да спечелят доверието ми и да ме управляват. Как ще управляват България, като те помежду си не могат да се управляват. И въобще какво е дясното в България. Аз от тях чувам само как Русия е виновна за всичко. Ами съжалявам пичуи, ама ако искате да ме управлявате, ще трябва малко повече да се напънете и да спрете да се надупвате на всичко което ви каже ЕС. И да, Русия не винаги ни е виновна за всичко. Аз лично гласувам за определен човек и това е проф. Иво Христов, който както казах и преди това, аз безкрайно уважавам, следя всичките му публични появи, както и си купих книгата му. Споделям изцяло неговите възгледи.

Link to comment
Share on other sites

33% vs 28%...горе-долу, Марешки 4.6%...патриотите и ДПС - практически еднакво.

 

Почти както беше когато netrootbg по-горе даде прогнозните резултати в 15 часа.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко получих информация от първа ръка от Кърджали - днес там не можело да се разминеш от автобуси, но предвид слабия процент за ДОСТ имам чувството, че от Турция са им платили билетите до тук и обратно, обаче голямата част от тях все пак са си гласували за ДПС-то. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

От хората пишещи в темата, не знам да има такива подкрепили БайХуй. Виж гласували за БКП-то има. А и БКП-то се разцепи на не малко - Движение 21, АБВ и т.н. Парламента така се нареди, че или ще са пак тайни коалиции или Марешки ще със златният пръст.

 

 

Тук ще се появяват малко по - малко резултатите и протоколите:

 

http://results.cik.bg/pi2017/aktivnost/index.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...