Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

48 minutes ago, plameni said:

Има, има коментари... и сравнения:

Мдам, опитите на монголоидния дребосък да подражава на оня с мустачките са твърде явни, но пък за сметка на това изключително фарсови. Абе защо така го зарязаха всичките му дружки на този ден пабедъй се питам аз? Даже пудела Лукашенко го нямаше и завалията стоеше един такъв самотен, подпухнал и още по-свит и дребен от обикновено. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, earache said:

Ми... :blink: Да си ми давал процент в добрите времена на бизнеса ти, да ти я платя сега...

Но иначе съм ок да ти жертвам бизнеса в замяна на енергийна независимост от Северна Северна Корея.


Ясно, логиката е потресающа. Само че аз не съм ок ти да определяш съдбата на бизнеса ми. Нито дебили като опуления плъх и Киро тъпото. Ама никак не съм ок, меко казано. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Те това е лошото. Нямам читави. Все сме преебани.

Ама тия сега почнаха да ме нервят. Пак простотии като с тока.

Вместо да подпукат Лукойл за цените и бензиностанциите за картел, щели да спестяват колосалните 25 ст на 50л. гориво на физ. лица.

Аз ако ми е проблема тия 12лв няма да карам колата. Лукойл ще си вземат пак пълната печалба, държавата ще потроши едни пари, които можеха да бъдат реално полезни за друго. И колко време ще прави тия "компенсации", колко ще ни издържат финансите на държавата. Или пак едно "бързо кредитче"?

В същото време обаче тоя дето ходи да оре, сее, пръска, жъне, докарва, мели,меси пече, доставя хляба до магазина ще плаща яката цена. И така за всички продукти в магазина. А тази цена на горивата за него ще ми влезе в цената. И тия 12 "спестени" лв ще ми излязат през гъза като тръгнат от сливиците на съседа.

Абсолютно неадекватни са. Лекуват симптоми, не причини. За мен показват или некомпетентност или липса на воля да се оправят тези неща(дали са корумпирани или е друго не знам)

Link to comment
Share on other sites

Цената на Петрола като се вдигна, веднага вдигнаха цените на горивата. Сега падна ама не понижават цените. Е много яко. 

 

Плюс, че Лукойл като бачка с руски петрол ко праим, ако ни спрат доставките ? Цялата държава гледа тъпо ? Общо взето чист комунизъм е цялата работа. Имат си договорка с Русия, много народ смучат по веригата и така :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Лукойл като работи с руски петрол, дето е 30$ под другите цени, пак сме със скъпите горива. Това едно, второ нищо му няма на Лукойл да работи и с другия вид петрол. Само се опитват да ни бъзикат. Никога не е работил на 100% руски петрол, та има съоръжения и за другия. Опитват да насаждат точно такива мнения, как ще се супер преебани ако спрем.

Не виждам разлика от сега. И сега сме преебани.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

И какво, ако падне правителството, пак ще гласуват масата олигофрени за Гроб? 


Че това си е вече факт. Да не си мислите,че кохортите на гроб са се предали и са си заминали? Напротив - по-обединени са от всякога. И при едни избори активността ще е съвсем никаква и ще спечелят с контингента, клатикурците на държавна хранилка и нашите, читави фирми. Това го говоря май за трети път. 
 

1 hour ago, mIRCata said:

Те това е лошото. Нямам читави. Все сме преебани.

Абсолютно неадекватни са. Лекуват симптоми, не причини. За мен показват или некомпетентност или липса на воля да се оправят тези неща(дали са корумпирани или е друго не знам)


Така си е. Аз не вярвах, че може да има по-зле от тулупа, но ето - има. И за съжаление е комбинация от тотална некомпетентност и корупция. А Киро тъпото вече проявява тулупови симптоми - на срещата с превозвачите се чу. Трагедия. 
Вместо да се започне незабавното рязане на боклуците на хранилка, да се работи по важните неща, да се върви към електронно гласуване и т.н.  тия биклуци ми се занимават с тъпащини и популизъм, създават резили, източват бюджета и теглят милиарди заеми. Казах вече - дойде ли някой и първата му работа да вдига минималната заплата - директно на бесилката!  Тулупски номера... 
 

1 hour ago, kotora said:

Плюс, че Лукойл като бачка с руски петрол ко праим, ако ни спрат доставките ? Цялата държава гледа тъпо ? Общо взето чист комунизъм е цялата работа. Имат си договорка с Русия, много народ смучат по веригата и така :) 


Това е нещо, което не е изключено ако се продължава да се лае безпредметно. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ARPAnet said:

Аз ли пропускам нещо, или 50% увеличение е нищо в сравнение с последната година?

Булгаргаз (bulgargaz.bg)

 


Не пропускаш нищо. Просто още едно, поредно, изпросено единствено с тъпи дзурли и малоумие увеличение ще ни довърши. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:


Не пропускаш нищо. Просто още едно, поредно, изпросено единствено с тъпи дзурли и малоумие увеличение ще ни довърши. 

Аз не мога да разбера едно нещо обаче. Как така се въртиш и сучеш, само и само да не споменеш главния виновник за всичко това, който е ясен дори и на марсианците. :lol:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Аз не мога да разбера едно нещо обаче. Как така се въртиш и сучиш, само и само да не споменеш главния виновник за всичко това, който е ясен дори и на марсианците. :lol:


Аз пък не мога да разбера как ти постоянно се усукваш към него.... НЕ - не е виновен той, виновни са дзурлите немлъкващи на опуления и Киро тъпото, които предизвикаха тази му реакция. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Аз пък не мога да разбера как ти постоянно се усукваш към него.... НЕ - не е виновен той, виновни са дзурлите немлъкващи на опуления и Киро тъпото, които предизвикаха тази му реакция. 

Ъхъ, точно тъй ще е.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Аз пък не мога да разбера как ти постоянно се усукваш към него.... НЕ - не е виновен той, виновни са дзурлите немлъкващи на опуления и Киро тъпото, които предизвикаха тази му реакция. 


Тоест по-добрия вариант е да се снишим и да почакаме да мине бурята?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antares said:


Тоест по-добрия вариант е да се снишим и да почакаме да мине бурята?

Според Виден колкото повече се надупваш на Путлер, толкова по-милостив е бащицата и само това е единственото правилно поведение - на покорни задунайски крепостници. Само дето реалността е лекинко по-различна, ама нали за да се види, трябва човек първо да си извади главата от онази паралелна вселена на "гаварит масква". :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

Ъхъ, точно тъй ще е.


Ама ТОЧНО тъй Е. Ако ти кряскам и те псувам седмици наред и ти откърша два шамара, а ти ми отвърнеш с тукат кой е виновния? 
 

1 minute ago, Antares said:


Тоест по-добрия вариант е да се снишим и да почакаме да мине бурята?


Не е нужно - просто няма нужда да подскачаш като петел, да врещиш и да се мяташ на амбразурата без никакъв смисъл и посока, ей така да се докараш пред някой, който с НИЩО няма да ти помогне. И най-вече това безумие без ГРАМ да си си подсигурил гърба по някакъв начин. Никакви резерви, никакви алтернативи и си риташ сам столчето - ако това не е кретенизъм здраве му кажи.  
 

Just now, kotora said:

Значи, ако беше Боко щяха да козируват на Путин и той щеше да ни пуска евтина газ и Петрол ? 


Стига вече с това идиотско козируване!!! Никому не е нужно да козирува някой някому. Просто не се поскача като бит педераст! Не и преди да си се подсигурил! Намери си алтернативите, подсигури си държавата, тогава ако щеш ги изгони от България, на никой не му дреме. Киро тъпото и компания типично по нашенски наопъки

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Godfather said:

Според Виден колкото повече се надупваш на Путлер, толкова по-милостив е бащицата и само това е единственото правилно поведение - на покорни задунайски крепостници. Само дето реалността е лекинко по-различна, ама нали за да се види, трябва човек първо да си извади главата от онази паралелна вселена на "гаварит масква". :lol:

 

В много тежко състояние си - латерната ти боксува кошмарно. 
Нека го кажа като за продухани - не ми пука на мен лично откъде идва гас, бензин, мас и оцет!!! Важното е това да не ни отреже главата. Простичко и ясно. Но както казах - ще дойде есента.
Тогава обаче пак някои анализатори ще си пият питето на верандата в Канада, а хората тук ще изпукват и изнемогват. 

А сега понеже са много умни Киро тъпото и опуления ще купуваме газ от Газпром през Гръция - за по-евтино! Ама е важно да се надупим 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Но то и без война, за една календарна година (януари-януари) цената се е увеличила 5 пъти

С война и пънене увеличението е 6 процента м/у април и януари тази година

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Ама ТОЧНО тъй Е. Ако ти кряскам и те псувам седмици наред и ти откърша два шамара, а ти ми отвърнеш с тукат кой е виновния? 

В цивилизованите международни отношения такива глупости с раздаване на шамари и тукати не съществуват. Това го има само в изпадналите бантустани от азиатски тип. В цивилизованите международни отношения има ДОГОВОРИ, които трябва да се спазват. А единствения, който не спази договора е идиота от снимката, която пуснах по-горе. Панимаиш?

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Не е нужно - просто няма нужда да подскачаш като петел, да врещиш и да се мяташ на амбразурата без никакъв смисъл и посока, ей така да се докараш пред някой, който с НИЩО няма да ти помогне. И най-вече това безумие без ГРАМ да си си подсигурил гърба по някакъв начин. Никакви резерви, никакви алтернативи и си риташ сам столчето - ако това не е кретенизъм здраве му кажи.  


Какви резерви могат да имат за няколко месеца? Идва на Власт, гръмва "специална операция", Путлер ни казва да се ебем в гъза и ся изведнъж Kiros of Might and Magic е виновен, че не е наследил никакви резерви?
Иначе ако само се снишаваме, на което Боко беше цар, винаги ще ни плющят. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

Но то и без война, за една календарна година (януари-януари) цената се е увеличила 5 пъти

С война и пънене увеличението е 6 процента м/у април и януари тази година


Това дето е свързано с войната тепърва предстои! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...