Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Мисля, че през 2019 имаше спогодба за транзитно преминаване на американски войски към Афганистан.

Тогава имаше доста фейк новини, че използваните пристанища ще останат за ползване от САЩ/НАТО или, че ще се изграждат бази.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Казахстан обмисляше сериозно варианта след смяната на кирилицата с латиница, да вкара американски военни. Нурсултан играеше двойна игра, хем с едните, хем с другите. Американците като видяха колебанието му му спретнаха една революцийка, която беше потушена да голяма степен от руснаците. Добре, приемаме, че в Казахстан няма американски бази, а останалите???? 

Link to comment
Share on other sites

Ами те и в Афганистан нямат, А онова там трябва да обхваща и Туркменистан ли?

Поне поствайте правилни картинки де ;)

Как може Русия да е обградена, като всъщност повечето държави граничащи с Русия нямат бази ?
М/у другото наистина трябва да следвате по-добре джуджето, не бил обграден, просто си възстановявал историческите граници, ама както той си ги вижда ;) 

 

Едит: онзи големият флаг трябва да обхваща и България ли ? Май е по-добре да не питаме за детайлите, а просто да рецитираме дивотии ;)

Едит2 : Май и в Мавритания нямат, ако флага показва тях :laughing:

Едит3: Мароко

Едит4: Не се замислих че освен България онзи флаг обхваща и Сърбия примерно. Тази картинка е .. :laughing:

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Разликата е населението/етноса в дадените територии. Англия за индиййци ли ще дава заор, пакистанци или Италия - за къде бяха ходили и те някъде из Африка.

 

Римската империя.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

Добре, приемаме, че в Казахстан няма американски бази, а останалите???? 

 

В колко държави със сухопътна граница с Русия има бази??? Сещам само за Норвегия, които миналата година приеха, че ще го разрешат.

През 2014, (след анексията на Русия в Крим) в трите прибалтийски републики се разположиха по по-малко от 1000 войници във всяка страна. Преди това там нямаше войски на НАТО.

  

1 hour ago, ARPAnet said:

Тази картинка е .. 

 

Може би е взета от тук

Статията е от март 2016-та.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, charmock said:

Добре, приемаме, че в Казахстан няма американски бази, а останалите???? 

Много, ама страшно много се изложи с тази идиотска картинка. И не, раZZия не e обграждана от врагове, просто никой не иска да му бъдат анексирани територии и затова влизат в съюз, който единствено може да го гарантира това, защото целият свят се убеди, че договорите на изперкалите северни монголци не струват и хартията, на която са подписани, да не говорим пък за обещянията им.

Относно мнението на повечето ватници, че фюрерчето им действало много меко - ами заслужават си напълно изолацията от цивилизования свят. Нека си обградят с телени мрежи и вишки с картечари блатясалата територия, като едно време и да престанат да ни занимават с дивотиите си! Единствено остава екзистенциалния въпрос - защо ватниците продължават да си пращат децата да учат и да живеят в презряния Запад, но този въпрос ще го оставим на философите. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, plameni said:

Може би е взета от тук

Статията е от март 2016-та.

Не съдя никого заради любимият му сайт :laughing:

Но и 2016-та си е била все така грешна, с малко изключение :laughing:

 

Понеже се спомена руската душевност и мисъл .. Ясно виждаме каква е, развитие липсва : Бъдете внимателни, руските убийци крадат часовници и радиа - Прага, август 1968 (в ъгъла Брежнев = Хитлер :laughing:)

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

С използването на огромни флагове (колкото Балканския полуостров, че и по-големи) върху малка карта, се постига внушение за "обграждане" и застрашаване.

Да видим как реално стоят нещата:

Countries with United States military bases and facilities

Маркирани са целите територии на държавите, при това не само с бази. Включени са всякакви обекти и установки. Затова присъства и България.

spacer.png

 

Не ми изглежда Русия да е в задушаваща хватка.

 

Ето и другата карта - с руски военни бази и обекти извън Русия (без Крим):

Map of current military bases and installations (excluding Crimea)

spacer.png

 

Ясно се вижда, че на онази карта има измислени американски флагчета. В Казахстан, Киргизстан и Таджикистан знамето е руско.

Освен това, вече няма в Афганистан.

 

12 hours ago, charmock said:

Да кажеш на доказан факт опорна точка е меко казано тъпо.

"Доказателството" ти издиша отвсякъде.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, plameni said:

Да видим как реално стоят нещата:

Countries with United States military bases and facilities

 

Не знам поради каква причина се говори тук за американски бази, но по принцип, като става дума за разполагане на въоръжение близо до границите на Русия, се показва карта с държавите членки на НАТО.

 

Примерно, нещо подобно на това - с развитието на ситуацията във времето:

 

The-enlargement-of-NATO-1949-2018_croppe

 

 

П.П.

Та, ако комбинираш и разгледаш двете карти едновременно - на страните в НАТО и на страните/местата с американски бази по света, може да получиш по-реална представа.

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, instinct said:

Не знам поради каква причина се говори тук за американски бази

 

Флагчетата бяха американски, а не на НАТО

  

50 minutes ago, instinct said:

разполагане на въоръжение близо до границите на Русия

 

Като разгледаш цялата граница на Русия, може да получиш по-реална представа какво представлява това "обграждане". 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, w00x said:

 

И всичко изброено как е обвързано с Македония? Как обсебването на Македония би помогнало?


Ето я пак потресающата метросексуална неграмотност... За чий кор ми е да присъединявам Македония? Кой, къде и кога е споменавал подобна тъпотия, освен вероятно подозирам изражденци? 
Аз ще те питам друго - навръх съсипана и ограбена държава и война в Европа, повсеместна криза и инфлация, обещания за сваляне на каскета и съд за виновните, #КОЙ те бие по тъпата тиква да се вреш в македонския въпрос?!?!? МИ още тва веднага ти светва всички крушки, че киро тъпото, тая гнусна сволоч, е поредният чужд емисар!!!! 
 

16 hours ago, Godfather said:

Хахахаха, тази опорна точка беше захвърлена в небитието лично от Путлер, когато се сравни с Петър I-ви и заяви, че раZZия не окупирала територии, а просто си връщали това, което било "тяхно". Та отново - тази опорна точка вече не върви, щото самия дребен фюрер я развенча. :lol: :rofl:


Момчиле, обичам те, ама знаеш ли други думички освен опорка, путлер, русороб, ватник и рубладжия коги нямаш кво съществено да кажеш? 
 

15 hours ago, charmock said:

Викаш хич не е обграждана или за пореден път си разработваш клавиатурата в опит да си интересен?

 

„Агресивната-Русия“-и-американските-бази-около-нея-и-по-света-650x365.jpg


Е баш тва е причината. АМА БАШ! А и разположението на Украйна е такова, че то просто си риташ бакъра... Ама на някои им трябва вечна война и напрежение, курдисват местния Славчо от Криви х♚й, подготвяш се да стъпиш в местните бази... Ми ще ядеш дървото бе!!! И понеже си типичната п%тка бягаш с подвита опашка и оставяш бедните местни да мрат напразно. Добре че са много малко жертвите, понеже ония не отидоха да убиват хора....   
 

15 hours ago, plameni said:

Или идеята е да изпляскаш една картинка? 

 

14 hours ago, plameni said:

Мисля, че през 2019 имаше спогодба за транзитно преминаване на американски войски към Афганистан.

Тогава имаше доста фейк новини, че използваните пристанища ще останат за ползване от САЩ/НАТО или, че ще се изграждат бази.


Верно ли ще се захващаме?!?! Ми ти пък какво ще посочиш в доказателство на обратното? Русия е изцяло обсадена от САЩ - прост факт. Тва е като спор относно ебане в оня виц, дето свършва така - аз ща еба 2 часа, ти си ге дели на колкото тека искаш. 
 

11 hours ago, Godfather said:

Много, ама страшно много се изложи с тази идиотска картинка.


Момчиле, само ти и още един сте излагали кошмарно в тая тема... Интересно е обаче как си се радвате един на друг... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, RaptoR said:

Е баш тва е причината. АМА БАШ! А и разположението на Украйна е такова, че то просто си риташ бакъра... Ама на някои им трябва вечна война и напрежение, курдисват местния Славчо от Криви х♚й, подготвяш се да стъпиш в местните бази... Ми ще ядеш дървото бе!!! И понеже си типичната п%тка бягаш с подвита опашка и оставяш бедните местни да мрат напразно. Добре че са много малко жертвите, понеже ония не отидоха да убиват хора....   

Ibpzf6U.png

(1) Visegrád 24 on Twitter: "Russian missile strikes a gas station in Mykolaiv just when a Ukrainian man walks up to the window to buy something. Death is often very sudden in Ukraine. https://t.co/ltmu5pomBy" / Twitter

(1) Mikhail Khodorkovsky (English) on Twitter: "The mother of 8-year-old Margarita kisses her daughter for the last time at her funeral. The child died during the Russians' shelling in the Kharkiv Oblast, Bezruki village. Photo: @rgarciavilanova https://t.co/jTrR1GAFmC" / Twitter

(1) Irina Bondarenko on Twitter: "This is Sofia and she is Ukrainian. She lost her hand, her mother and her favorite cat in Bucha. And she is one of 910 Ukrainian children affected by Russian aggression… #StandWithUkraine #StopPutinNOW #StopPutinsWar #StopRussia #UkraineUnderAttack #UkraineWillWin https://t.co/jgtNV8IHFS" / Twitter

Ама то на чужд гръб и 100 тояги са малко.. не ми се занимава да продължавам, давам само няколко актуални

Иначе е добре поне да следвате риториката на Фюрера, че очевидно сте назад с актуалните му позиции. 

 

 

3 hours ago, ARPAnet said:

Понеже се спомена руската душевност и мисъл .. Ясно виждаме каква е, развитие липсва : Бъдете внимателни, руските убийци крадат часовници и радиа - Прага, август 1968 (в ъгъла Брежнев = Хитлер :laughing:)

Още малко по темата за руската душевност и мисъл

 

 Едит: 

 

54 minutes ago, RaptoR said:

Русия е изцяло обсадена от САЩ - прост факт.

Не познаваш картата?

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ясене, дишай дЛИбоко, мола т'са, на мен не ми се занимава дори да почвам, щото знам, че не четеш. НО все пак - не може да няма цивилни жертви, когато си гнида и си разполагаш ПВО-то в между блоковата градинка и си събираш ротата в салона на училището, или складираш оръжия в опразнена болница - разбираме партизанската война на по-слабия, сърбите отдавна го набиха на щатските путки така когато бяхте малки. Та дишай дълбоко, мойто момче, или грабвай нашенски калашник и тръгвай на фронта, че гледам се пениш по устенцата с глупости по интернетя

 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

Ясене, дишай дЛИбоко, мола т'са, на мен не ми се занимава дори да почвам, щото знам, че не четеш. НО все пак - не може да няма цивилни жертви, когато си гнида и си разполагаш ПВО-то в между блоковата градинка и си събираш ротата в салона на училището, или складираш оръжия в опразнена болница - разбираме партизанската война на по-слабия, сърбите отдавна го набиха на щатските путки така когато бяхте малки. Та дишай дълбоко, мойто момче, или грабвай нашенски калашник и тръгвай на фронта, че гледам се пениш по устенцата с глупости по интернетя

 

Това от някой русофилски сайт ли го прочете ? Може би руски? Че виждам от къде си взимаш инфото.  

Да ти обясня една важна истина - може без жертви, ако Русия не беше започнала война. Чисто и простичко, ако това не го разбираш то имаш сериозен проблем.

Съответно за всяка жертва в Украйна виновна е само и единствено Русия. Точка.

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ARPAnet said:

 

Съответно за всяка жертва в Украйна виновна е само и единствено Русия. Точка.

Не позна пак. Точка.
Да поясня - Русия е виновна, че напдана, че започна своя вариант на военна операция тип Ирак, за това е абсолютно виновна и е отвратително. Останалото е collateral damage (представи си ако Путин наистина беше луд, както си мислите и беше пуснал тополите например или ... бе да изброяваме). Клечката който драска обаче е НАЙ-ВИНОВЕН. Нищо че сега се крие зад дементната си мишка и си трае. 
Та, да - физически има жертви заради Русия, но дефакто който предизвика Русия да спи спокойно нощем му пожелавам. И всички духове на загиналите и от двете страни да го навестяват  

Link to comment
Share on other sites

Виден повтаря 1:1 думите на лелите и чичовците от ГЕРБ и Възраждане, които коментират под статиите по темата във Фейсбук. Сега, не знам дали става въпрос за един и същи източник на информация, или един и същи начин на разсъждение, но е факт.

 

То пък как не се смени тоя наратив вече 4 месеца...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Виден повтаря 1:1 думите на лелите и чичовците от ГЕРБ и Възраждане, които коментират под статиите по темата във Фейсбук. Сега, не знам дали става въпрос за един и същи източник на информация, или един и същи начин на разсъждение, но е факт.

 

То пък как не се смени тоя наратив вече 4 месеца...


Не е ли редно да си помислиш защо го има и откъде идва? Правилната приказка е, че от ФАКТИТЕ се ВЪЗПОЛЗВАТ В СВОЯ ИЗГОДА определени пасмини юроди, но това няма как да промени ФАКТИТЕ.
Как това не разбирате? Източниците по принцип отдавна коментирахме са 90% фейк! След Сирия и лъжите там на нищо никой не може да вярва, сега са в пъти повече. Обърни внимание - И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ. Ей на това му се вика обективен обзор и безпристрастност. А не ми туриш украинско флагче у фейсот и да ревеш кат магаре, 99% са неграмотни чукундури. Повтарям - И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ.
Чакам някой да ми каже как съм русофил... :rofl: 
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Не позна пак. Точка.
Да поясня - Русия е виновна, че напдана, че започна своя вариант на военна операция тип Ирак, за това е абсолютно виновна и е отвратително. Останалото е collateral damage (представи си ако Путин наистина беше луд, както си мислите и беше пуснал тополите например или ... бе да изброяваме). Клечката който драска обаче е НАЙ-ВИНОВЕН. Нищо че сега се крие зад дементната си мишка и си трае. 
Та, да - физически има жертви заради Русия, но дефакто който предизвика Русия да спи спокойно нощем му пожелавам. И всички духове на загиналите и от двете страни да го навестяват  

Няма какво да познаваме, има факти и има руски идиотщини, ти рецитираш вторите. Като толкова сте се зомбирали в рецитирането на едни и същи мантри, че даже фейлвате в базови неща като география ама така най-обща такава.  Примерно картата горе която и ти радостно цитира, хем показва Сърбия под американски флаг и т.н.. Ама детайли де, нали важното е да се държи линията.

М/у другото, определено не си от четящите защото даже не си в час с актуалните позиции на Фюрера ви. Информирай се поне де, че е скучно така. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ARPAnet said:

Няма какво да познаваме, има факти и има руски идиотщини, ти рецитираш вторите.


И .... пак не позна - нищо руско не гледам, само си слушам Любе и Земля в илюминаторе. ФАКТИТЕ са ФАКТИ. Точка. Между два удара на чехъла на хубавата Леся (бъзикам се), опитай да погледнеш от ДВЕ СТРАНИ ама като СТРАНИЧЕН наблюдател и може да просветнат някои неща. Иначе ще продължиш да ръсиш силно пристрастни глупости, което естествено е разбираемо в твоя случай. Но пак не разбирам при такова силно лаене ЗА украинските интереси - ми идете им помогнете бе!!! Наште "пичове" направиха стотици милиони долари вече от износ на оръжие натам! Включете се  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:


И .... пак не позна - нищо руско не гледам, само си слушам Любе и Земля в илюминаторе. ФАКТИТЕ са ФАКТИ. Точка. Между два удара на чехъла на хубавата Леся (бъзикам се), опитай да погледнеш от ДВЕ СТРАНИ ама като СТРАНИЧЕН наблюдател и може да просветнат някои неща. Иначе ще продължиш да ръсиш силно пристрастни глупости, което естествено е разбираемо в твоя случай. Но пак не разбирам при такова силно лаене ЗА украинските интереси - ми идете им помогнете бе!!! Наште "пичове" направиха стотици милиони долари вече от износ на оръжие натам! Включете се  

Леся няма нищо общо с моята лична ненавист към руската пропаганда. В моето семейство Русия винаги е била показвана такава каквато е. А и си знам историята, няма как просто да залитам по идиотщините им, предците ще се въртят в гроба ако имаха такъв наследник.  

А ако гледаше щеше да си в час с актуалните им позиции примерно, но се получава, че зависиш от БГ прокситата им и си назад, или просто не им е удобно да показват някои неща. 

Примерно щеше да си наясно, че Путин сам си заяви че иска да връща руските територии които той вижда като исторически техни си. Щеше да си наясно, че пак той е ОК с присъединяването на Финландия и Швеция в НАТО, имали право на избор виждаш ли .. Да ти показвам ли на картата къде се намира Финландия ? :) Но ако Финландия и Швеция имали право да се присъеденят и било ОК .. то какво става с обясненията за Украйна и НАТО ? 

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Фактите могат да се използват в подкрепа на много различни версии. Тук имаше достатъчно видеа, които използваха ФАКТИТЕ, за да опровергаят наратива на лелите и чичовците, които следят Руските канали и твърдят, че Путин нямал избор, защото лошият запад го оградил и искал да заграби териториите му.

 

Между 3-те възможни варианта:

 

1. Путин се е почувствал заплашен изведнъж след 10 години наличие на тези бази в околни страни.

2. След откриването на огромни залежи на нефт и газ около Крим, както и в региона на Донбас (всичко на територията на Украйна), Путин е усетил, че му изстива единствения (основния) доход в държавата (гот аз и петрол) и е решил да си подсигури монопола.

3. Путин от 15 години подготвя събирането на разпадналия се СССР (както сам е изразил желание в есето СИ преди 10 години)

 

Първия ми се вижда най-малко вероятен, честно казано.
Интересно как при всичко друго през последните 2 години се повтаряше "следвайте парите", а сега изведнъж, същите тези, които обясняваха, че трябва да се "следват парите" по отношение на ваксините и пандемията, някак забравиха мантрата си и вместо да "следват парите", оправдават един тиранин, който 20 години заграбва народа си и става все по-богат, докато народа му тъне в мизерия.

 

Елементарно е просто. По-елементарно няма как да бъде. Путин действа като всеки един насилник. Било то в семейна обстановка, в училище, на работно място или онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Така е, мили мой, но как мислиш Путин (бидейки кретен) държи оная сган в подчинение? Ми с пропаганда, която харесва на сганта. Сега дай да помослим - ако не беше притиснат и нямаше готово оправдание (8 години геноцид - факт, аз не знаех), дали щеше да рискува световна война, тотален конфликт, съсипия на държавата му? Верно аз лично не бих постъпил така и до последно си мислех как ще извива ръце с цени на газ и прочее... НО пък не знаех какво е ставало в Украйна... И не познах - рядко ми се случва да не позная - той направи немислимото и нахлу и създаде война. И което е по-лошото - световен хаос. 
НО пък казах ли ви, че киро тъпото няма да изкара до есента? Верно давах му до септември, ма той се насра, тотално се насраааа..... Искам го на детектор на лъжата и ще му задам три въпроса. 

ЕДИТ: На Ясен говоря

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, w00x said:

Фактите могат да се използват в подкрепа на много различни версии. Тук имаше достатъчно видеа, които използваха ФАКТИТЕ, за да опровергаят наратива на лелите и чичовците, които следят Руските канали и твърдят, че Путин нямал избор, защото лошият запад го оградил и искал да заграби териториите му.

 

Между 3-те възможни варианта:

 

1. Путин се е почувствал заплашен изведнъж след 10 години наличие на тези бази в околни страни.


Сещаш ли се, че доказано вече каквото кажеш, обратното е вярно? Точка едно пИчели, естествознание, но за знаещите, за мислещите, за училите, за тези с отворени очи. 
Ти нещо не ми отговори горе - вашто метросексуално аверче ( не съм сигурен фен ли си му, но подозирам) - защо по дяволите отиде да чекне македонския въпрос? Ако не се сещаш мога да ти отговоря. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RaptoR said:

Така е, мили мой, но как мислиш Путин (бидейки кретен) държи оная сган в подчинение? Ми с пропаганда, която харесва на сганта. Сега дай да помослим - ако не беше притиснат и нямаше готово оправдание (8 години геноцид - факт, аз не знаех), дали щеше да рискува световна война, тотален конфликт, съсипия на държавата му? Верно аз лично не бих постъпил така и до последно си мислех как ще извива ръце с цени на газ и прочее... НО пък не знаех какво е ставало в Украйна... И не познах - рядко ми се случва да не позная - той направи немислимото и нахлу и създаде война. И което е по-лошото - световен хаос. 
НО пък казах ли ви, че киро тъпото няма да изкара до есента? Верно давах му до септември, ма той се насра, тотално се насраааа..... Искам го на детектор на лъжата и ще му задам три въпроса. 

ЕДИТ: На Ясен говоря

Какъв геноцид?  По спомени, цифите може би шават с 1-2  .. в Донбас където се води война от колко години вече, за миналата година жертвите са били 5.. за по-миналата 7, плюс/минус ..(ако ти се гледа видео ще дам линк) И за да ги спасят от този геноцид, сега ги ползват за пушечно месо буквално? Къде е логиката. Как им помогнаха на тези хора ? Целенасочено ги изтребват, уж спасителите им. 

Градовете които изнасилиха и изравниха със земята, обезлюдиха, на източната граница са точно градовете пълни с руско говорещи. Точно тези които УЖ спасяват .. те ги унищожиха.  И същите тези които уж спасяват, уж се борят за правото им да говорят на руски .. та тези хора на чист руски пращат руснаците на х*й

Ей тази мацка която се е снимала в Киев (2) Евгений on Twitter: "https://t.co/LPtmBcyvEP" / Twitter щяха да я арестуват за същото в Москва, преди да е успяла да щракне камерата. За какъв геноцид си говорим тук? Излезнаха и видеа с пленени от Азовци баш, обясняващи как са се грижили за тях и са ги хранили .. ама айде ще кажеш че са пропаганда, та да не ходим там, просто го споменавам. 

И ако бяха такива спасители, а не крадци на територия.. що пребоядисаха Маріу́поль в руски цветове, защо заменят украинското і с кирилското и? Защо сменят всичко украинско там и говорят по принцип за унищожаване на украинското самосъзнание? Наистина не си в час, ама изобщо.

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ARPAnet said:

Какъв геноцид?  По спомени, цифите може би шават с 1-2  .. в Донбас където се води война от колко години вече, за миналата година жертвите са били 5.. за по-миналата 7, плюс/минус ..(ако ти се гледа видео ще дам линк) И за да ги спасят от този геноцид, сега ги ползват за пушечно месо буквално? Къде е логиката. Как им помогнаха на тези хора ? Целенасочено ги изтребват, уж спасителите им. 

Градовете които изнасилиха и изравниха със земята, обезлюдиха, на източната граница са точно градовете пълни с руско говорещи. Точно тези които УЖ спасяват .. те ги унищожиха.  И същите тези които уж спасяват, уж се борят за правото им да говорят на руски ..

Ей тази мацка която се е снимала в Киев (2) Евгений on Twitter: "https://t.co/LPtmBcyvEP" / Twitter щяха да я арестуват за същото в Москва, преди да успяла да щракне камерата. За какъв геноцид си говорим тук? Излезнаха и видеа с пленени от Азовци баш, обясняващи как са се грижили за тях и са ги хранили .. ама айде ще кажеш че са пропаганда, та да не ходим там, просто го споменавам. 

И ако бяха такива спасители, а не крадци на територия.. що пребоядисаха Маріу́поль в руски цветове, защо заменят украинското і с кирилското и? Защо сменят всичко украинско там и говорят по принцип за унищожаване на украинското самосъзнание? Наистина не си в час, ама изобщо.


Къде по дяволите ме видя да казвам, че са спасители бе, миличък? Аре да не вадим видеа ся, че ще ревнат тука глашатаите на дементния как са фейк... Щото ако кликнем само в гугъла... НО има едни клипове, които не сме видели - аз поне - клиповете на терора. Клиповете на убити дори и деца, ама не случайно от ракета, а умишлено, в стил геноцид. 

--------------------------------------

 

Quote

Мислех, че координирането на решения, свързани с националния интерес, с кои да е чужди посланици на Изток или Запад, е жесток позор и национално предателство. 
Оказва се, че моралът е доста разтегливо понятие за г-н Христо Иванов, стига инструкциите да идват от “правилния” посланик. Господи, колко се уморих от мазни, продажни, зависими от външни сили лекета, управляващи България.

 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...