Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

1 minute ago, deus_pld said:

 

Не знам кой с к'во прекалява, ама същите моабети мога да ги чуя от всеки второразряден таксиджия в 6665, от тия дето карат по анцуг с джапанки на босо, мноу ги разбират нещата и цялата работа им е ясна. 

Адски ниско ниво просто...


Добре де, кажи ми ти какво предлагаш при тази ситуацЕа... На мен лично "работата" ми е ясна хардкор. Няма да влизам в подробности. ТИ какво предлагаш? Да гласуваме за ПП (продажни п%€ки) и дай България? Никога от моята позиция, а и те се доказаха като същите продажни гниди, за които борците ни за свобода навремето са отсъдили смърт. Какво и как ще промениш в либерастка среда? КАК????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аре вече, при 100% обработени протоколи, да ви честитя официално!

За пореден път олигофренията загуби, във всичките и измерения :D 

 

Кой и как ще направи правителство сега питате обединителя на нацията- Капитан Русия :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

@RaptoR Ами от моя гледна точка имаш два варианта.

 

Единият е този, който @plameni беше описал две страници назад (нямам неговите нерви да ровя и да цитирам)- харесваш си една от 20-те абсолютно неизбираеми партии и/или кандидати. Ако ще и за Луна да е. По този начин бройката гласове на останалите партии-ибрици, необходими за 4-те процента се вдига и шанса им да влязат в парламента намалява. Това се случи с чалгарите (ето едно хубаво нещо, което все пак стана на тия умрели избори- ИТН са аут). Това трябваше да стане и с партийката на Янев. 

 

Второто е да гласуваш за личност, без значение от коя партия е. Това правя аз. В случая гласувах с преференция за човек, който познавам и знам, че е интелигентен и стабилен мъж, който наистина е там с добри намерения. 

 

И в двата случая щеше гласът ти да е поне на йота полезен. А не както сега- тотално обслужващ  ГЕРБДПС. 

 

п.п.: ако изборите вчера бяха на 100% електронни (дай боже скоро да е) за кой щеше да гласуваш? Нали уж само това те спира?

 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, chasti said:

Аре вече, при 100% обработени протоколи, да ви честитя официално!

За пореден път олигофренията загуби, във всичките и измерения :D 

 

Кой и как ще направи правителство сега питате обединителя на нацията- Капитан Русия :unhappy:


За пореден път вие олигофрените ще празнувате. Не е ясно тулупа какви корички ви подхвърля по въпроса...

 

24 minutes ago, deus_pld said:

п.п.: ако изборите вчера бяха на 100% електронни (дай боже скоро да е) за кой щеше да гласуваш? Нали уж само това те спира?

 


Остави на Пламен стъкмистиките... Те в важат в равни други условия. 

А иначе поне можех да кажа ФАК Ю на целата компания вчера. Нали това също УЖ го броят? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chasti said:

Аре вече, при 100% обработени протоколи, да ви честитя официално!

За пореден път олигофренията загуби, във всичките и измерения :D 

 

Кой и как ще направи правителство сега питате обединителя на нацията- Капитан Русия :unhappy:

Нещо взе да ме дразниш. И си махни аватара защото е агитационен, а за такова нещо трябва да си платиш на собственика на форума 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, charmock said:

Нещо взе да ме дразниш. И си махни аватара защото е агитационен, а за такова нещо трябва да си платиш на собственика на форума 

Жив и здрав!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vinyl_master said:

И кво правим ся. Смях, СМЯХ голем..

Ахахахахаха, ти схващаш ли какво точно пита Мъск или така рипна първосигнално, щото нещо ти се привидя?  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Призрако от Ванкувар, нали се сещаш че не ме интересува кво пита, интересува ме кво отговарят "ботовете". 

Но завидно все пак, обичаш го тоя мъск, без значение от коя страна е .. е тва е любов... Явно има работлива ланга... 

Link to comment
Share on other sites

Завидното е как такива надъхани с "гаварит масква" като теб се хващат за какво ли не, само и само да намерят под вола телето.

Ама пак да те питам - ти успя ли да си преведеш и най-вече да разбереш какво точно означава въпроса на Мъск? Защото е повече от очевадно, че нищо не си разбрал. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

можех да кажа ФАК Ю на целата компания вчера. Нали това също УЖ го броят? 

 

Пак не си разбрал. Не го броят.

Отново, специално за теб го повтарям:

On 9/29/2022 at 11:05 AM, plameni said:

гласуването с "Не подкрепям никого" не се отчита при определяне на резултатите от парламентарния вот, за да не се вдига изкуствено 4-процентовата бариера за влизане на партии и коалиции в Народното събрание.

 

"ФАК Ю на целата компания вчера", беше добавено, когато гласуването стана задължително, за да нямат оправдание, тези, които не са си харесали партия/кандидат.

  

5 hours ago, RaptoR said:

Гласуването е задължително? Айди бе!!!! Я да видя в НК кой и как и за какво ще съди болшинството отвратени. Пламене, буквоядстваш пак от ... може би възможно най-тъпото място... 

 

Това, че няма санкция, не отменя задължението. Същото е, когато превишиш скоростта с 9 км/ч. Не могат да те глобят, но си е нарушение.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godfather said:

Завидното е как такива надъхани с "гаварит масква" като теб се хващат за какво ли не, само и само да намерят под вола телето.

Ама пак да те питам - ти успя ли да си преведеш и най-вече да разбереш какво точно означава въпроса на Мъск? Защото е повече от очевадно, че нищо не си разбрал. :rofl:

 

Няма нужда да ми обясняваш, няма и нужда да СЕ обясняваш. 

Туй то!

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2022 at 6:23 AM, RaptoR said:

още търпете да няма електронно гласуване...

 

18 hours ago, RaptoR said:

при електронно гласуване къмто 2 милиона реални хора ще гласуват отвън.

 

Отвън да ни "оправят". Не мислех, че продължаваш да вярваш в щъркели или в Дядо Коледа/Мраз... 

Дори и да се случи нещо подобно, ясно се видя колко изкривен и неадекватен може да бъде вотът по отношение залитане към някои политически формации.

Помниш ли миналата година?

On 7/13/2022 at 12:33 PM, plameni said:

Много съм щастлив, че на юлските избори в чужбина нямаше електронен вот.

Щяхме да си имаме за премиер Педя Човек - Лакът Уста, с цялата шайка около него. И правосъдието ни, начело с пишман-плагиата щеше да вкара ред и законност...

Бях решил да не споменавам северномакедонския космонавт... но размислих

Не липсват "интересни изпълнения" и на тези избори.

 

По отношение на технологията:  

On 7/13/2022 at 10:52 AM, plameni said:

Мога да ти проиграя няколко варианта (в зависимост от схемата на електронно гласуване) как точно може да се организира етнически, икономически или комбинация от двата вота. Не е евтино, но потенциалните организатори имат средства, особено като знаят, че бързо ще си ги избият.

 

Според последните резултати от преброяването, сме една шепа народ. Вече има поне няколко структури/организации/формирования, с достатъчно натрупан капитал, че да могат да си позволят разходите за мащабен контролиран вот.  

Етническият вот има потенциал за поне още 500 хил. гласа, икономическият - два пъти повече. И пак ще стигнем до същата ситуация.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, plameni said:

Отвън да ни "оправят". Не мислех, че продължаваш да вярваш в щъркели или в Дядо Коледа/Мраз...

Мисирчо е като малко детенце по отношение разбирането на политическите процеси. Значи в България над 4 милиона като него не евават да гласуват, той си мисли, че всички в чужбина чакат да се отвори електронно гласуване и да се юрнат до един. Хал-хабер си няма завалията, че на повечето българи в чужбина, дори да им почукаш на вратата с избирателната урна (нещо като тия в окупираните украински територии, като изключим калашниците), не само пак няма да гласуват, ами и сигурно ще извикат полиция да арестуват нахалниците.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Godfather said:

Ама пак да те питам - ти успя ли да си преведеш и най-вече да разбереш какво точно означава въпроса на Мъск? Защото е повече от очевадно, че нищо не си разбрал. :rofl:

Аз съм леко объркан. За какво говориш?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, earache said:

Аз съм леко объркан. За какво говориш?

За превода на туитовете и смисъла на гласуването. Първо Мъск, като истински трол, пуска няколко въпроса, които леко си противоречат. Та въпросите са дали Крим да остане част от северния бантустан, водните доставки за Крим да са гарантирани и Украйна да остане неутрална, плюс първата точка, която леко противоречи на другите, а именно да се повторят "референдумите" под наблюдението на ООН. На всички тия въпроси, мнозинството с 63% отговаря с НЕ, демек, не искат Крим като част от раZZия и не искат Украйна да е неутрална.

След това една камара образи почват да му скачат на Мъск, че подобен пол си е чисто тролене (което разбира се си е така) и той пуска друг с един единствен въпрос - Волята на хората, които живеят в Крим и Донбас трябва да определи дали да са част от Украйна или Северен Мордор. На което 55% от гласувалите отговарят с ДА.

Та лично на мен ми беше любопитно, дори като се абстрахираме от тоталната безсмисленост на подобни анкети в Туитър, какво точно забавно от гледна точка на северноазиатската пропаганда на "гаварит масква" успя да види Винила в това тролене? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама той винила имаше предвид, че и запада не е много наясно кво иска, а не че Мъск е на страната на Русия или нещо подобно. Неслучайно е казал, че гледа отговорите, а не въпросите.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, earache said:

Ама той винила имаше предвид, че и запада не е много наясно кво иска, а не че Мъск е на страната на Русия или нещо подобно. Неслучайно е казал, че гледа отговорите, а не въпросите.

Няма нищо противоречиво в отговорите - виж пак резултатите. Противоречието и то само в един от въпросите е в първия туит на Мъск, което не променя нищо а само подчертава тролската същност на въпросите му.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. твърдиш, че няма противоречие в нагласите на масите, защото 63% НЕ е заради долните 3 точки на първия туит. Разбрах те.

Друго нещо, от тия анкети се вижда, че хората са съгласни области да си сменят принадлежността, ако има начин за честен референдум в тия области. Това не е ок.

Link to comment
Share on other sites

Покрай данданията около изборите, газохранилището в Чирен тихомълком стигна и подмина миналогодишното максимално ниво почти три седмици по-рано:

19 октомври 2021 г. - 75.53%
1 октомври 2022 г. - 75.81%

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, earache said:

Т.е. твърдиш, че няма противоречие в нагласите на масите, защото 63% НЕ е заради долните 3 точки на първия туит. Разбрах те.

Друго нещо, от тия анкети се вижда, че хората са съгласни области да си сменят принадлежността, ако има начин за честен референдум в тия области. Това не е ок.

Виж сега, тази анкета абсолютно нищо не показва, освен едно тролене и точно там е цялата работа.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, plameni said:

Покрай данданията около изборите, газохранилището в Чирен тихомълком стигна и подмина миналогодишното максимално ниво почти три седмици по-рано:

19 октомври 2021 г. - 75.53%
1 октомври 2022 г. - 75.81%

Аа фейк news са това ! Щом нямаме Руска газ, значи не се пълни ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...