Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Аз бисери събирам, спокойно. А твоите колосални глупости, особено в тая тема, отекват във вечността както съм казал.... Перфектно в профила "силен в изказванията, стабилен в аргументите" 
Аз обаче ТОКУ ЩО гледах новините. И вдругиден газта литва ОЩЕ 35% нагоре. Ти си говори глупости, няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре де, и 120% надолу да е, какво толкова ще те грее, щом самия партньор е такъв ненадежден? Ако ще и без пари да ти го доставя, щом има вероятност вдругиден като има пясък във вагината да ти врътне пак крана... Не са ли малко късогледи сметки това от тая гледна точка?

Link to comment
Share on other sites

Виден, чес’но ли гледа новините? Или не новините…. Стига моля те, ясно е че имаме криза, но да гледаш новини, хеле нашите, а и да им вярваш…

ще минем и през това, както минахме и през Жан Виденовата…

Нашите новини освен да всяват паника и дезинформация друго не правят….. Всички знаем, че газа варира постоянно, както и тока…неизбежно е…тук при нас проблема е друг… до като не се изринат кръвопийците ще се плаща най-скъпия ток и газ….има решения, но иска и воля и търпение….не сме сменили дори едно поколение от смяната на комунизма…няма как да сменим мисленето от днес за утре…..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, earache said:

Добре де, и 120% надолу да е, какво толкова ще те грее, щом самия партньор е такъв ненадежден? Ако ще и без пари да ти го доставя, щом има вероятност вдругиден като има пясък във вагината да ти врътне пак крана... Не са ли малко късогледи сметки това от тая гледна точка?


Е как няма да ме грее? На първо място ме грее да има! Аз лично нямам претенции ако ще да докарат газ от нос Добра надежда - през уя ми е. Обаче когато нищо не си подготвил, нищо не си уредил, хранилищата ти празни и да се дереш кат изпярдян педал срещу доставчика си - колко требе да си тъп, честно?!?!? Аз разбирам да има алтернатива, да има резерва, да има уговорки по други линии- НИЩО няма. Гъзът е гол и простотията е колосална. 
И да те питам - колко пъти е спирана газта до сега? Никога? Виж ти... Камо ли пък "безпричинно". Аре да мислим малко...  
 

26 minutes ago, Mockingbird said:

Виден, чес’но ли гледа новините? Или не новините…. Стига моля те, ясно е че имаме криза, но да гледаш новини, хеле нашите, а и да им вярваш…

ще минем и през това, както минахме и през Жан Виденовата…

Нашите новини освен да всяват паника и дезинформация друго не правят….. Всички знаем, че газа варира постоянно, както и тока…неизбежно е…тук при нас проблема е друг… до като не се изринат кръвопийците ще се плаща най-скъпия ток и газ….има решения, но иска и воля и търпение….не сме сменили дори едно поколение от смяната на комунизма…няма как да сменим мисленето от днес за утре…..


Гледах централната емисия.  Верно с едно око и ухо, но мисля, че ясно се заяви. И баш така ще стане 1000000%. Газ и ток варорат вика постоянно.... Митаче, кога последно видя да са падали цените? Хеле па на газта последната година! И тука остави кръвопийците - кръвопийците ги изгонихме УЖ, а дойдоха малоумните дебили, дето се натикаха сами между шамарите като най-тъпите създания на планетата. 
Колко още воля и търпение, брат? Те ни съсипаха бе! Кой с кражби, кой с колосална тъпота - колко още мислиш ще издържим? 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Ако спирането на газа имаше нещо общо с действията на държавата, ние определено нямаше да сме сред първите две държави, а някъде в дъното.

И за сега правителството изглежда е спокойно.

 

4 hours ago, netrootbg said:

Не сме на азерски газ защото предишното ръководство на Булгаргаз не искаше да го купува. Даже си съчиняваха истории как нямало от къде да се внесе. Всичко беше опровергано и въпреки това не купуваха. Загубите за бизнеса се оценяват на стотици милиони надплатени. МВР предадоха документите на прокурватурата и вече няколко месеца нищо не се случва. Докато каскета е начело, нищо няма да се случи с това дело.

Даммм, нещо си припомням по темата, сега като чета коментара ти. Е сега е момента нещата да се случат, а след това всеки според заслугите

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, RaptoR said:

Обаче когато нищо не си подготвил, нищо не си уредил, хранилищата ти празни и да се дереш кат изпярдян педал срещу доставчика си - колко требе да си тъп, честно?!?!?

Да разбирам, че според теб причината е "Русия е бензиностанция с ракети", а не искането за плащания в някаква незнайна валута?

43 minutes ago, RaptoR said:

Аз разбирам да има алтернатива, да има резерва, да има уговорки по други линии- НИЩО няма.

Това си е за пращане на отряд манафи в Банкя, не?

43 minutes ago, RaptoR said:

И да те питам - колко пъти е спирана газта до сега? Никога? Виж ти... Камо ли пък "безпричинно".

По спомен преди 15 години и преди това преди 20 примерно. Смятай, на всеки 7 години (средно) ти спират газта реално. Тогава сигурно всяка година-две трепериш дали ще ти го спрат...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

И да те питам - колко пъти е спирана газта до сега? Никога? Виж ти... Камо ли пък "безпричинно". Аре да мислим малко...  

За пореден път показваш и доказваш, че живееш в някаква паралелна вселена (явно тази на гаварит масква) и както изглежда напълно си проспал голямата газова криза през зимата на 2009-та, когато Путлер врътна кранчето на Европа без НИКАКВА причина от наша страна и така газа в България спря напълно на Йордановден. Тогава нямахме алтернативи като сега и бая народ почна да мръзне посред зима, защото най-ударени бяха тецовете.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

За пореден път показваш и доказваш, че живееш в някаква паралелна вселена (явно тази на гаварит масква) и както изглежда напълно си проспал голямата газова криза през зимата на 2009-та, когато Путлер врътна кранчето на Европа без НИКАКВА причина от наша страна и така газа в България спря напълно на Йордановден. Тогава нямахме алтернативи като сега и бая народ почна да мръзне посред зима, защото най-ударени бяха тецовете.


Латерната си е латерна.... :laughing1:
Врътнал бил крана на ЕВРОПА - какво общо има това? Нищо, естествено. 
Хайде да видим днес какво ще се случи... Пет ли ще е или към тридесет и пет. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Латерната си е латерна.... :laughing1:
Врътнал бил крана на ЕВРОПА - какво общо има това? Нищо, естествено. 
Хайде да видим днес какво ще се случи... Пет ли ще е или към тридесет и пет. 

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

 

Facepalm GIF on GIFER - by Delalar

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godfather said:

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:


Удри си един сам, ма да се чуе из целия залив там... Как можа да изтърсиш поредната колосална глупост... Та я кажи пак какво общо има кризата от 2009 със сегашната ситуация между България и Русия - няма да откажа да се посмея рано сутрин. Излагаш се бетер кифладжия... Отново.  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Удри си един сам, ма да се чуе из целия залив там... Как можа да изтърсиш поредната колосална глупост... Та я кажи пак какво общо има кризата от 2009 със сегашната ситуация между България и Русия - няма да откажа да се посмея рано сутрин. Излагаш се бетер кифладжия... Отново.  

Обяснявам бавно и за последно - ти се изцепи, че северните орки никога не ни били спирали газа, такова нещо не се било случвало. Аз ти показах, че една от най-големите газови кризи, които ти очевидно си проспал, беше през зимата на 2009-та и причината беше, че дребното фюрерче в Кремъл едностранно и без никакво основание за каквото и да било врътна кранчето на газа и така остави България и половин Европа без газ. Искаш ли да ти нарисувам и картинка на таблета си, за да ти помогна с асимилирането на това? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе я се прегледай бе, Момчиле, че продуханата ти в слугинаж глава се е изветрила май, честно! НИКОГА Русия не е спирала директно газа само на България умишлено, целенасочено както сега заради изцъклените лайкучки. Какво общо има ритането на атовете 2009, като тогава ПАК имаше и проблем с Украйна със сегашната ситуация?!?!? Вие тъпи ли сте бе? Ръсиш глупости на квадрати. По същия начин ако стане ядрен конфликт между Европа и Русия и се изтрепят, па затрият и нас в процеса ей така щот сме тука географски същото ли е като да пуснат руснаците директно бомба у нас?!?! Ква газ пиеш ти? 
Аз не знам каква точно картинка трябва да направи Пешо за тебе вече... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

Абе я се прегледай бе, Момчиле, че продуханата ти в слугинаж глава се е изветрила май, честно! НИКОГА Русия не е спирала директно газа само на България умишлено, целенасочено както сега заради изцъклените лайкучки. Какво общо има ритането на атовете 2009, като тогава ПАК имаше и проблем с Украйна със сегашната ситуация?!?!? Вие тъпи ли сте бе? Ръсиш глупости на квадрати. По същия начин ако стане ядрен конфликт между Европа и Русия и се изтрепят, па затрият и нас в процеса ей така щот сме тука същото ли е като да пуснат руснаците директно бомба у нас?!?! Ква газ пиеш ти? 
Аз не знам каква точно картинка трябва да направи Пешо за тебе вече... 

Ей тва на пет годишно детенце да бях го обяснил, щеше да го схване. Абе какво значение има как, защо и на кого е искал да спре газа изперкалия дребосък, след като резултата беше, че България остана без газ посред зима, въпреки уж подписаните договори? Както и да се въртиш и сучеш, ФАКТИТЕ СА СИ ФАКТИ! И каква е разликата с настоящата ситуация, след като отново ЕДНОСТРАННО СЕВЕРЕН МОРДОР НАРУШАВА ДОГОВОРА! То бива бива зомбация, ама чак пък толкова. :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Верно бива зомбация, ама твойта е НЕВИЖДАНА И НЕЧУВАНА!!!! Има ОГРОМНО, КОЛОСАЛНО значение! И разликата е потресающо голяма. Отдавна си знам, че с продуханата ти главица няма смисъл да се води разговор. Обясних вече детайлно какво ме притеснява мен лично, бизнесът в страната и скоро и всички потребители до един. Кой разбрал, разбрал - за другото Пешо има карикатура. 

Каквото и да е днешното решение и какъвто ида е диапазона на скока на цената, още по-страшно ще е есента. Освен ако не дойде безплатна газ от Канада с круиз лайнери!!! Ей това е вече истински ФАКТ. 

Link to comment
Share on other sites

https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=399&t=4721055&sid=33966cfc903ff4d4052a6152675e187c

Един от най-големите портали за пиратски софтуер за мобилни платформи е украински.

И той съществува от много години. 

Тази украинска измет дори прави пари от него, незачитайки основното правило на warez-а: той е безплатен!

А сега даже се афишират.

Долна украинска сволочь!

Давайте им по 40лв. на ден, хранете ги безплатно, лекувайте ги безплатно с нашите пари.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mIRCata said:

Нашите пари, онзи ден ги изпрати ЕС. Не знам си колко стотин милона.

Забравих, извинявай.

Те, парите на ес идват безплатно от Юпитер.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Верно бива зомбация, ама твойта е НЕВИЖДАНА И НЕЧУВАНА!!!! Има ОГРОМНО, КОЛОСАЛНО значение! И разликата е потресающо голяма. Отдавна си знам, че с продуханата ти главица няма смисъл да се води разговор. Обясних вече детайлно какво ме притеснява мен лично, бизнесът в страната и скоро и всички потребители до един. Кой разбрал, разбрал - за другото Пешо има карикатура. 

Каквото и да е днешното решение и какъвто ида е диапазона на скока на цената, още по-страшно ще е есента. Освен ако не дойде безплатна газ от Канада с круиз лайнери!!! Ей това е вече истински ФАКТ. 

Ти май наистина живееш на Марс. Канада ли спря едностранно и в абсолютно нарушение на договорите газа за България или марсианците? :Facepalm:

Адресата, към който трябва да обърнеш негодуванието си се намира в един бункер някъде под Алтай, макар и от време на време да се появява в Кремъл.

Link to comment
Share on other sites

Докато Русия се пробва да извива ръцете на всички да плащат в рубли, тя си плаща задълженията в долари, въпреки цялото репчене Russia bids to avoid dollar debt default with last-minute payment | Financial Times (ft.com) 

 

 

44 minutes ago, biodesign said:

Забравих, извинявай.

Те, парите на ес идват безплатно от Юпитер.

България е от тези които получава повече от колкото внася в бюджета на ЕС. Та да, най-общо казано, идват от Юпитер.

 

1 hour ago, biodesign said:

https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=399&t=4721055&sid=33966cfc903ff4d4052a6152675e187c

Един от най-големите портали за пиратски софтуер за мобилни платформи е украински.

И той съществува от много години. 

Тази украинска измет дори прави пари от него, незачитайки основното правило на warez-а: той е безплатен!

А сега даже се афишират.

Долна украинска сволочь!

Давайте им по 40лв. на ден, хранете ги безплатно, лекувайте ги безплатно с нашите пари.

 

А стига бе, в warez-а имало правила :laughing1:Ами освен да се оплачеш в някой съд, как не ги зачитат. Или просто не ги ползвай ? :laughing: Вместо да ползваш труда на украинците, можеш да си плащаш на програмистите за официален софтуер  ;) 

М/у другото, покликах по сайта им, до колкото разбирам, платената услуга е бързото сваляне, но може и безплатно :))

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ARPAnet said:

Докато Русия се пробва да извива ръцете на всички да плащат в рубли, тя си плаща задълженията в долари, въпреки цялото репчене Russia bids to avoid dollar debt default with last-minute payment | Financial Times (ft.com) 

 

 

България е от тези които получава повече от колкото внася в бюджета на ЕС. Та да, най-общо казано, идват от Юпитер.

 

 

А стига бе, в warez-а имало правила :laughing1:Ами освен да се оплачеш в някой съд, как не ги зачитат. Или просто не ги ползвай ? :laughing: Вместо да ползваш труда на украинците, можеш да си плащаш на програмистите за официален софтуер  ;) 

М/у другото, покликах по сайта им, до колкото разбирам, платената услуга е бързото сваляне, но може и безплатно :))

 

Във warez има правила откакто е създаден. Може да прочетеш в wiki.

Покликай и върху линковете за сваляне, та да усетиш приятната част на безплатното.

И между другото, софтуера в телефона ми е легален по ред причини.

 

И, не се дръж като ковчежника на ес, та да казваш кой колко внася и колко получава.

Въпросът не беше в това. Парите на ес са пари на всичките му граждани, българските включително.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, biodesign said:

https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=399&t=4721055&sid=33966cfc903ff4d4052a6152675e187c

Един от най-големите портали за пиратски софтуер за мобилни платформи е украински.

И той съществува от много години. 

Тази украинска измет дори прави пари от него, незачитайки основното правило на warez-а: той е безплатен!

А сега даже се афишират.

Долна украинска сволочь!

Давайте им по 40лв. на ден, хранете ги безплатно, лекувайте ги безплатно с нашите пари.

 

Не виждам проблем или промяна със свалянето. Май търсиш под мухата слон отново.... Тенденциозно, при това.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, biodesign said:

Парите на ес са пари на всичките му граждани, българските включително

Като помагаха на сирийците, афганистанците и т.н не помня да си се оплаквал, че в ЕС се харчат пари за тях. Сега защо? Просто, защото сега има и у нас, а предния път ни подминаха и забиха директно в Западна Европа ли?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е за тази тема, а не за Преглед на печата:

 

ВСС отказа български магистрати да разследват в Украйна

Quote

Висшият съдебен съвет е отказал да излъчи представители на българската съдебна власт, които да участват в Международната комисия за документиране и установяване на военни престъпления в Украйна. Решението е взето единодушно в четвъртък на редовно заседание на ВСС. 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, plameni said:

Мисля, че е за тази тема, а не за Преглед на печата:

ВСС отказа български магистрати да разследват в Украйна

Е да не очакваш да тръгнат против паричните потоци :)

Купена държава, но може би покрай хаоса с войната и поголовното падане на маските, ще успеем да ги намалим тези пиявици. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2022 at 4:02 PM, mIRCata said:

Като помагаха на сирийците, афганистанците и т.н не помня да си се оплаквал, че в ЕС се харчат пари за тях. Сега защо? Просто, защото сега има и у нас, а предния път ни подминаха и забиха директно в Западна Европа ли?

Не помня някога да съм се оплаквал от нещо.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...