Jump to content

Photo

War Thunder

WWII Planes

• Please log in to reply
1363 replies to this topic

#1361 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 30604 posts

Posted 05 April 2018 - 00:02

Боли ма. Аз си правя кефа.

Което е единственото нещо, което правим сред 11 годишни шебеци...

B U L F O R U M POLICE
КУРАЖ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА - НИЙ НЕ СМЕ ВЕЧЕ РАЯ ПОКОРНА
THE ONLY THING NECESSARY FOR THE TRIUMPH OF EVIL IS FOR GOOD MEN TO DO NOTHING
We're machines...just like everything else in Nature
Вода не утоляет жажды. Я попробовал ... однажды
Коалиция анти-чалга

#1362 gado

gado

hairball

• WRZRU Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9648 posts

Posted 18 April 2018 - 16:36

Мен пък нещо ме изпра съчмата от преди два-три месеца и захванах да правя и събирам всички култови за мен самолети в тази игра. Ама като гледам какво съм направил и като се замисля какво ми се ще да направя... Май колекцията ми ще е основно от зверовете на луфтвафе....

Ред. Даже се чудя дали да не започна да пляскам картинки в Поглед към едно хоби, понеже повечето от моделите съм ги събирал с възможност и за диорама. На Месер сто и десятка съм му събирал всичките контроли, командни табла и въоръжение парченце по парченце. Та и покрай това научих и нещо ново. Швабите масово са използвали пневматични задействане на спусъците за самолетните си пушки. П-61 Черната вдовица, същата работа. Всяка ръчка, всеки прибор, та до радарната чиния в носовата секция. Хенкел 111, същата работа. Събрах го с възможност за оглед на радио и бомбения отсеци. А за да докарам двигателите (понеже и там си поиграх да има възможност да им се свалят капаците), свалих всичко възможно от нета за конкретния модел Джъмо...

Edited by gado, 18 April 2018 - 16:46.

Човекът е основна фигура в говедовъдството...
Не яж жълт сняг.... // Ганьоо.... , Ганьоо.... !!!
М. Бенатова - национален секс символ!
...И все-таки, лучшие внедорожники делают именно в России!
Только, почему-то на гусенечном ходу и с пушкой...

#1363 gado

gado

hairball

• WRZRU Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9648 posts

Posted 12 June 2018 - 17:52

Нови осем и кусур гиги ъпдейт. Този път обаче са дали и на летците нови играчки, въпреки, че смотаните кимафи отново са далеч напред от към машини.

П.п. Приятно съм изненадан от присъствието на някои прототипни самолети в този ъпдейт. Бях си ги набелязал за поръчване и сглобяване, а сега ще мога и да ги пробвам (макар и само виртуално)

Edited by gado, 12 June 2018 - 17:53.

Човекът е основна фигура в говедовъдството...
Не яж жълт сняг.... // Ганьоо.... , Ганьоо.... !!!
М. Бенатова - национален секс символ!
...И все-таки, лучшие внедорожники делают именно в России!
Только, почему-то на гусенечном ходу и с пушкой...

#1364 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18257 posts

Posted 20 June 2018 - 22:17

Сговнясали са звука

"Признателността ни към тези, които се сражаваха и които загинаха за нашата свобода, ни задължава да познаваме делата им - нека никога нищо не бъде забравено!"
Морален тероризъм е, когато човек с две висши образования е принуден да рови в кофите за боклук, за да има какво да яде.
Щом си решил да вървиш до края, върви сам. И не викай никого със себе си. Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users