Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, RaptoR said:

Пламене, не те знам къде се рееш, но не забравяй, че някои от нас имат контакти и с украинци, и с руснаци... Ситуацията в региона изобщо не е такава, каквато ми я представят либерастите. Ама ИЗОБЩО не е такава. И ми позволи да не вярвам ГРАМ на "официални" либерастки статистики  - ама на йота не им вярвам, щото са реално стъкмистики. Та хич не се хАби да ми публикуваш либерастки лайна. 

 

Ще се изхабиш ли ти малко, за да публикуваш някаква статистика от източник, на който вярваш. Не може всички медии по света да са "либерастки лайна"

Само на усещане и общи приказки не става. Аз разбирам от числа. Дай ми статистика, а не клипчета с изолирани случаи. И 50-100-200 клипчета да са, пак не може да мине за геноцид.

Link to comment
Share on other sites

Не търся пропаганда, а официална статистика... Руска, Донецка, Луганска, Южноосетинска, Севернокорейска... к'ва да е, обаче да е призната от теб.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RaptoR said:

Ти как пък реши, че и на руснаците вярвам? На никого не вярвам, вЕрвай ми :)

 

На какво стъпваш тогава, за да извадиш тези генерални и глобални заключения?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, plameni said:

 

На какво стъпваш тогава, за да извадиш тези генерални и глобални заключения?


Генерално и глобално още от старта укрите са лъгали МИНИМУМ на 80%. Тоест на една думаи снимка не им вярвам лично аС. За руснаците също подозирам, че лъжат, но те поне са някак си по-тихи... Изтърсвват по някоя тъпня месечно... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Генерално и глобално още от старта укрите са лъгали МИНИМУМ на 80%. Тоест на една думаи снимка не им вярвам лично аС. За руснаците също подозирам, че лъжат, но те поне са някак си по-тихи... Изтърсвват по някоя тъпня месечно... 

 

Ясно, ясно... Значи схемата е:

И я не знам как е, ама и така не е!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, plameni said:

 

Ясно, ясно... Значи схемата е:

И я не знам как е, ама и така не е!


Не точно, но не ми се навлиза в подробности га съм в морския рай... Ти си буквоядствай ако ти се занимава...

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Не точно, но не ми се навлиза в подробности га съм в морския рай... Ти си буквоядствай ако ти се занимава...

 

Бих се занимавал, но ако имаше нещо конкретно. С оборване на общи приказки - не виждам смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Бих се занимавал, но ако имаше нещо конкретно. С оборване на общи приказки - не виждам смисъл.


Чудесно! Щото и на мен ми писна да се занимавам с общи - направо некадърнии лъжовни - приказки. 

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че за думата “буквоядстване” съм подал искане за патент. Да не стане така, че след няколко седмици, някой да се опитва да ми обяснява какво означава. :D Пиша го във връзка със засилената употреба без credits.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

засилената употреба без credits.

:rofl:

 

Добре де, да не били западни медии, хайде една близка до сърцата ви другари :)))

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Чудесно! Щото и на мен ми писна да се занимавам с общи - направо некадърнии лъжовни - приказки. 

 

Че ти досега написал ли си нещо конкретно?

Link to comment
Share on other sites

Типичен пример за конкретика:

 

Въпрос: Колко и какви са конфликтите преди 2014-а? (link)
Отговор: Генерално и глобално още от старта укрите са лъгали МИНИМУМ на 80%. (link)

Link to comment
Share on other sites

Пламене, сърбите имат един лаф, който много обичам - "Море зАщо се правиш на йебань у глАво?".
В момента, в който някой доказано ме излъже дори веднъж, то автоматично оттук нататък той е потенциален лъжец във всяко си действие/приказка. Какво да говорим пък като става дума за човешки животи... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:

Пламене, сърбите имат един лаф, който много обичам - "Море зАщо се правиш на йебань у глАво?".
В момента, в който някой доказано ме излъже дори веднъж, то автоматично оттук нататък той е потенциален лъжец във всяко си действие/приказка. Какво да говорим пък като става дума за човешки животи... 

Северните монголци перфектно се вписват в тази твоя категория на изпечени лъжци и мошеници. Да ти припомням ли как се кълняха в началото на годината, че било абсурд да нападнат Украйна и как ти се подиграваше на американското разузнаване, които биеха камбаната за това, което се осъществи на практика точно, както го обясняваха.  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Северните монголци перфектно се вписват в тази твоя категория на изпечени лъжци и мошеници. Да ти припомням ли как се кълняха в началото на годината, че било абсурд да нападнат Украйна и как ти се подиграваше на американското разузнаване, които биеха камбаната за това, което се осъществи на практика точно, както го обясняваха.  :lol: :rofl:


Е па че та кой твърди обратното? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  

8 minutes ago, RaptoR said:

Пламене, сърбите имат един лаф, който много обичам - "Море зАщо се правиш на йебань у глАво?".
В момента, в който някой доказано ме излъже дори веднъж, то автоматично оттук нататък той е потенциален лъжец във всяко си действие/приказка. Какво да говорим пък като става дума за човешки животи... 

 

И понеже ти веднъж доказано си направил опит да излъжеш за дела на Лукойл, както за процента, така и че е с най-голям дял, трябва ли автоматично да те приемам за потенциален лъжец във всяко следващо действие/приказка?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

  

 

И понеже ти веднъж доказано си направил опит да излъжеш за дела на Лукойл, както за процента, така и че е с най-голям дял, трябва ли автоматично да те приемам за потенциален лъжец във всяко следващо действие/приказка?


Това е лично твое решение, а аз поясних, че просто съм недогледал, тъй като в друг контекст бяха нещата, когато аз ги гледах и разбира се това бе извънфорумно 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Поне посочи нещо конкретно с което са те излъгали (теб или международната общественост) "укрите" в периода от старта до 2014-а. 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, plameni said:

Поне посочи нещо конкретно с което са те излъгали "укрите" в периода от старта до 2014-а. 


Е па казах ти - първо не съм следил и не съм знаел какви са ги дробили, не че няма стотици доказателства и второ - не ми се занимава да си губя времето с буквоядство и ровене на линкове докато тъкмо слънцето изгрява и басейнът е празен. 
Накратко - ти нали не ми се опитваш да се правиш на разсеян, че е имало украински тормоз през цялото това време? Щото ако ми се направиш директно те отписвам като сериозен събеседник.  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Не, разбира се. Твърде далеч съм от мисълта, че всичко е "цветя и рози". Много добре знам за целенасочената политика за ограничаване на руския език, с всички последствия. За това, че е имало ултранационалистически формирования още преди 2000 година. И още много други неща, за които едва ли си чувал.

Но истината е, че сериозните въоръжени конфликти започват с намесата на Кремъл, когато става ясно, че Русия не просто ще загуби влиянието си, а ще понесе огромни икономически загуби при потенциално завръщане на Украйна към Европа и разработване на собствените си находища от газ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Е па че та кой твърди обратното? :laughing1:

Ху'у де, като е така, що продължаваш да кълвеш на кремълска пропаганда като гладен шаран на гола кука? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...